Discutii generale in LoganClub Sibiu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • La mine scurgerea este sub motor si am patit`o si eu de mi-a spus unu ca imi curge ceva sub masina ) si este normal.

    Butoanele alea se gasesc in dotarea standard la laureat din 2005-2006 sper ca nu ma insel, asa ca poate aveti noroc prin dezmembrari. Cand mai trece pe la mine un amic ma uit la el la masina si va spun exact model si an repet LE ARE DIN FABRICA nu montate ulterior.
    Experienţa este singurul lucru pe care il poţi obţine gratis” – Oscar Wilde
    În viaţă, joacă teatru numai cei care nu au nici un rol.

    Comment


    • da, cand o aparut loganul, erau 3 versiuni la fiecare motorizare, la motorizarea 1.6 modelul cel mai scump ( cu ABS, geamuri el fata/spate, proiectoare, aer conditionat etc ) doar la sofer era buton cu impuls...
      stiu asta pt ca unchiul meu, a luat masina impreuna cu tata, numai ca tata a luat 1.6 preferance, modelul de mijloc de atunci si unchi-miu o luat ala cel mai tare de pe vremea aia, februarie 2005 ( nu erau in planuri nici dieselul nici 16V-ul atunci ), si unchi-miu are doar la sofer din fabrica buton cu impuls
      eu le-am avut pe amundoua cu impuls, dar cumparate tot atunci prin 2005 din vitan...la 150.000 bucata prost am fost ca nu am luat tot ce avea ala pe masa, o stiva intreaga cu impuls...
      Life is short...play more!
      http://www.loganclub.ro/forum/bolo-t4578.html?t=4578

      Comment


      • radu2008, jantele le am eu toate 4 stoc au doar 3000 km cu capace cu tot dar nu stiu un pret, tre sa ma interesez.
        Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

        Comment


        • salutare sibieni
          ce mai faceti mai, toate bune
          va salut din germania, merje loganul ceas
          am atins astronomica viteza de 150 la stilul meu de mers e mult.
          si acuma surpriza, pe la munchen aveam 140 si trece pe langa mine unu frate cred ca avea 180 pe usor, atata am apucat sa vad ca are nr de germania si ca are culoare ca a mea la masina.
          concluzia era un logan model 1 si atat ca nu am mai apucat sa vad nimic altceva, nu stiu ce motor avea.
          am incercat eu da de unde ca sa dus ca din tusca.
          deci morala, daca vrei poti, si loganul poate cand vrea noi suntem de vina ca nu stim cum sa-i dam.
          si de cand l-am vazut pe ala am un vis sa zbor si eu asa cand voi fi mare
          toate cele bune si astept o veste de la voi
          acuma nu mai poate sa ma convinga nimeni ce loganul nu e masina, am vazut cu ochii mei ce poate si sunt cel mai fericit
          voie buna la toata lumea si nu ezitati sa-mi cereti daca vreti sa va aduc ceva
          daca se poate cu cea mai mare placere.
          o zi buna la toata lumea.
          Last edited by vyp75; 16 June 2009, 12:30. Reason: Automerged Doublepost
          Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

          Comment


          • distractie placuta, drum bun si daca poti adu-mi un cumparator:

            vand boxele originale de pe Sandero. 50 lei setul nenegociabil, predare fata in fata.
            fara

            Comment


            • Vasi poate mai mult de 150 trebuie sa mai insisti, eu am ajus la 170km /h ,tureaza mai mult in treapta 4 trebuie sa mearga si a ta. Pune si tu niste poze de pe acolo daca ai timp sa ne ofticam . Pentru mine, ti-am zis, poate gasesti niste leduri de pozitie puternice si eftine din Germania.
              Distractie placuta in continuare !!!!
              sigpic

              Comment


              • am facut un test sa vad cat duce loganelul dupa chipuire inainte nu trecea de 160km/h numa daca era drumul in panta acum am reusit sa ating 180km/h dar nu mai aveam drum ca ea mai vroia avea putin tremurici in volan dar cu niste arcuri sport si coborata umpic la sol cred ca nu mai tremura asa
                Experienţa este singurul lucru pe care il poţi obţine gratis” – Oscar Wilde
                În viaţă, joacă teatru numai cei care nu au nici un rol.

                Comment


                • salutare LOGAN-isti! avetzi idee ce firma/tip de filtru polen este cel prezentat in video-ul alaturat??? vreau sa pun si eu, dar nu stiu cum sa-l comand la magazin sau de pe net! respect!!! http://www.youtube.com/watch?v=wGFaOvtWZG0
                  Last edited by MishuOT; 17 June 2009, 17:28.

                  Comment


                  • Asta era Streulea
                    Este filtru de clio 3
                    aham......Restul e LOGAN


                    http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                    Comment


                    • Originally posted by sibianul View Post
                      Asta era Streulea
                      Este filtru de clio 3
                      filtru de polen de clio 3? de ce te amuza sibianule??

                      Comment


                      • pai ma amuz, ca mi-am adus aminte de pozitia lui Strulea
                        aham......Restul e LOGAN


                        http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                        Comment


                        • Originally posted by sibianul View Post
                          pai ma amuz, ca mi-am adus aminte de pozitia lui Strulea
                          ahhh super tare faza! e dus cu pluta (glumesc). Ms pentru raspuns! Respect!!!

                          Comment


                          • Saptamana ce vine am de gand sa merg pana la platinis cum este drumul daca ati fost recent ?
                            Ms!

                            Comment


                            • e beton....!
                              aham......Restul e LOGAN


                              http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                              Comment


                              • Ms Sibiene!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google