Discutii generale in LoganClub Sibiu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nu te complica. Leaga la un releu si un buton in bord. Pana scoti becul si-l pui iarasi mai bine apesi un buton

    LE: leaga proiectoarele adu firele la panoul de sigurante, si la intalnire iti leg eu firele cum trebuie. Daca da cumpara un releu de DACIA 1300 (faza scurta)
    Last edited by cristivsb; 5 June 2010, 02:58. Reason: Automerged Doublepost

    Comment


    • Multumesc domnu cristi o sa trag firele si vedem la intalnire ma duc acum pina la magazin sa iau un releu is un buton

      cine imi poate aduce astazi la intalnire un releu pentru proiectoare ca am cumparat unu si nu vrea sa mearga deloc sau nu leg ue bine firele si a inchis la magazine auto ???
      Last edited by CrAzY_WolF; 5 June 2010, 14:57. Reason: Automerged Doublepost
      CrAzY_WolF

      Comment


      • mai baieti, mai iesim la o bere pana vineri cand plec?
        daca nu toate cele bune si ne vedem in iulie.
        vreti ceva de la internationala?
        Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

        Comment


        • Salutare din pacate Lumi nu va putea veni la Mioveni , are o problema de sanatate .
          Cine doreste sa vina il iau cu mine cu masina, nu se percepe taxa de transport .
          Plecarea este sambata dimineat sa ajungem si noi la surprizele organizate de LC Pitesti.

          PS. Obligatoriu tricou cu LC.Sb ,altfel nu facem echipa.
          Last edited by tvstar1; 9 June 2010, 18:40. Reason: Automerged Doublepost
          Duster 4X4 1.5 dci 110 magarusisigpic

          Comment


          • Dar ce este la mioveni ca habar nu am ( sa ma scuzati daac nu am fost atent)
            CrAzY_WolF

            Comment


            • Salut pai este regionala de la pitesti.fac si ei ce vom face si noi luna viitoare.
              Duster 4X4 1.5 dci 110 magarusisigpic

              Comment


              • aaaa care vine de duminica ca atunci pot veni si eu ca sanbata dimineata imi duc fetele la cluj la aeroport si ajung nuam seara?

                Domnu cristivsb se poate arde repede un releu de 30A la proiectoare pe care lai legat ca nu se mia aprinde proiectoarele si cred ca este de la releu ca nu mai aud ca lucra
                Last edited by CrAzY_WolF; 10 June 2010, 22:27. Reason: Automerged Doublepost
                CrAzY_WolF

                Comment


                • care are vreo idee in legatura de faza cu 4 prezoane la dacie daca vreau sa ii fac? care butuci de la ce masina se potrivesc pe spate? si pe fata cum fac? pun flanse sau ce pun? cine ma ajuta cu niste sfaturi ...

                  Comment


                  • Sincer o investitie inutila parerea mea!

                    Comment


                    • O investitie inutila nu este, ca poate vrea omul sa-si puna jante de alu' , deci cred ca nu se mai gasesc jante de alu' cu 3 gauri!
                      Discutam la intalnire razzwy
                      aham......Restul e LOGAN


                      http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                      Comment


                      • nu mai gasesti nici jante de metal cu 3 gauri de cativa ani buni nu se mai fabrica ) norme europene cel putin 4 prezoane/suruburi :P
                        Experienţa este singurul lucru pe care il poţi obţine gratis” – Oscar Wilde
                        În viaţă, joacă teatru numai cei care nu au nici un rol.

                        Comment


                        • si o singura exceptie de la aceasta regula, cea cu 3 prezoane/piulite... : Smart-ul
                          razzwy, stiam ca de pe golf 3 se pot monta pe spate tamburii, fara prea multe modificari...iar pe fata, cred ca flansele is baza
                          Life is short...play more!
                          http://www.loganclub.ro/forum/bolo-t4578.html?t=4578

                          Comment


                          • oooo......bolo, mai traiesti domnule?
                            aham......Restul e LOGAN


                            http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                            Comment


                            • traiesc domnule
                              cam prajit nitel, drumul prin tara de 4 zile si azi strand in mures
                              Life is short...play more!
                              http://www.loganclub.ro/forum/bolo-t4578.html?t=4578

                              Comment


                              • mai bolo tot mai des prin jud mures..zilele trecute prin tarnaveni ..amu mures...de ce nu ti faci mutatia la noi):P
                                http://www.loganclub.ro/forum/flr_ul_meu-t22090p6.html

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google