Intalnire LoganClub Sibiu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • de bagat pot so' bag si eu'...dar cui'

    Comment


    • Cui poti mai Nelutu....., sau cui sta!
      Hai ca ai fost TOTAL!
      Sa avem numai intalniri de-astea si garantat o sa ne prapadim cu totii de voie buna si distractie!!! =)
      aham......Restul e LOGAN


      http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

      Comment


      • SALUT!!!

        Cu cine votam??
        Last edited by brot nicolae; 22 November 2009, 16:39. Reason: Automerged Doublepost

        Comment


        • felicitari taticului,particip la tunarea caruciorului.........felicitari noilor membri,bravo voua..
          http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ro...ion-t5724.html toate bune

          Comment


          • Sharky Kill (SB 08 SFE) vreau si eu manualul ala de care vorbeai, po-ti sa-mi faci rost de unul sau ma lasi sa-l trag la xerox?
            da-mi pm te rog
            Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

            Comment


            • sunt foarte suparat'...nu a iesit omul pe care l'am votat'

              Comment


              • si eu sunt dezamagit. creca la turu 2 nu ma mai duc.
                cu geamurile am rezolvat singur ca am gasit un filmulet cum trebe facuta treaba si m-am aventurat.

                Comment


                • andy nimeni nu te-a ajutat la intalnire? hai sambata si ti le desfac eu. Sambata cum nu am ajuns devreme nu mai vedeam nimic

                  Comment


                  • Dragilor, sambata veniti voi la noi, ca n-ati mai fost de mult! Dupa cum ziceam, avem musafiri de la Bucuresti... o gagica chiar! Mergem la o pizza d-aia maaare, stiti voi, ca la gratar...
                    Ţăranul de la oraş e cel mai prost animal.

                    Comment


                    • Paula, avand in vedere ca trebe sa pregatim concursul si trebuie sa fie toti de fata cand vorbim, eu zic sa amanam excursia la Medias pana saptamana viitoare!
                      E doar o parere, dar luati in considerare ceea ce am spus eu!
                      aham......Restul e LOGAN


                      http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                      Comment


                      • multumesc membrilor de urarea de bun venit :P

                        Comment


                        • E buna ideea cu pizza dar din pacae sibianul are dreptate si nu stiu cati o sa poata veni pina la medias.
                          CrAzY_WolF

                          Comment


                          • servus colegi loganisti! acum am certitudinea ca joi seara spre noapte ajung in medias (asa cum anuntase Rebe). de vineri dimineata sunt oricand dispusa la o intanlire "fulger" cu loganistii care vor sa ne cunoastem inaintea evenimentului de la sibiu, la un suc, o bere (fara alcool pt soferi), o samanta, o atentie eu garantat ma voi intanli cu Rebe vineri sau sambata.
                            sigpic

                            Comment


                            • Am eu un MANUAL ti-l dau daca vrei. Nu stiu cat de complet este.

                              Comment


                              • vorbim la telefon nicu.
                                Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google