Discutii generale in LoganClub Sibiu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • buey bad wolfy...te manca tata? serios acuma, ce-i cu dumele astea a?
    n-a fost secret, doar ca a fost o rugaminte din partea d-lui Popa Gheorghe...cum era sa aiba acolo reprezentanta plina de 30 insi numai din logan club, si parcarea la fel, adica strada din fata reprezentantei, ca nu aveam loc...
    sincer dud, nu poti gandi mai departe de botul masinii proprii?
    asta nu e flame sau cearta, dar asemenea raspunsuri nu-si au locul aici, vrei sa-ti scoti stikerele....te rugam, nu platesti cotizatie, nu esti obligat sa fi in club...just do it si gata, sau incerci sa ne ameninti si sa incepem sa te rugam frumos sa nu pleci si d-astea?
    hai ca te credeam mai breaz de atat omule....
    Last edited by sibianul; 15 April 2010, 22:21.
    Life is short...play more!
    http://www.loganclub.ro/forum/bolo-t4578.html?t=4578

    Comment


    • Bolo nu faci decat sa jignesti si o faci fara sa te gandesti un pic. Nu sigla aia ma face pe mine membru , sunt prieteniile si felul cum ma simt la intalniri cu voi cu toata lumea. Stiam de eveniment de duminica dar am vrut sa vad daca motto-ul AICI TOTI SUNTEM PRITENI este adevarat , Nu este , AICI NUMAI UNII SUNTEM PRIETENI !!!!

      Nu este vorba pe cine a chemat d-lui Popa Gheorghe,care din cate zice domnu Valeriu a chemat Logan Club Sibiu nu pe X , y si Z si nu cred ca eu sau alti colegi loganisti umpleam parcarea .
      Si daca e vorba strict de mine mi se pare lipsa de respect pt. un coleg membru un "prieten" mai ales ca stiam , poate nu veneam, dar macar sa fii vazut buna vointa din partea organizatorilor nostrii referitor la acest eveniment .

      RUSINICA !!!!

      SA NU STERGETI PSOTU ASTA !!!!!!!!!!!!
      sigpic

      Comment


      • si eu stiam de 2 sapt cred.si mi-a zis sibianu ca are un numar limitat de invitatii. stati linistiti ca nu cred ca am pierdut nimic.
        Last edited by sibianul; 15 April 2010, 22:21.

        Comment


        • Andrei nu te mai agita atat. avea un numar limitat de oameni. nu puteam mere 30 acolo sa dam buzna intelegi? sunt niste chestii de care nu depindeau de noi. nu are rost sa te ataci, se stia de dinainte de pasti de aceasta lansare, s-a discutat si la intalnire si am si zis cine va merge. Eu de ex nu am luat-o pe andreea cu mine, din cauza asta si a inteles, ca ea vroia sa vina lansare. I-am zis ca nu se poate si a inteles. Bolo ce zice zice la gluma, cine le gusta le gusta cine nu asta e. Asa ca nu mai fi suparat ca nu ai de ce. Vad ca deocamdata esti singurul.
          Last edited by cristivsb; 15 April 2010, 13:06.

          Comment


          • Pacat ca nu a fost anuntata pe site vizita la prezentarea modelului Duster si ca au participat doar o mica parte din membrii clublui Logan. Era normal sa fim anuntati toti si sa ne fie prezentate conditiile de participare. Oare intr-adevar doar unii fac parte din Logan Club Sibiu iar ceilalati fac doar prezenta?
            Normal ca si pe mine unul m-a deranjat!

            Comment


            • Daca stiam veneam si eu!

              Comment


              • Deci eu nu intleg un lucru, s-a anuntat tare ca se face asa o lansare, s-au discutat conditiile de participare iar voi sustineti ca nu ati stiut. Nu stiu ce sa mai cred, sincer. eu imi fac datoria sa va anunt ca incet incet voi renunta sa ma mai lupt, ca vad ca ma lupt degeaba. Ma abtin sa mai fac alte comentarii iar cei care nu vin la intalniri sa se abtina de la comentarii inutile sa fie CLAR!!!!

