Discutii generale in LoganClub Sibiu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • eu m-am intalnit in piata mica vineri, dupa examen, cu cativa din ei... loveau biciul cu ceilalti doritori, din randul publicului. a fost o animatie scurta, nimic organizat, dar a fost frumos din partea politistilor ca i-au lasat sa se manifeste
    In fiecare sambata, ora 17 - Valea Aurie, parcarea de langa terenul de football, Sibiu

    Comment


    • ...ma_shina,loganele din tot evantaiul de culori,mai sint pe strazile sibiului,oameni care inca nu cunosc ca exista logan club in sibiu sau stiu f putin,din auzite,incercam sa-i aducem pe la intilniri pe cei care doresc asta nu??,am si eu la serviciu citiva loganisti dar deocamdata sint prea ocupati ca sa poata venii,speram in mai multeeee...
      sigpic

      Comment


      • asa e azi de exemplu am mai vazut unu, statea la benzinarie la Petrom, unul visiniu tunat. Pe asta nu il luam, ca strica protestul si alimenteaza de unde nu trebuie )))
        In fiecare sambata, ora 17 - Valea Aurie, parcarea de langa terenul de football, Sibiu

        Comment


        • Am o nelamurire, daca nu e "tunat "... afara cand tună nu pot fii invitati la intalnire ?
          sigpic

          Comment


          • Nu conteaza daca-i masina nemodificata sau modificata (tunata sau fulgerata), conteaza omul care o conduce, sa fie de caracter!
            Intalniri LC SB sambata ora 17 Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO)

            Comment


            • nici eu nu cred ca trebuie tunata pe exterior sau interior conteaza sa ai un pic de timp si un pic de sange in ..logan..ca sa vii.

              daca vrei sa vii e ok daca nu e iarasi ok mai discutam si noi mai aflam ce e nou si ce e vechi pt loganitele noastre.
              Last edited by loganita; 19 February 2011, 20:57. Reason: Automerged Doublepost

              Comment


              • bun postul lui loganita,asa este,conteaza sa ai singe in logan,sa vi la intilniri si asa mai departe...
                sigpic

                Comment


                • tare expresia asta "sa ai sange in logan " dar e interpretabila
                  Never argue with an idiot. They drag you down to their level then beat you with experience

                  Comment


                  • Opa a iesit o varba noua "" sa ai sange in logan"" dar stiti ca mai este una sa ai sange in hammer.
                    Duster 4X4 1.5 dci 110 magarusisigpic

                    Comment


                    • Eu prefer expresia "sa am motorina in logan"...
                      Intalniri LC SB sambata ora 17 Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO)

                      Comment


                      • sau "sa am logan in parcare" )
                        In fiecare sambata, ora 17 - Valea Aurie, parcarea de langa terenul de football, Sibiu

                        Comment


                        • Ideea e ca trebuie sa fi de caracter.....restul e logan
                          aham......Restul e LOGAN


                          http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                          Comment


                          • Atat!
                            In fiecare sambata, ora 17 - Valea Aurie, parcarea de langa terenul de football, Sibiu

                            Comment


                            • asa este !!!
                              sigpic

                              Comment


                              • sal

                                as vrea sa aflu daca loganurile dci au turbo sau nu?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google