Discutii generale in LoganClub Sibiu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • daca ai pe cine trebuie si unde trebuie se poate rezolva, dar cu donatie catre organ.
    eu am vrut sa fac omologare pe 16 si ma costa in jur de 700ron.
    Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

    Comment


    • si ptr jucariile mele crezi ca se poate rezolva
      ma prezint sambata la cabana V. Aurie (sau in cazul in care sa modificat locatia si ora ptr intalnirea saptamanala sa imi spui si mie unde) si povestim acolo?!
      1g in + adrenalina,1l - la benzina!

      Comment


      • locatia e aceasi - V. Aurie ora 17
        Last edited by sharkykill; 16 June 2011, 14:13.
        Never argue with an idiot. They drag you down to their level then beat you with experience

        Comment


        • Felicitari VYP75, am citit astazi materialul despre tine in newsletter-ul celor de la *******.ro. Interesant articol, cam idioate comentariile, dar per total totul e super OK, inca o data felicitari si tine-o tot asa!

          Comment


          • Ok, merci! Deci sambata la ora 17 V. Aurie
            1g in + adrenalina,1l - la benzina!

            Comment


            • Originally posted by vyp75 View Post
              daca ai pe cine trebuie si unde trebuie se poate rezolva, dar cu donatie catre organ.
              eu am vrut sa fac omologare pe 16 si ma costa in jur de 700ron.
              vyp75 ce zici ne cuplam la o omologare? nu merge sa facem para para "donatia"?.. si eu tot pe 16 vreau omologare:P

              Comment


              • vyp75 te-am asteptat astazi. Poate data viitoare discutam despre omologare..., si despre altele.
                1g in + adrenalina,1l - la benzina!

                Comment


                • eu dupa cum stiti sunt la internationala, acuma am terminat cu intalnirea si ma indrept spre ULM, ne vedem cand ajung in tara.
                  Cu omologarea e mai greu dar mai discutam, mersi de aprecieri, aceasi interes a avut masina si aicea la internationala.
                  comentariile ca la romani multi comenteaza de ciuda dar sunt si uni care au alte gurturi decat ale mele, e normal.
                  ne vedem in curand, salutari din tari straine.
                  Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                  Comment


                  • vyp75 "daca ai pe cine trebuie si unde trebuie se poate rezolva, dar cu donatie catre organ.
                    eu am vrut sa fac omologare pe 16 si ma costa in jur de 700ron."
                    Din asta eu am inteles ca se poate. Ok, mai vb. Distractie placuta.
                    1g in + adrenalina,1l - la benzina!

                    Comment


                    • Romaniacs 2011

                      Originally posted by meen View Post
                      Moto nu ma pasioneaza dar poze de la tine astept nu se poate urmari live din fotoliu la TV
                      Citeva poze de la Red Bull Romaniacs...restul aici:
                      Attached Files
                      Programari chei Logan - Resoftare Logan 1.4-1.6 si Solenza 1.4http://www.loganclub.ro/forum/showpo...&postcount=300

                      Comment


                      • superr faine pozele huffy,cred ca a meritat sa stai in ploaia aia??!!!....
                        sigpic

                        Comment


                        • ce misto e poza cu motociclistul pe burta iar pe cele doua domnisoare din ultima poza le cunosc :P bine...bruneta nu mai e domnisoara, e si maritata
                          In fiecare sambata, ora 17 - Valea Aurie, parcarea de langa terenul de football, Sibiu

                          Comment


                          • cine vrea sa voteze la campionate:

                            aicea particip eu.

                            aicea participa cristi.
                            Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                            Comment


                            • stie cineva la cine pot sa apelez daca vreau sa modific bara fata si capota (un bad boy look) pe aici prin Sibiu, sau in apropiere?

                              Comment


                              • andy2heart incearca in strand pe strada Garlei la intrare dinspre posta pe strada imediat pe dreapta omul e profesionist nu stiu insa daca poti avea acces ca este tot plin de masini la el,are si o firma la poarta mi se pare ca Niktina asa ceva
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google