Discutii generale in LoganClub Sibiu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • maine o sa iau datele fiecaruia, pentru a le face!
    Sergiu...nu nu ai somn?
    aham......Restul e LOGAN


    http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

    Comment


    • Pai de cand cu criza asta nici somn nu mai este a plecat in alte tari unde oameni viseaza frumos.

      Salut tuturor colegilor am deschis un post pe site Autosibiu si vreau sa il facem cat mai cool cu ne sta noua mai bine.
      autosibiu.com is your first and best source for all of the information you’re looking for. From general topics to more of what you would expect to find here, autosibiu.com has it all. We hope you find what you are searching for!
      Last edited by tvstar1; 26 June 2010, 10:09. Reason: Automerged Doublepost
      Duster 4X4 1.5 dci 110 magarusisigpic

      Comment


      • despre ce ecusoane vorbiti ?
        Get rich or die tryin'

        Comment


        • si eu vreau ecuson domnu Sorin...daca tot sa ivit acum ocazia sa faceti atatea ecusoane...

          Comment


          • Colegii, nu a facut nimeni poze de la gll tuning ?!
            Am scos masina in ploaie sa se tuneze cand tuna !.......restul e LOGAN

            Comment


            • azi ma duc si eu pe acolo da pe ploaia asta ce poze?
              Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

              Comment


              • vyp75 pe la ce ora mergi ca si eu as dori sa merg dar nu am cu cine
                CrAzY_WolF

                Comment


                • HELP!!! Am o problema.... cine ma poate ajuta?
                  Dau un schimb de lichid de servo gratis fara manopera si o bere Vreau sa probez servodirecia cu alta pompa servo electrica ca am impresia ca a mea nu lucreaza la parametrii normali. Deci pe scurt iau pompa de pe masina si o montez la mine, dau o tura cu masina sa vad daca s-a remediat problema dupa care va montez pompa inapoi cu lichid de servo proaspat si curat
                  Sau varianta simpla cine are o pompa SERVO ELECTRICA care functioneaza fara nici un fel de probleme sa o montez la mine. si ar mai fi varianta cu un manometru special pentru testare presiune pompa servo logan.
                  Last edited by meen; 8 July 2010, 20:06.
                  Experienţa este singurul lucru pe care il poţi obţine gratis” – Oscar Wilde
                  În viaţă, joacă teatru numai cei care nu au nici un rol.

                  Comment


                  • Statie Pentru Masina

                    Am si eu o statie de emisie-receptie mai veche, de vreo 6 ani adusa din germania, si am pus-o in masina. eu aud foarte bine ce se vorbeste, dar toti mi-au zis ca ma aud foarte rau, cineva mi-a spus ca statia emite in AM nu in FM. pe statie nu scrie nimic. acum intrebarea: Pot sa trec din AM in FM, sau cunoaste cineva pe careva care stie sa faca asa ceva?
                    Poate e un pic pe langa intrebarea dar am zis totusi sa incerc pt ca nush unde as putea intreba in alta parte. Multumesc Mult

                    Comment


                    • Salut, care ma poate ajuta? Am un Logan 1.5DCI 2007, la care s-a aprins martorul de la airbag in bord, am scos borna dar nimica... Are careva tester sau se stie careva la treaba asta? Daca nu un mecanic ok, nu la Dacia Merci

                      Comment


                      • Salut pai despre ce masina este vorba ,,,nu de dacie????????????????????????????????????????????? ????????????????????????????,,, doar nu vrei sa mergi la B.M.W ,nu?sau???? te ajut eu cu tester dar sa nu ai pretenti ca masinuta te este alt ceva decat o amarata de dacie la bani marunti ,OK???fARA SUPARARE.
                        Duster 4X4 1.5 dci 110 magarusisigpic

                        Comment


                        • daca nu rezolvi te trimit eu la cineva bun.
                          Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                          Comment


                          • Cred ca m-ai inteles gresit. Nu am nimica cu Dacia ca firma ci cu service-ul Emilian...

                            Comment


                            • Care martor s-a aprins? ala cu airbag normal sau airbag off

                              Comment


                              • Acela cu airbag normal.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google