Discutii generale in LoganClub Sibiu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • radu2008 , nu e vorba ca trebuie sa-mi multumesti, dar, cum am discutat azi la Medias, ecusoanele se dau membrilor care participa activ la dezvoltarea clubului nostru!
    Deci, te asteptam si pe tine pe la intalniri!
    aham......Restul e LOGAN


    http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

    Comment


    • cine imi poate da niste date tehnice, dimensiuni la curele de pe logan, ca vreau sa ma interesez sa aduc la magazin.

      rulmenti am de logan, si vreau sa aduc si curele. bineinteles ca facem si reducere la membrii.

      Comment


      • Care ma ajuta si pe mine sanbata sa trag un fir de la modulu inchiderii la porbagaz??
        CrAzY_WolF

        Comment


        • CrAzY_WolF , macar din punct de vedere moral vom fi alaturi de tine !!!
          aham......Restul e LOGAN


          http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

          Comment


          • Scuze, mai traieste Bad_Wolf ????
            sigpic
            Maică, ce mafioți de treabă !!!

            Comment


            • mersi sibianul ca deobicei esti un mare domn !
              CrAzY_WolF

              Comment


              • Traieste, traieste, dar numai pentru el
                Si pentru noi cu "fis-fis-ul"! (solutia lui magica de curatat una, alta!!!!!!!
                aham......Restul e LOGAN


                http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                Comment


                • Deci, dragi colegi, am inca o chestiune pentru voi!
                  Din 01.11.2009, vom avea la dispozitie 2 spalatorii in oras, (una in Valea Aurie, cealalta in Vasile Aron) unde noi(LOGAN CLUB) vom avea preturi promotionale!
                  Accesul la aceste spalatorii se face pe baza ecusonului si se va beneficia de maxim 4 spalari pe luna!
                  Deasemenea, membrii din Medias, au si ei o spalatorie unde se va intampla acelasi lucru!
                  Sambata viitoare, vom face listele cu impartirea pe cele 2 spalatorii in functie de dpreferintele fiecaruia!
                  aham......Restul e LOGAN


                  http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                  Comment


                  • daca e la crido pe calea poplacii au acolo optez, daca nu in vasile aaron

                    Comment


                    • salutare la mai mare, nu bagam azi de un gratar ?
                      sa-mi zica si mie cineva unde sunt ca nu am inteles aseara, berea fara alcool era de vina.
                      GGGRRRAAATTTAAARRR................................ .


                      aicea trebuie trimise pozele cu masina si userul pentru filmuletul cu membri logan club
                      pana la 10 noiembrie. Cine vrea bineinteles.
                      Last edited by vyp75; 25 October 2009, 10:03. Reason: Automerged Doublepost
                      Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                      Comment


                      • Si in Medias la care dintre spalatorii ?
                        Last edited by radu2008; 25 October 2009, 12:33.

                        Comment


                        • Si eu sunt curios care sunt ca avem destul de multe spalatorii in Valea Aurie si Vasile Aron.
                          Experienţa este singurul lucru pe care il poţi obţine gratis” – Oscar Wilde
                          În viaţă, joacă teatru numai cei care nu au nici un rol.

                          Comment


                          • da halatu, cat e halatu?
                            @sibianu ne intalnim mai des in sura decat in sibiu )
                            si inca ceva mi-au rupt dusmanii stickeru de pe luneta. au vrut sa scrie golan si nu au reusit :P sper ca mai aveti.
                            Last edited by 24MAP; 26 October 2009, 10:14.

                            Comment


                            • deci, in urma partidei de ieri deschid o lista sa vedem urmarile pentru a lua masuri si a face antrenamente, primul jo:

                              vyp75 - intindere gamba picior drept
                              cosmina - dureri de cap
                              Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                              Comment


                              • Prin urmare sa inteleg ca i-ai dat cu gamba piciorului drept in cap la Cosmina si facut intindere
                                Last edited by Bad_Wolf; 26 October 2009, 16:41.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google