Discutii generale in LoganClub Sibiu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • da da la IONY cel putin el a fost sponsurul nostru ,celalalt nuuuuu.
    Duster 4X4 1.5 dci 110 magarusisigpic

    Comment


    • starule ai fost la altina de revelion?

      am schimbat in toamna cureaua de accesorii, si am observat ca atunci cand e motorul incalzit face un zgomot. Ma gandesc ca ori trebuie intinsa cureaua ori trebuie schimbat si rola intinzatoare. huffy o sa trec pe la voi sa te uiti la ea.

      Comment


      • Am auzit ca cei de la deva ce monteaza GPL pe masini si-au deschis si in Sibiu service,nu stiti prin ce zona este?

        Comment


        • Cei de la deva,au punct de lucru in Sibiu,curtea unde sint casutele de la fostul consulat,peste drum de benzinaria MOL de la iesirea spre Vilcea.
          Programari chei Logan - Resoftare Logan 1.4-1.6 si Solenza 1.4http://www.loganclub.ro/forum/showpo...&postcount=300

          Comment


          • Ms de informatie!

            Comment


            • stie cineva in sibiu un service autorizat care sa dea garantie si care schimba distributia folosind piese origine dacia la pret mai mic decat la emilian.acolo ma costa 400 lei schimbul curelei+rola si da factura -garantie.
              nu ma intereseaza serviceuri dealea de gospodari prin garaje in curti la case sau altfel de serviceuri de calici care de foame s-au apucat de mecanica .

              Comment


              • Incearca la voi la GAMMIS.
                Oameni super OK, devotatati, si mai ales alaturi de LOGANCLUBSIBIU.
                Cu incredere maxima!!!!!!!
                aham......Restul e LOGAN


                http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                Comment


                • E posibil ca anul asta L.C.Sibiu sa aiba un fratior:


                  P.S.Mi-e dor de voooi!
                  Daca o problema se poate rezolva atunci nu trebuie sa te stresezi, daca nu se poate rezolva atunci chiar nu are rost sa te mai stresezi.

                  Comment


                  • ooooo,ma bucur sa aud bravo,la cat mai multe intalniri,poate reusim si una judeteana
                    live to ride

                    Comment


                    • frumos, poate reusim sa va sustinem cu prezenta la prima intalnire.
                      Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                      Comment


                      • Originally posted by 24MAP View Post
                        starule ai fost la altina de revelion?

                        am schimbat in toamna cureaua de accesorii, si am observat ca atunci cand e motorul incalzit face un zgomot. Ma gandesc ca ori trebuie intinsa cureaua ori trebuie schimbat si rola intinzatoare. huffy o sa trec pe la voi sa te uiti la ea.
                        Da Da am fost acolo de revelion scuze pt interzierea raspunsului.n-am fost atent .
                        Duster 4X4 1.5 dci 110 magarusisigpic

                        Comment


                        • Buna ziua, stiti cumva cum pot sa scap de acel,,lag" si fluctuatie de turatie la loganul de 1.2? Asta fiimd prin Sibiu. Multumesc.

                          Comment


                          • schimbi masina! si eu am 1.2 si asta este.ne obisnuim...

                            Comment


                            • Am loganul asta de 1.2 de 1 an jumate si nu ma pot obisnui si parca nu as vrea sa imi bag mainile pe la corp clapeta sa ii maresc dimensiunea, in skimb mi-am bagat mainile la ansamblul electric al pedalei de acceleratie si am scapat de lag, dar fluctuatia de turatie tot a ramas, insa azi am sa dau o fuga pana la Emilian sa vad daca au ei o rezolvare pentru ea , poate cu un update la soft sau ceva de genu.

                              Comment


                              • Cunoaste cineva prin Sibiu un electronist, reparator de televizoare etc.? As vrea sa imi montez o mufa de aux pe cd-playerul original de logan.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google