Discutii generale in LoganClub Sibiu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • dragilor fara suparare dar nu oi fi fost eu prezent la toate intalnirile (rusine mie ) dar eu stiu k s-a discutat de treaba cu lansarea Duster si sambata trecuta!!! un proverb din popor zice k "popa nu predica de 2 ori pt o baba surda"
    Never argue with an idiot. They drag you down to their level then beat you with experience

    Comment


    • Mda..
      Se pare ca unii dintre noi nu au dorit sa auda ceea ce s-a discutat1
      Atata timp cat se stia despre acest lucru nu mai este nimic de zis1
      Problema este in felul urmator:
      -Gammis ne-a invitat pe noi ca "Logan Club" la aceasta lansare, dar, din start mi-a spus sa nu fie mai mult de 7-8 masini cu conducatori auto! Ulterior m-a anuntat daca pot restrange grupul (ceea ce s-a si intamplat)! Era vorba de reprezentare "LOGAN CLUB" , SI NU DE INTREG GRUPUL!
      - mi-a sugerat sa vina masinile mai aranjate ale clubului, in ideea ca o sa fie expuse (lucru care nu s-a intamplat)
      -am si anuntat ca aceasta manifestare se va desfasura intr-un cadru mai restrans
      -si, da Andrei era o problema daca ar fi venit inca 2-3 membrii in plus, pentru ca, daca invitatia a fost facuta pentru un anumit numar de oameni, era normal sa vina exact cati au fost invitati!
      -in ceea ce priveste lista de care vorbesti brot nicolae, era normal sa nu-i dam drumul pe forum, caci era un numar restrans de participanti

      Asa ca, Bad_Wolf, te rog frumos sa nu arunci acuze si jigniri asupra colegilor tai, ca nu este frumos, si nu cred ca iti sta in caracter!
      Nu ai nici un drept sa judeci oamenii, atata timp cat nu cunosti detaliile!
      Iar, daca ai vazut bine, toti reprezentantii care am participat, nu am fost insotiti de nimeni din familie !(ceea ce, daca nu era vorba de numarul limitat probabil nu s-ar fi intamplat)!

      Te rog frumos sa incetezi cu acest gen de atitudine si sa-ti ceri scuze fata de colegii tai, caci, modul tau de a pune problema este total eronat!
      Daca decizia ta este sa parasesti clubul nostru, nu-ti sta nimeni in cale, dar...aceasta nu este o solutie de a-ti rezolva aceasta problema!
      Inca o data, te rog sa-ti revizuiesti comportamentul si atitudinea fata de colegii tai, si sa-i scuzi pe aceia care pricep mai greu ca deobicei!
      Last edited by sibianul; 15 April 2010, 21:54.
      aham......Restul e LOGAN


      http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

      Comment


      • - Ba cunosc foarte bine detaiile si va cunosc cum sunteti voi, stiu sa citesc un om foarte bine si exact cum mi-am imaginat asa s-a si intamplat, nu m-am asteptat din partea ta la asa ceva .
        - Acum referitor la masini, te rog scuza-ma daca masina mea nu e asa de aranjata ca a ta sau a lui Valeriu sau a lui Cristi
        - Nu am stiut de eveniment lucru care il poate confirma si Nicu si alti membrii care nu au stiut si sunt f dezamagit ca nu m-ai sunat sau nu mi-ai adus aminte ca "prieten" de acest lucru
        - Zici ca "toti reprezentantii care am participat, nu am fost insotiti de nimeni din familie".... bine ca a fost loc pentru tokragua si nu a fost loc pentru mine (poate daca nu era in familei cu valeriu nu era pe favorit pe lista ), fapt care mi-a fost confirmat de ceea ce mi-a zis intr-un mod f urat pe mess si am postat dar tu ai sters !!! ... Reamintesc "pentru mine s-a facut loc" !!!
        - Nu o sa-mi cer scuze pentru chestia asta , astept de la tine si de la Valeriu scuze aici pe forum, pentru ca ceea ce ati facut nu a fost in spiritul LOGAN CLUB SIBIU !!!!!!!!!!!!!!!
        sigpic

        Comment


        • Eu nu vreau sa ma bag ca sunt prea nou dar spun doar atat dragi colegi LGS daac vrem sa vedem Dustaru este simplu mergem la emilian si-l vedem si mai spun ca nu are rost sa va certati pentru o nimica toata ( eu as ao vad o cearta inutila) mai gresete omu.

          P.S. Multumim D. Valeriu pentru poze!!! Este foarte frumoasa msinuta is destul de reusita
          CrAzY_WolF

          Comment


          • Puteti sa ma lamuriti si pe mine cine sunt cei care reprezinta LOGAN CLUB si ce conditii tre buie sa indeplineasca MASINA ca sa fie acceptata la LOGAN CLUB. Apropo puteam veni cu alt mijloc de transport da se constata ca masinile noastre nu sunt CURATE.....

