Intalnire LoganClub Sibiu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • a fost frumos,asteptam revansa la meciul de fotbal a echipei invinse [valeriu,nelutu ,cristi,vyp si cosmina=cea mai buna jucatoare]3-4 cu [ovi=cel mai bun portar,nicu si familia 21 ady=tibi,adysi narcisa]

    Comment


    • Vai ce mia parut azi ca nu am stiut nici un numar de telefon sa va pot suna ca am fost pro pentru gratar dar am vazut prea tarzui mesaju vostru MOR DE OFTICA si nevastamea ma tot batea la cap sa o scot la un gratar
      Data viitoare.
      CrAzY_WolF

      Comment


      • revansa va veni pe un teren cu gazon artificial, nu inclinatie de 3% si damburi. fain meci dar ne rablagim cu totii, greu cu "boii" la deal

        Comment


        • Dragilor, eu oricum am un tabel cu toata lumea [aproape] cu nume si numar de telefon. Il atasez aici, si va rog sa-mi comunicati orice eroare (inclusiv daca am uitat pe cineva - nu fiti timizi!) prin PM sau pe mess. Saptamana viitoare o sa-l aduc la intalnire si o sa va rog sa-l completati - sau imi puteti trimite prin PM sau mess datele care lipsesc [confirmarea celor ale caror date le am] - si o sa facem in asa fel incat sa ajunga la toata lumea.
          Attached Files
          Ţăranul de la oraş e cel mai prost animal.

          Comment


          • ... cu nume, user, si numar de inmatriculare... Rog un moderator sa editeze... e tarziu si pt mine...
            Ţăranul de la oraş e cel mai prost animal.

            Comment


            • vreme faina atmosfera placuta si lume buna . draga Paula noul meu nr de inmatriculare e SB 07 PMX
              1.6i 75 de catari frumosi si un magar la carma
              ASTRA F CARAVAN (X16SZR)

              Comment


              • Ca mare dreptate ai mai Ovi Scuza-ma
                Ţăranul de la oraş e cel mai prost animal.

                Comment


                • Maine la intalnirea de Halloween propun sa ne "costumam" masinile sa nu le recunoastem , cine se baga :

                  1. Bad_Wolf (sa vad cu o trasform in lup rau sa imi alerge caii de sub capota cine stie poate se mai trezesc cativa )
                  sigpic

                  Comment


                  • Bad_Wolf eu zic ca daca vii cu ea plina de noroi sigur este costumata destul de Halloween cred ca si tu vei fi mirat de schimbare
                    CrAzY_WolF

                    Comment


                    • Spre surprinderea ta sa stii ca masina mea cunoaste si ce e aia noroi, acum noroc ca nu stam la tara sa avem noroaie de 3 degete pe ea.

                      No ce faci tu vii sau nu vii, baga acolo in lista sa vada lumea ca lupii rai si nebuni sunt primi in parcare
                      sigpic

                      Comment


                      • Maine la intalnirea de Halloween propun sa ne "costumam" masinile sa nu le recunoastem , cine se baga :

                        1. Bad_Wolf (sa vad cu o trasform in lup rau sa imi alerge caii de sub capota cine stie poate se mai trezesc cativa )
                        2. CrAzY_WolF ( costumata in oaie sa ma alerge lupu de Bad_Wolf)
                        CrAzY_WolF

                        Comment


                        • ok...io vin deghizat, adica masina, in oier...ati pus-o amundoi
                          Life is short...play more!
                          http://www.loganclub.ro/forum/bolo-t4578.html?t=4578

                          Comment


                          • Ar fi bine sa-ti vopsesti oaia alba ca e cam galbena acum , apai a lu Bolo e costumata de Halloween tot timpul , cel putin pe dinauntru mishto
                            sigpic

                            Comment


                            • pai este o oaie mai speciala numai in LOGAN CLUB SIBIU se gaseste
                              CrAzY_WolF

                              Comment


                              • Mah..si daca vine cineva cu "ursul". ati pus-o toti 3 !!!
                                aham......Restul e LOGAN


                                http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google