Discutii generale in LoganClub Sibiu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • vezi ca badwolf vroia una parca
    Last edited by sibianul; 21 September 2010, 22:03.
    Never argue with an idiot. They drag you down to their level then beat you with experience

    Comment


    • Am vorbit deja cu el , eu vreau numai janta (1 bucata) el vrea sa cumpere 2 roti si defapt ii trebuie numai un cauciuc Conti, deci o roata ar in in plus necesitatiilor noastre
      sigpic

      Comment


      • salut . ma poate ajuta cineva cu un program software? si anume AUTOCAD? e un program de proiectare 3D.
        fara

        Comment


        • Azi, am fost vizitati la Valcea (unde eu si Vasile) participam la un SHOWde tuning) de Cristi si de Rares!
          Maine il asteptam si pe Tibi si pe Valeriu!!!!!!
          Poze........maine seara!
          aham......Restul e LOGAN


          http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

          Comment


          • Ziceti-mi un o locatie de cumparat si pus folie omologata la noi in oras,cu un raport pret calitate bun,ms.

            Imi cer scuze daca e off topic......

            Comment


            • Folie se poate pune langa spitalul municipal se strada acces urgente (morga).Membri logan club au reducere.
              Duster 4X4 1.5 dci 110 magarusisigpic

              Comment


              • am si eu o intrebare intrebatoare: cand se schimba uleiul de la cutie?

                Comment


                • La 80.000 KM se schimba uleiul la cutia de viteze.........

                  Comment


                  • iaca m-am intors de la Vatra Dornei, unde iar au fost liniute... deocamdata nu am cum sa descarc pozele. Nu s-a facut publicitate evenimentului, iar singurul Logan pe care l-am vazut pe acolo a fost unul de Suceava, nu apartinea niciunui club, dar cert e ca a castigat la categoria 75-100 cp. In rest, printre "vedete" s-a remarcat un Seat Leon, Subaru Forester, Audi TT (doar aspectul era de el), un Audi A4 cu masca de A6, BMW seria 3 (vreo 7, toate dinainte de 2000)... si cam slabut. "Prezentatorul" a fost Ciortan Calin (din cate am inteles), locul 6 la Campionatul National de Drift, care a facut o mica reprezentatie pe acolo, in pauza Atentia mi-a fost mai mult indreptata spre Concursul de Paramotoare "Cupa Dornei", si a trebuit sa fiu cu ochii pe piloti mai mult. Am fost putini "aerieni", 7 concurenti, 5 organizatori (printre care si eu), iar publicul a fost comun cu cel al masinilor. Sper sa descarc cat mai repede, sa vedeti si voi
                    In fiecare sambata, ora 17 - Valea Aurie, parcarea de langa terenul de football, Sibiu

                    Comment


                    • bravo si misto masinutele aranjate .....

                      Comment


                      • Raoulz, pe acest tread (Discutii generale L C Sibiu) , se poate discuta despre ce vreti voi (bineanteles in limita decentei), asa ca nu esti Off topic.
                        Alina, hai cu pozele de care spuneai.
                        Intalniri LC SB sambata ora 17 Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO)

                        Comment


                        • Super tare azi la cafea!
                          aham......Restul e LOGAN


                          http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                          Comment


                          • Se stie !!!
                            sigpic

                            Comment


                            • @Sibianul- Salutare! Abia acum am intrat si eu si am vazut pozele de la R.Valcea. Deci aici erati cand te-am sunat de la tzara.
                              @VYP75-Felicitari si la mai multe!
                              LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                              Comment


                              • Ceva de genul Gusi......si atunci incepea jurizarea...si scuza-ma, ca nu te-am mai sunat..dar.......ma intelegi!!!!Sper!
                                Fetita e bine?
                                aham......Restul e LOGAN


                                http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google