Discutii generale in LoganClub Sibiu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mama Dane dar ce masina mare ai grija la viraje .Sa ai drumuri bune fara evenimente rutiere.
    Duster 4X4 1.5 dci 110 magarusisigpic

    Comment


    • Salut Sibiul!
      Am inteles ca Transfagarasanul e inchis inainte de Balea pe partea dispre Curtea de Arges. Stiti cumva cum e bucata dintre Balea si Sibiu?
      sigpic
      ^Logan turbat (WIP)^

      Comment


      • Amortizoare spate logan noi ' de Bilstein'...pret 150lei setul'
        Last edited by sibianul; 11 May 2010, 16:21.

        Comment


        • Transfagarasanul partea de catre sibiu este inchisa....

          Comment


          • Dacia logan

            am o nelamurire : loganu are filtru de polen ?dak da unde este ma juta cineva cu un raspuns? marsi!

            Comment


            • Nu are din fabric pus dar se poate monta dc decupezi din grupul de climatizare. Baft!
              sigpic

              Comment


              • Nici cele cu Ac nu are filtru?
                Duster 4X4 1.5 dci 110 magarusisigpic

                Comment


                • Nu are Sergiu , are numai astea noi , costa maxim 50 ron un filtru si cu putin efort se poate monta , sa are si noi
                  sigpic

                  Comment


                  • Am inteles Andrei merci frumos.deci am sa imi pun si eu .
                    Duster 4X4 1.5 dci 110 magarusisigpic

                    Comment


                    • sergiule iti recomand!!! face toti banii!!!! daca vrei vb cu vasi ca el sta bine la capitolul yoga
                      Never argue with an idiot. They drag you down to their level then beat you with experience

                      Comment


                      • Deci azi o sa cumpar filtrul si am sa ma rog de maestrul Vasi sa rezolvam problema dau o bere dar cu alcool ca suc dau numai la gagicute.
                        Duster 4X4 1.5 dci 110 magarusisigpic

                        Comment


                        • ufff.... tare ciudat mi se pare sa vad atatea nick-uri pe aici

                          Ma_shina e al meu si sunt Alina, prietena lui Rares85VER (opel astra, Logan Club Fan ) Mi-am luat si eu carnetul si sper ca voi avea acces la MCV de 1.6. Adica voi avea, dar nu se stie cand

                          Acum descopar forumul, pana acum nu ma puteam inregistra....
                          In fiecare sambata, ora 17 - Valea Aurie, parcarea de langa terenul de football, Sibiu

                          Comment


                          • bine ne-ai gasit si bine ai venit , deci sa cred ca suntem 3 cu MCV la Sibiu ? asta ii un lucru imbucurator ,ce ii mai trist ca ne leaga criza de servici si de locul de parcare si plecam mai rar la intalniri dar poate ne vom gasi odata , inca o dat bine ai venit ma-shina ..........
                            http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ro...ion-t5724.html toate bune

                            Comment


                            • Originally posted by blackufo View Post
                              ce ii mai trist ca ne leaga criza de servici si de locul de parcare si plecam mai rar la intalniri dar poate ne vom gasi odata
                              Bine ca la intalniri nu avem probleme cu parcarile deocamdata...
                              In fiecare sambata, ora 17 - Valea Aurie, parcarea de langa terenul de football, Sibiu

                              Comment


                              • Salut baieti. Cine si-a facut remapare zilele astea si vrea niste stickere cu DimSport am primit cateva de la Doc.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google