Discutii generale in LoganClub Sibiu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • No, asa nu m-am simtit niciodata ( de prost)!
    Vasile draga, sa stii ca a fost in super viteza ..."coapta" de Ovi, si cred ca nu a avut toate numerele, dar promit ca o sa memorez toate numerele de tel. si toate actiunile, vor fi anuntate tuturor membrilor de acum inainte1
    Nu uitati de Agnita, in ultima Sambata din Mai!!!!!!!!!!!!
    aham......Restul e LOGAN


    http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

    Comment


    • Ultima sambata din luna mai o sa fiu si eu la agnita si o sa vin la intalnire. PROMIT!!!!!

      Comment


      • 30 mai la Agnita. Ambalati motoarele!
        Ţăranul de la oraş e cel mai prost animal.

        Comment


        • culpa mia, trebuia sa va dau telefonul meu.
          asta e, desigur ca mergem la Agnita.
          Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

          Comment


          • va trebui sa-mi pun sotia la treaba ,asa....... deci avem un butoi de cafea si o corfa de cornulete ...........si soare din plin.
            http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ro...ion-t5724.html toate bune

            Comment


            • salve. ma intereseaza 2 plafoniere (suportul unde pui becurile+carcasa de plastic sau "geam" ce o fi) si aerisitoare bord argintii ca cele originale. Stie careva sa-mi zica de unde gasesc si la ce pret!!! Ms anticipat
              Last edited by MishuOT; 16 May 2009, 17:15.

              Comment


              • este un magazin la intrare in Sibiu de catre Cisnadie ,pe partea stanga cum vii ,dar au preturi destul de piperate,ioan &dani,parca asa ii zicea ,iar altul ,ar fi tudorauto ,la intersectie de pe alba iulia cu bieltz,preturi domestice ,incearca ,........daca nu cauta pe forum la dezmembrari.
                http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ro...ion-t5724.html toate bune

                Comment


                • Am de gand sa fac o modificare si nu stiu ce sa aleg

                  1 - Un Race chip adus din germania care ar costa cam 150E cu tot cu transport care imi face urmatoarele modificari:

                  50 kW --> 64 kW
                  68 hp --> 87 PS
                  160 Torque --> 226 Torque

                  2 - O resoftare (chip tuning) la hermanstadt tuning sau ceva de genu ii zice care m-ar costa in jur de 200E si care face cam aceleas modificari, tipul care se ocupa de resoftare cica e foarte bun si stie ce face.

                  Ce sa aleg din astea 2? astept pareri si sfaturi nu sfaturi de genu "mai bine il lasi asa cum este"
                  Experienţa este singurul lucru pe care il poţi obţine gratis” – Oscar Wilde
                  În viaţă, joacă teatru numai cei care nu au nici un rol.

                  Comment


                  • Meen, cauta la sectiunea bursa, sunt cateva persoane care fac chestia asta la un pret mult mai mic

                    Comment


                    • Leontdi, face remapari, numai ca nu-i din Sibiu. ovimiha, de la noi si-a facut la el si era foare multumit. De fapt si eu m-am dat cu masina lui si am simtit o imbunatatire, mai ales in depasiri.
                      Intalniri LC SB sambata ora 17 Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO)

                      Comment


                      • Deci o varianta fara facturi garantii sa inteleg este mult mai ieftina... dar este si la fel de bine facuta? stiti pe careva sa faca o treaba buna prin sibiu sau care vine in sibiu curand.
                        Experienţa este singurul lucru pe care il poţi obţine gratis” – Oscar Wilde
                        În viaţă, joacă teatru numai cei care nu au nici un rol.

                        Comment


                        • meen prin sibiu nu stiu sincer, dar eu am un 1.4 si am facut remaparea la DOC(bucuresti). Sunt foarte multumit de ea.bafta

                          Comment


                          • sal la toata lumea, acuma am terminat si eu treaba mama ei.
                            cum se simte lumea dupa ziua de ieri
                            datorita voua am mai descoperit inca putin din surprizele ce mi le ofera golanul si am reusit sa-mi cunosc masina mai bine
                            eu am un somn de mor
                            am ramas cu gandul la weekendul petrecut.
                            dupa ce ne intram in ritm din nou vreau sa ne gandim putin la sigla celor de la arad, mie mi-a parut super misto si m-a pus pe ganduri.
                            Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                            Comment


                            • Vasile, cum am zis cu Valeriu............dar discutam pe topicul cu sigla!
                              Pai vezi? LOGANUL e o SURPRIZA in permanenta (glumind desigur)
                              aham......Restul e LOGAN


                              http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                              Comment


                              • vand cele 2 boxe originale pe care le-am dat jos de pe sandero. pret 49lei. :d
                                fara

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google