Discutii generale in LoganClub Sibiu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • meen, chestiunea asta sa sti ca nu va avea sanse sa reuseasca pentru a circula pe drumurile publice! Succes oricum.

    Sergiu, sa sti ca timisorenii astia sunt cam glumeti ei de felul lor! Daca erau probleme...sigur le rezolvam!
    aham......Restul e LOGAN


    http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

    Comment


    • Si eu sunt adeptul la nou si cu garantie sincer imi place viteza si nu masi risca cu ceva vechituri si cam fac peste 1500 km pe luna.
      Duster 4X4 1.5 dci 110 magarusisigpic

      Comment


      • Ovi......noi domnule...parerea mea.......
        Last edited by sibianul; 19 November 2010, 22:10.
        aham......Restul e LOGAN


        http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

        Comment


        • Eu am fost patit cu niste cauciucuri vechi, aduse din Germania, pe cand aveam Dacia 1310, cand sa le bag aer, sa vezi niste galme cat pumnu! Asa ca frate, i-ati noi cu garantie ca-i cel mai sigur!
          Intalniri LC SB sambata ora 17 Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO)

          Comment


          • In legatura cu cauciucurile SH....
            1 pereche SH de firma le cumperi la jumate pretul fata de cele mai ieftine noi.
            1 pereche SH de firma te tin cam la jumate timpul fata de cele mai ieftine noi.
            2 perechi SH de firma te tin si te costa cat 1 pereche de cele mai ieftine cauciucuri noi.

            Eu prefer 1 set de GoodYear ultragrip 7 acum si altul peste 3-4 ierni si ies la aceiasi bani si am cauciucuri bune.

            Debica noi nu sunt neaparat mai bune decat Goodyear sau Michelin SH parerea mea este ca sunt doar mai noi si atat asa ca daca tot iti iei noi iati si de calitate.

            P.S. Sunt atatea depozite de cauciucuri SH peste tot si poti gasii cauciucuri foarte bune si gata unflate pe jante de tabla care ulterior poate le vei da la fier vechi dar macar vezi cum arata cauciucul gata umflat si daca are galme sau alte probleme. Majoritatea depozitelor care au cauciucuri SH daca iei unu si dupa ce il unfla la vulcanizare are vreo defectiune til schimba.
            Last edited by meen; 19 November 2010, 22:06. Reason: P.S. :")
            Experienţa este singurul lucru pe care il poţi obţine gratis” – Oscar Wilde
            În viaţă, joacă teatru numai cei care nu au nici un rol.

            Comment


            • in legatura cu cauciucurile resapate noi din magazin
              eu am avut pe 2 masini si super multumit
              cumnatu a luat zilele trecute un set si in curbe ii fuge masina cred ca au balonul moale asa ca aveti grija
              eu am luat de la iony cu 200 noi de iarna sa fiu linistit
              Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

              Comment


              • frumoase tricourile dar.... cand se mai face comanda, as vrea si eu un XS
                In fiecare sambata, ora 17 - Valea Aurie, parcarea de langa terenul de football, Sibiu

                Comment


                • salutare ...parerea mea este : cauciucurile noi sunt cauciucuri noi ...la directie si siguranta e mai bine sa mergi pe nou ....indiferent de costuri .....eu asa am facut pana acum indiferent de masina si sunt foarte multumit .....si intreg ...)
                  Last edited by sibianul; 30 November 2010, 20:07.

                  Comment


                  • Asta seara am fost si eu pe A1 (centura Sibiu) frumos domne am facut si eu un test si merge 180-190 fara probleme nu mai pun ca ploua si batea vantu,,,( nu recomand viteza asta, legal max 130.h) ori cum ma bucur ca am scapat de traficul infernal din Sibiu.O seara frumoasa si La Multi Ani de 1 dec ce a mai ramas din el.
                    Duster 4X4 1.5 dci 110 magarusisigpic

                    Comment


                    • deviez total de la toate subiectele si va arat ceva care pe mine m-a cam lasat putin masca








                      Michelin has developed an innovative tire design called Tweel. The tire requires no air and cannot burst or flat. Its base is connected to shock shock-absorbing polyurethane spokes which are used to support the outer rim.
                      1.6i 75 de catari frumosi si un magar la carma
                      ASTRA F CARAVAN (X16SZR)

                      Comment


                      • scuze am o problema cu incarcatul pozelor
                        Attached Files
                        1.6i 75 de catari frumosi si un magar la carma
                        ASTRA F CARAVAN (X16SZR)

                        Comment


                        • salutare
                          baieti aveti idee daca imi dau demisia de unde lucrez mai sunt nevoit sa ma duc 2 sapt la lucru ?
                          mentionez ca sunt sofer , cartea de munca o am doar de vreo 5 luni de zile la ei , si de inlocuit poate sa ma inlocuiasca colegul meu ca suntem 2 ..
                          Its just a car ...

                          Comment


                          • din cate stiu eu legislatia in vigoare iti permite sa iti dai demisia la zi, dar ar fi un inconvenient: nu iti mai primesti banii pentru perioada de preaviz(aceea de 15 zile). daca nu esti presat de un alt job eu zic sa mai mergi si cele doua saptamani.sau iti iei un concediu(eventual medical, dar ai grija ca s-ar putea sa te controleze si daca nu te gasesc acasa te vor pune sa platesti tu perioada de "vindecare"). e alegerea ta pana la urma.
                            bafta
                            gidy up horsy

                            Comment


                            • raduprov, ideea e ca daca iti este acceptata demisia cu data de X , trebuie sa mergi la servici pana la data de X. Daca nu iti este acceptata demisia, atunci trebuie sa-ti pui preavizul..si 15 zile....
                              aham......Restul e LOGAN


                              http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                              Comment


                              • Ovy rotile alea la drumurile noastre par super ) nu distrugi masina prin gropi dar risti sa ti le fure in primele 5 minute dupa ce ai coborat din ea )))
                                Experienţa este singurul lucru pe care il poţi obţine gratis” – Oscar Wilde
                                În viaţă, joacă teatru numai cei care nu au nici un rol.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google