Discutii generale in LoganClub Sibiu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • oare de ce le este asa frica la oameni sa vina la intalniri?
    nu musca numeni si chiar i-mi place la nebunie.
    haideti macar o data si sigur ve-ti reveni.
    primul pas e greu tot timpul dar se merita.
    va asteptam, trebuie doar sa incercati sa ajungeti si daca nu va place nu mai veniti a 2 oara.
    Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

    Comment


    • nu e vorba de frica sau alte chestii. treaba e ca lucrez toata saptamana si in weekend de abia astept sa plec sa ma recreez, la un gratar, o cabana ceva si nu mai am timp de altele.
      dar acuma m-ai facut chiar curios. vin eu si la o intalnire odata si odata.
      Last edited by 24MAP; 20 August 2009, 09:53.

      Comment


      • eu abia astept sa vina sambata sa ma intalnesc cu baietii
        Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

        Comment


        • daca ne punem de acord ..la intalnire facem si gratare si cabane(mai greu de construit dar fie). asa ca nu va impiedica nimeni sa veniti sa facem un gratar.(numai sa aduceti aparat de sudura)
          fara

          Comment


          • Deci...la intalniri, este binevenit oricare dintre noi......
            Ne intalnim, discutam...se leaga prietenii, legaturi...
            Primul pas e greu(cum spunea Vasile=vyp75), dar, cred ca atmosfera e ok si o sa mai vina, oricine a fost macar o data!
            andy2heart , te asteptam cu mare drag!
            aham......Restul e LOGAN


            http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

            Comment


            • vin si eu cu o propunere, sa adunam bani pentru cluj sambata sa ii trimita valeriu sau sibianu toti odata de la sibieni la fel ca la felix, sunteti de acord?
              daca da veniti sambata pregatiti sa rezolvam repede sa nu stea keanu dupa noi.
              sper ca e buna ideea, daca nu scuze nu o luati in seama.
              Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

              Comment


              • stati asa. ce se intampla la cluj? pentru ce bani?eu nu stiu nimic.
                fara

                Comment


                • pai afli maine oricum spanule, daca nu sa sti de acuma, cei cu cazare care merg de sambata la regionala in cluj din 27 septembrie tre sa trimitem bani de avans la cazare.
                  Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                  Comment


                  • Cine doreste sa isi faca remapare in perioada 27-30 August in SIBIU , poate sa apeleze la cu incredere la DOC care se va afla cu treaba pe la noi prin zona.

                    Resoftare Dacia Logan si Sandero 1.4i si 1.6i - 150 ron | 1.5dCI - 350 RON |
                    DOC - 0751.194.100
                    sigpic

                    Comment


                    • mai e valabil ?

                      Originally posted by vyp75 View Post
                      vrea cineva filtru de polen, am 2 bucati.
                      Daca mai e valabil vreau eu unul
                      Degeaba gandesti daca esti prost!

                      Comment


                      • nu mai e, l-am montat la valeriu, daca vrei vedem sambata cine mai vrea si mai comand din nou
                        Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                        Comment


                        • va rog sa imi spuneti si sa imi aratati sursa.
                          este permis ca dupa calificari_(vinerea),inainte de cursa sa se schimbe pneurile???ma refer la cei din formula 1. adica in calificari sa se alerge cu niste pneuri, iar la start sa se foloseasca alte pneuri???
                          fara

                          Comment


                          • Nop.!!!!!
                            Pleaca in cursa cu pneurile din calificari!
                            aham......Restul e LOGAN


                            http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                            Comment


                            • si daca in calificari sunt39 de grade,iar a doua zi la start e furtuna?
                              fara

                              Comment


                              • Acuma, iti dai seama ca mai sunt probabil si exceptii!
                                Dar eu stiu ca in cursa pot pleca numai cu ceea ce au in calificari!
                                aham......Restul e LOGAN


                                http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google