Discutii generale in LoganClub Sibiu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Recomand si eu GAMMIS Medias si IONY Sibiu!!!!
    aham......Restul e LOGAN


    http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

    Comment


    • Cine sa ofera sa ma ajute si pe mine sa imi cumpar si sa imi montez discuri de frana spate pe mcv al meu.Ori ce informatie este bine venita ,multumesc anticipat.
      Duster 4X4 1.5 dci 110 magarusisigpic

      Comment


      • suportul psihic ti-l asigur eu ,in rest pot aduce cati-va sfinti sa fie de fata cand te apuci de treaba dar.........daca vrei frane pe cd-uri , vinde-o si iati un megane,are ci cd si frane si aripi de plastic si .......ai frane........hi,hi.hi
        asa ,am lamurit si problema asta , dar ceva nu imi da pace de ceva vreme ......mai precis de cand s-a iscat treaba cu schimbarea domnului Valeriu ,toata stima si consideratia dar nu cred ca daca s-au implinit 3 ani frumosi s-a saturat de titulatura asta....imi vine greu sa cred explicatia d-nului Valeriu ,nu vreau sa intru in nici un fel de polemica cu nimeni dar luati ce va spun ca strict parere personala , =ce a fost ,nu o sa mai fie
        imi era drag sa vin si sa pierd notiunea timpului cu voi ,sa inghet impreuna cu familia alaturi de voi dar parca s-a rupt ceva ,incerc sa raman alaturi de forum ,alaturi de gasca frumoasa de la Sibiu atat cat imi permite noul job si noile conditi in care ne zbatem , vreau sa fie ca inainte .........dar nu se mai poate .
        nu cred ca am gresit cand am specificat ca nu o sa mai fie ca inainte , ,de multe ori imi era ciuda ca sunt departe de voi si nu pot sau nu imi permit sa ajung la intalniri,imi era ciuda pe altii care poate coborau sa duca gunoiul si era prezenti la intalnire......doresc din tot sufletul sa fim o mare familie ,un mare club loganSIBIU, as vrea ca cei care vin si care aspira la amarata asta de functie sa faca tot atatea sau macar sa se ridice la nivelul d-omnului Valeriu .
        multumim d-nul Valeriu ,spiritul Loganclub Sibiu va ramane recunoscator .
        http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ro...ion-t5724.html toate bune

        Comment


        • nimeni nu a vrut sa plece dansul, dar daca asa a hotarit nu avem ce face
          dar cineva trebuie sa ocupe locul si sa duca mai departe clubul
          eu din toata inima preferam sa ramana ca inainte totul, dar timpul mai aduce si schimbari pe care nu le putem evita.
          Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

          Comment


          • din ce ai notat mai sus ma faci sa cred ca te sacrifici?, te rog nu ma lasa sa cred asta ca imi pare rau de ce am votat, nu vreu sa devii un martir, hihihihi
            http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ro...ion-t5724.html toate bune

            Comment


            • razi tu, fiecare crede ce vrea, nici o schimbare nu e usoara, dar lumea stie ca nu alearga nimeni dupa functie, cel putin eu nu.
              mai in gluma, mai in serios vedem ce urmeaza...
              Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

              Comment


              • Asta este o functie care tio asumi din placere si pasiune nu pentru beneficii ca nu sunt beneficii. Consider ca Vasi se va descurca cel putin pasiunea pentru masini se poate vedea din plin
                Experienţa este singurul lucru pe care il poţi obţine gratis” – Oscar Wilde
                În viaţă, joacă teatru numai cei care nu au nici un rol.

                Comment


                • Dane, multumesc de aprecieri, stai linistit ca totul este bine. Ramanem toti prieteni in continuare. Clubul sibian va fi in continuare pe maini bune.
                  Intalniri LC SB sambata ora 17 Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO)

                  Comment


                  • Domnul Valeriu, am o mare mare rugaminte, daca aveti timp si chef pana sapt viitoare sa-mi faceti o lista cu sigle, tricouri, etc. cat si valoarea lor. Va multumesc!

                    Comment


                    • si mie cu ce v-am rugat
                      Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                      Comment


                      • Bravo baieti! Sa duceti mai departe munca a doi oameni care merita tot respectul.

                        Comment


                        • Ce-i cu linistea asta aici???

                          Comment


                          • e de la vreme.

                            Comment


                            • asteptam sa se redeschida cafeneaua
                              In fiecare sambata, ora 17 - Valea Aurie, parcarea de langa terenul de football, Sibiu

                              Comment


                              • lumea munceste nu are timp de vorba
                                Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google