Discutii generale in LoganClub Sibiu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • asa mai fiti rai io ma fac shefu vostru si facem scandal

    Comment


    • andy2heart Minunata poza!!! )
      Experienţa este singurul lucru pe care il poţi obţine gratis” – Oscar Wilde
      În viaţă, joacă teatru numai cei care nu au nici un rol.

      Comment


      • zici ca esti la pescuit
        sigpic

        Comment


        • ii lipseste doar batu'
          Never argue with an idiot. They drag you down to their level then beat you with experience

          Comment


          • are si batul dar nu are,,tragere din lac"
            la ciufulici era momeala in galeata
            Last edited by ice; 16 January 2011, 17:02.
            sigpic

            Comment


            • Stand asa de dimineata si mi-am amintit ca Dl. Sorin ma ajuta sa imi fac si eu farurile negre,oare mai este valabila oferta lui??
              Duster 4X4 1.5 dci 110 magarusisigpic

              Comment


              • Sergiu, acum ca o sa fiiu doar pe plaiuri sibiene....categoric ca DA!!!!!
                aham......Restul e LOGAN


                http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                Comment


                • Salutare dragi colegi! Am o rugaminte la voi: duminica, pe 6 februarie voi fi in Sibiu. aveti idee de o pensiune decenta (conditii decente de cazare si preturi nu foarte mari) cat mai aproape de spitalul ""dr. Gh. Preda " , str. Dr. D. Bagdasar, nr.12? Ma intereseaza deoarece vreau sa imi rezerv o camera duminica spre luni noaptea, ceva decent cu baie in camera pt mine, sotie si copil mic. Nu cunosc deloc orasul si mi-ar fi de mare ajutor un sfat din partea vostra. Va multumesc frumos anticipat!

                  Comment


                  • Incearca aici, http://www.cocosulrosu.ro/ este cam la 800 metri de locatia unde ai tu treaba, si e ok.!
                    aham......Restul e LOGAN


                    http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                    Comment


                    • Multumesc frumos ""Sibianul"": am sa sun la ei sa vad ce si cum. Raman dator cu un suc.

                      Comment


                      • Ovy mai ai masina aia lovita?, m-ar interesa dak as putea sa imi dai sonda lamda daca mai ai masina..pe bani bineinteles..am probleme cu masina si eu !

                        daca..scuza-ti limbaju'
                        Last edited by razzwy; 2 February 2011, 23:08. Reason: Automerged Doublepost

                        Comment


                        • Cam liniste pe aici , hai sa inveselim atmosfera


                          Salut, Ioane!

                          Scuze că îţi trimit e-mail-ul ăsta, dar nu am pe altcineva cu cine să
                          vorbesc.


                          Cred că mă înşeală nevasta.

                          Semnele sunt cele clasice: iese seara târziu, când o întreb cu cine îmi
                          răspunde "nişte colege de la lucru, nu le ştii", când m-am uitat odată pe
                          mobilul ei ca să văd cât e ceasul a început să urle că de ce îi violez
                          intimitatea, seara vine singură pe alee, dar aud de fiecare dată o maşină
                          plecând de la colţ, e mult mai distantă etc.

                          Aşa că într-o seară am decis să o urmăresc când vine. Mi-am pus Logan-ul la
                          colţul opus şi m-am pitit după el. M-am făcut mic-mic, să nu mă vadă în caz
                          că venea cu cineva.


                          Ei, si cum stăteam eu acolo după motor, am observat că îmi picură ulei de
                          undeva.

                          Ce crezi, pot rezolva singur problema sau trebuie să mă duc la un
                          service?!?....
                          sigpic

                          Comment


                          • dar........totusi...sa curga uleiul de la un Logan????
                            aham......Restul e LOGAN


                            http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                            Comment


                            • Eu cred ca nu era logan
                              Duster 4X4 1.5 dci 110 magarusisigpic

                              Comment


                              • daca curge ulei sigur are nevoie de mecanic
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google