Intalnire LoganClub Sibiu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • eu nu pot face planuri marete p sederea mea la medias....nu vin cu masina mea, deci depind de varmiu si de masina lui cica tre sa platesc bine sa ma plimbe))
    sigpic

    Comment


    • Stai linistita dada, am vorbit cu bolo si a zis ca-si pune bancheta pt weekend. Asa ca avem transportul asigurat... :d Dar zi-le si tu loganistilor astora lenesi ca sunt napa daca nu vin vineri pana la Medias...
      Ţăranul de la oraş e cel mai prost animal.

      Comment


      • chiar nimeni nu vrea o intanlire fulger vineri seara in medias??????????
        mersic ReBe.....dar vroiam sa ma dau si io cu masina lui varmiu`......asta e ideea
        daca nu reusesc sa`l imbarlig, vin cu voi
        sigpic

        Comment


        • Bad_Wolf' numai la paranghelia din Zebrano'ti sta capul'...'

          Comment


          • buey fetele vesele...care-si misca...ma scuzati dar asa era melodia
            voi credeti ca sa faci 50 km aproape 60 dus intors e asa, cat ai pocni din degete? benzina de unde? etc...
            hai mai moale cu plimbarile ca si in weekend, duminica e cursa, nu va ajunge acolo sa mereti?
            daca nu...trenu e in gara la orice ora
            Life is short...play more!
            http://www.loganclub.ro/forum/bolo-t4578.html?t=4578

            Comment


            • Dada il iei frumos pe varut-o & za' car , te sui la volan si veniti la Sibiu 2 party in cele mai tari cluburi

              @Medalion' : Lasa zici tu de mine, dar stiu ca numai cu gandu la animatoarea aia adormi noaptea
              sigpic

              Comment


              • mah....vineri dupa amiaza, se poate face "una mica" cu mediesenii inainte sa plec catre Sibiu!
                Eu sunt in Medias, asa ca pentru Medieseni,convocam o intalnire super fulger in jur de 17.30. Locatia o alegeti voi!
                aham......Restul e LOGAN


                http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                Comment


                • vai bolo ce dur esti. eu nu am avut pretentia sa vina cineva in medias. pur si simplu am anuntat ca sunt la voi in oras, daca cineva are placerea sa iesim la un suc ok, daca nu facem cunostinta duminica la sibiu.
                  sigpic

                  Comment


                  • Asa e bolo nu ai ce-i face..... Hai ca poate ajung vineri seara la Medias la un FULGERICA
                    Last edited by cristivsb; 25 November 2009, 10:29.

                    Comment


                    • Hai ca ma bag si eu la una fulger daca nu intervine ceva ca de mult nu a mai fost ceva la noi in medias,eu zic ca in parcarea de la pasarela stadionului ar fi OK centrul acume este inchis!

                      Comment


                      • Si eu ma bag vineri la un fulger la medias dar ajung numai pe la 6 si ceva
                        o/__\o
                        (Oo\=^=/oO)
                        ..U.........U...

                        Comment


                        • vai dada ce sensibilicoasa esti
                          daca va strangeti vineri la un fulgerica sa ma anuntati ca s-ar putea sa fiu pe la work
                          Life is short...play more!
                          http://www.loganclub.ro/forum/bolo-t4578.html?t=4578

                          Comment


                          • No hai ca venim noi la Medias , fulgerica fara frica catre Medias se ridica , Paula sa faci rezervare in club/pizza/cafenea ....acolo pe kiss la voi
                            sigpic

                            Comment


                            • cata lume isi anunta prezenta la fulgerica) asa va vreau...activi
                              @bolo: nu sunt deloc sensibila de parca n`ai sti
                              sigpic

                              Comment


                              • Si o posibila locatie parcarea de la pasarela stadionului este bine?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google