Intalnire LoganClub Sibiu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Astazi a fost o zi frumoasa, calduroasa numai buna de iesit la aer. Intalnire LC SIBIU (NR.10)
    Propun mutarea locului de intalnire in Valea Aurie langa terenul cu gazon artificial si cabana. Este iarba verde, loc de gratar, aer curat etc.
    Va rog sa va exprimati parerile.
    Last edited by valeriu61; 19 January 2009, 15:54.
    Intalniri LC SB sambata ora 17 Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO)

    Comment


    • Poze

      Test zone " Valea Aurie langa terenul cu gazon artificial si cabana"
      Eu sunt de acord !
      Attached Files
      sigpic

      Comment


      • As vrea sa particip si eu la intalnirile logan club sibiu....din pacate de fiecare data am aflat prea tarziu......(o zi dupa.. ) cand va fi urmatoarea intalnire????

        Comment


        • Jac: Noi am propus mutarea locului de intalnire in Valea Aurie. Ce se vede in poze este o parcare betonata, dar este si zona verde numai buna pentru "activitati specifice" Deocamdata a ramas pt. sambata 13,30.
          Exprima-ti si tu parerea.
          Intalniri LC SB sambata ora 17 Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO)

          Comment


          • Salutare: felicitari valeriu61 pt promovare si pt ... jante, nu le-am vazut pana acum. ceva detali..de unde? Pret?

            Despre intalnire...e foarte nasol asa. Pt mine cu familie si copil mic este ora cand se pregateste masa, se hraneste copila, se pune la culcare si chiar atunci nu pot pleca de acasa, ca daor e singura zi cand pot fi si eu de ajutor prin casa.

            Eu propun mai tarziu, undeva la 17.00 acelasi loc, tot sambata. (desi imi pare ca araa tara urat parcarea aia, pe spatiul verde mai merge)
            Preferance - 83cp Chip Viata aici e scurta, asa ca ai grija unde "zbori".
            http://www.loganclub.ro/forum/logan_...ela-t7519.html

            Comment


            • In primul rand multumesc ovimiha.
              Despre locul de intalnire : este vorba de zona verde care este frumoasa ( o sa revin cu poze). Ora se mai poate discuta.
              Jantele sunt marca RIAL, 200 ron bucata.
              Intalniri LC SB sambata ora 17 Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO)

              Comment


              • Si eu sunt de parere ca ora 17 este mai potrivita....oricum majoritatea decide.

                Comment


                • Asa Jac bravo ca esti interesat!
                  Sa inteleg ca am convenit cu locatia (la iarba verde) si ziua sambata? Mai ramane sa stabilim ora.
                  Intalniri LC SB sambata ora 17 Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO)

                  Comment


                  • Ramane ora 17 dupa mine , asa pot sa vina si Ovimiha si Jac + ca daca vine vara si numai bine, ca nu mai e asa soare puternic la ora aia . Mai ramne sa mai gasim doritori sa participe, ca multi s-au tras pe fese
                    sigpic

                    Comment


                    • Va spun vineri exact daca imi fac aparitia

                      Comment


                      • Bun s-a hotarat! Sambata ,ora 17 ,zona cu iarba verde Cabana Valea Aurie, de fapt langa terenul cu suprafata artificiala.
                        Cine vrea poate veni!
                        Intalniri LC SB sambata ora 17 Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO)

                        Comment


                        • Facem un gratar?

                          Comment


                          • De ce nu? Dar depinde de vreme, oricum eu pregatesc un sac de lemne.
                            Intalniri LC SB sambata ora 17 Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO)

                            Comment


                            • Sa stiu sa cumpar carne

                              Comment


                              • Gasim carne vineri seara sau mai bine sambata.
                                Intalniri LC SB sambata ora 17 Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO)

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google