Intalnire LoganClub Sibiu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Need4speed...M-am linistit... ...La paltinis chiar doream sa iti vad masina ziua...
    sigpic

    Comment


    • Minune fratilor! A aparut need4speed!Era sa te dam disparut pe forum.Te asteptam duminica sa ne vedem si sa-i cunosti pe noii prieteni.
      Intalniri LC SB sambata ora 17 Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO)

      Comment


      • Din pacate eu nu ajung nici duminica asta la intalnire, drum la Moldova. Dar va promit ca la urmatoarea voi fi, asa ca de ramas bun.

        Comment


        • E prin preajma need4speed.
          Am vazut masinutza sambata in langa blocul lui dar se pregatea sa plece din Sibiu.
          Am vb pe mess si m-a ajutat sa rez o problema cu un computer, merci need4speed ai avut idei bune.
          Preferance - 83cp Chip Viata aici e scurta, asa ca ai grija unde "zbori".
          http://www.loganclub.ro/forum/logan_...ela-t7519.html

          Comment


          • Salutare Logan-istilor din Sibiu!
            In curand ma voi infiinta si eu pe la intalnirile voastre.

            Daca sunteti interesati va pot ajuta cu:
            -schimbare led-uri in bord
            -montare computer bord
            -diagnoza (in curand)

            -mess id: djtaotao
            -tel: 0744694027
            www.imbunatatiri-logan.tk

            Comment


            • Incet, incet creste si Sibiul.

              Comment


              • Djtaotao: sunt cativa interesati de CB in Sibiu. eu mi-am facut acum vre-o 2 luni.
                POti sa activerzi diverse functii din uch? De ex eu as vrea sa-mi activez alarma si avertizarea de usi deschise.
                Preferance - 83cp Chip Viata aici e scurta, asa ca ai grija unde "zbori".
                http://www.loganclub.ro/forum/logan_...ela-t7519.html

                Comment


                • @vali007 : Din pacate va fi o pierdere pentru noi cand vei pleca din Sibiu.
                  Intalniri LC SB sambata ora 17 Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO)

                  Comment


                  • Valeriu61: si Vali007: regretam plecarea lu Vali007 sin Sb dar speram sa ne mai viziteze si cu alte ocazii, eventual sa ne intalnim la intalnirile natioanale si poate ne trimite ceva colegi de la conti in schimbul lui. Hai ca or mai fi si alte logane pe acolo.
                    Preferance - 83cp Chip Viata aici e scurta, asa ca ai grija unde "zbori".
                    http://www.loganclub.ro/forum/logan_...ela-t7519.html

                    Comment


                    • Merci mult de aprecieri, si mie imi pare rau ca nu o sa ne mai intalnim.
                      Cat o sa stau la Timisoara o sa va mai fac vizite (una, doua).
                      Dar echipa din Sibiu va creste, sunt sigur. Daca stau bine sa ma gandesc suntem vreo 4 care vin la intalniri si sunt din Conti, potential este.

                      Comment


                      • Vali007: te mai asteptam, oricum speram sa ne mai adunam pana pleci.
                        Preferance - 83cp Chip Viata aici e scurta, asa ca ai grija unde "zbori".
                        http://www.loganclub.ro/forum/logan_...ela-t7519.html

                        Comment


                        • OK , cine se baga la o intalnire Duminica 23.03.2008 la Stadion la ora 15 ???
                          Hai sa vedem cati ne strangem duminica :
                          1. Bad_Wolf - prezent
                          sigpic

                          Comment


                          • 2. cristivsb - 70 % (pastile)

                            Comment


                            • 3-valeriu61-prezent(ca deobicei).
                              Intalniri LC SB sambata ora 17 Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO)

                              Comment


                              • B 78 BBF Dar acum nu sunt in tara.Pe 19 iulie am nunta. Dupa aia , pana pe 30 iulie as fi disponibil.Daca nu in zona asta, in alta parte din tara.(face parte din luna de miere... ce stiu femeile?? )

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google