                Nicule da-mi un telefon sa vb de maine sa facem alea ca maine am liber,ca te-am amanat destul cu probleme mele.
                Last edited by cristivsb; 15 April 2010, 14:47.

                Comment


                • Unde s-a anuntat acest eveniment ????? La o intalnire (bisericutza) care ati organizat-o voi la care noi nu am fost invitati ??? Am fost la 99% din intalnirile clubului si in mod sigur de asta nu am stiut . Acesta este multumirea si dovada de prietenie care o aratati membrilor si mai ales celor vechi care au pus bazele acestui club in Sibiu, rusine domnilor organizatori , rusine .....
                  Sunt convins ca nu duceam lipsa de spatiu daca veneau inca 2-3 membrii care chiar ar fi fost interesati si stati linistiti ca nu ma interesa pe mine sa-i expun masina "tunata" .
                  Inca odata rusie pt ce ati facut !!!!

                  Discutiile private nu le mei expuneti pe forum!
                  Last edited by sibianul; 15 April 2010, 16:27.
                  sigpic

                  Comment


                  • Mai, e vremea de vina sa stiti, de ce nu vorbiti frumos cu sibianu sa va lamuresca din moment ce el a vorbit cu cei din medias?
                    Dam vina pe om pentru niste fapte care nu le cunoastem, si eu stiu clar ca s-a anuntat la intalnire de treaba de multa vreme.
                    Se mai intampla sa nu fie toti atenti si eu am patit-o si pentru aia nu m-am suparat.
                    Cel mai bine inainte sa da-ti vina vorbiti cu sibianu si va lamureste, nu e frumos sa acuza-ti fara sa stiti toate detalile.
                    Si andrei de ce te superi ca oricum nu veneai, la fel ca si cristi si eu am vrut sa o iau pe cosmina si am stiut ca nu se poate.
                    Va rog sa va calmati ca sigur sambata la intalnire se clarifica treaba si vedem atuncea daca are rost circul asta sau nu.
                    Sper ca nu am suparat pe nimeni.
                    Last edited by vyp75; 15 April 2010, 16:34.
                    Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                    Comment


                    • auzi bai "inteligentule" intalniri bisericute cand s-au tinut daca nu sunt foarte indiscret??????? ai fost la toate intalnirirle, s-a discutat stiu eu sigur.Daca vrei sa sti masinile noastre nu au fost expuse dupa cum asteptam noi. confirma si restu treaba asta. Rusine celor care nu stiu despre ce este vorba, rusine celor care comenteaza si nu au drept de comentariu. PUNCT
                      Last edited by cristivsb; 15 April 2010, 16:39.

                      Comment


                      • Nu este asa mare problema ca nu sa lansat Logan sa lansat Duster este cu totul altceva nu are legatura cu clubul nostru . se poate merge si aici la EMILIAN poate isi face mila si sponsorizeaza clubul LCSb.
                        Duster 4X4 1.5 dci 110 magarusisigpic

                        Comment


                        • Daca tot se vorbeste despre organziare de ce nu s-a facut o lista cum se procedeaza de obicei?

                          Comment


                          • bort_nicolae si bad_wolf nu mai fiti suparati nici eu nu am stiut dar se poate face o lista si se poate merge la Emilian sambata si gata cei din tara merg doar sambata parca.
                            Duster 4X4 1.5 dci 110 magarusisigpic

                            Comment


                            • Nu e vorba despre asta Sergiu !!!!! .... vad ca tu pricepi mai greu ca deobicei !!!!!
                              sigpic

                              Comment


                              • ANDREI Nu gandesc mai greu ca de obicei dar acum ce sa fac nu sa anuntat pe forum asta este, daca se vrea neaparat se merge sambata la Emilian .No ma nu am alte lucruri mai importante in viata asta ce dracu.

                                hai gata cine este suparat il invit la o beroasa si II treaca.
                                Last edited by tvstar1; 15 April 2010, 18:51. Reason: Automerged Doublepost
                                Duster 4X4 1.5 dci 110 magarusisigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google