            Comment


            • alo,ma aude si pe mine cineva ,.......Andrei ,aceste neajunsuri ,se pot rezolva foarte bine sambata la intalnire ,nu are rost sa faceti din tantar ditamai armasarul ,necazul ca acum ,la aceasta ora ii toata tara pe threadul acesta ,toti se uita ca la stirile de la ora 5 ,alea cu babele violate si rasviolate si spanzurati si etc , pai ce d-zeu ,revino-ti in fire,calmeaza-te, fa ceva dar nu mai incinge atat spiritele .
              Last edited by sibianul; 15 April 2010, 23:15.
              http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ro...ion-t5724.html toate bune

              Comment


              • Si un copil mic cred ca intelege situatia numai tu nu. M-am saturat. Daca tu cu adi nu va puteti rezolva probleme de ce le expui pe forum. Daca el ti-a zis ca el a avut loc, tu ofticat ce esti din fire ai luat maxim. Din cate tin eu minte, de fiecare data cand a iesit scandal tu Andrei ai fost cel care le-a inceput si nu noi. Daca nu intelegi situatia, care s-a explicat foarte frumos de catre sorin. Ce vrei mai mult? sa te pupe in fund sa intelegi????? deja m-am saturat de discutia asta. Atat scandal. Daca stiam ca se intampla asa, eu unu renuntam sa ma duc. Daca trebe voi parasi si clubul.....Cu parerea de rau Andrei, iti zic ca nu cunosti pe nimeni. Nu sti sa citesti omu. habar nu ai. Nimeni nu o sa-si ceara scuze.

                Bai oameni buni, a fost exclus cineva????????? Eu sunt de parere ca lumea a stiut, iar cei care nu ati fost atenti asta e, si eu am lipsit de la intalniri si daca ratam vreun eveniment nu ma suparam.
                Last edited by crististreulea; 16 April 2010, 13:20.

                Comment


                • brot nicolae, te rog sa citesti in postul meu despre numarul de masini acceptate cu conducatorii auto!
                  Acum...prin aranjate, se punea problema de masini modificate cat de cat!
                  aham......Restul e LOGAN


                  http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                  Comment


                  • Andrei mi-ar fi rusine sa fiu in locul tau. Vorbesti cu oamenii astia de parca tu ai fi cel mai intelept.cred ca cel care ar trebui sa isi ceara scuze esti tu.Sti ca eu de obicei nu ma bag , dar acum nu ai dreptate.Crede-ma si eu am vrut sa merg si nu s-a putut si am inteles.Eu care sunt fata si ar trebui sa fiu isterica......Imi pare rau pentru ce a ajuns clubul asta...va certati mai rau ca femeile..De asta am renuntat la voi....Imi pare rau pt oamenii de treaba din acest club...
                    Last edited by sibianul; 15 April 2010, 23:59.

                    Comment


                    • Va rog frumos, sa inceteze toate discutiile!
                      maine vom discuta altfel!
                      aham......Restul e LOGAN


                      http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                      Comment


                      • Salutare dragilor!
                        tin sa va spun ca recunosc ca vin tot mai rar la intalniri si pe forum intru la fel mai rar. Dar tin sa spun ca am fost socat cand am intrat din greseala pe forum si am citit ultimele discutii. Si totusi eu tin cu dreptatea si tin sa anunt pt cei care sunt precum TOMA NECREDINCIOSU ca si eu care va onorez tot mai rar cu prezenta am stiut toate detaliile despre acea deplasare recunosc de la Cristi am aflat si am cerut si eu sa merg dar am inteles situatia propusa de organizatori. Un lucru trebuie inteles caa nu conteaza pan la urma cum arata masina si ce are pe ea ci conteaza caracterul omului, pe care fiecare din noi il avem cum e de la Cel De Sus si nu cred ca avem vreun drept sa vorbim despre caraacterul celui de langa noi si aici fac referire la cei care au uitat de limita bunului simt. Sper ca nu am suparat pe nimeni si nu am deranjat avand in vedere faptul ca vin mai rar si am dacia break nu logan ca restu.
                        1.6i 75 de catari frumosi si un magar la carma
                        ASTRA F CARAVAN (X16SZR)

                        Comment


                        • Ca sa schimb un pic subiectul...stie cineva un polish bun in Sibiu?

                          Un prieten si-a julit masina la mine in curte si vreau sa caut un loc sa o rezolve fara vopsit, daca s-o putea.
                          Preferance - 83cp Chip Viata aici e scurta, asa ca ai grija unde "zbori".
                          http://www.loganclub.ro/forum/logan_...ela-t7519.html

                          Comment


                          • la metin ,am inteles ca ii scump dar face........
                            http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ro...ion-t5724.html toate bune

                            Comment


                            • Unde e aia?
                              Preferance - 83cp Chip Viata aici e scurta, asa ca ai grija unde "zbori".
                              http://www.loganclub.ro/forum/logan_...ela-t7519.html

                              Comment


                              • salutare si bine v-am regasit!!!!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google