Intalnire LoganClub Sibiu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bravo ovy, felicitari!
    Intalniri LC SB sambata ora 17 Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO)

    Comment


    • Originally posted by huffy View Post
      am facut si eu trei poze, iata batalionul

      Lipseste zburatoarea mea de acolo .Poate data viitoare...
      pai.... lipseste din cauza ca am stat doar o ora, n-am prins-o si pe a ta... data viitoare
      In fiecare sambata, ora 17 - Valea Aurie, parcarea de langa terenul de football, Sibiu

      Comment


      • Multumesc tuturor. Mai exact ma ocup de electronica de pe vw.
        sper sa ne revedem curand
        numai bine
        1.6i 75 de catari frumosi si un magar la carma
        ASTRA F CARAVAN (X16SZR)

        Comment


        • Am prins cateva poze cu MCV-ul (ca sa vedeti ce ar fi trebuit sa conduc prin oras) :P

          E la Vatra Dornei pana prin primavara, daca se face vreo adunare (sau daca reusesc sa convoc o adunare pe-acolo), atunci ne intalnim pana atunci... ma descurc
          Attached Files
          In fiecare sambata, ora 17 - Valea Aurie, parcarea de langa terenul de football, Sibiu

          Comment


          • ...de legitimatia mea se stie ceva d-nul vali?
            sigpic

            Comment


            • Eu nu am decat urmatoarele legitimatii:

              CYPY 27 ; Florin SB 21 UCU; Claudiu_31; Meen SB 15 DCI; Mosu 20 ro.
              Cine nu a primit inca legitimatie, sa mai aiba un pic de rabdare, pentru ca se va ocupa Sorin de ele cand va avea timp, deocamdata fiind foarte ocupat.
              Last edited by valeriu61; 25 November 2010, 22:42.
              Intalniri LC SB sambata ora 17 Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO)

              Comment


              • Dragi mei salutare ,vreau sa va intreb pt ca sunt in urma cu stirile care-i treaba cu legitimatii si alte chestii, ca eu nu stiu.
                Scuzati de intrebare dar sunt nelamurit.
                Numai bine
                1.6i 75 de catari frumosi si un magar la carma
                ASTRA F CARAVAN (X16SZR)

                Comment


                • Munceste bah nu mai sta pe net

                  Comment


                  • legitimatiile sunt ecusoanele?

                    Comment


                    • da...


                      salutari de la vatra dornei azi, la intalnire
                      In fiecare sambata, ora 17 - Valea Aurie, parcarea de langa terenul de football, Sibiu

                      Comment


                      • DA, legitimatiile sunt ecusoanele. Scuzati ca am creat confuzie numindu-le legitimatii.
                        Intalniri LC SB sambata ora 17 Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO)

                        Comment


                        • distractie placuta azi la intalnire va doresc
                          pacat ca nu pot fi prezent
                          aicea e frig si vreme de ploaie
                          Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                          Comment


                          • si...cum fu azi la intalnire?
                            In fiecare sambata, ora 17 - Valea Aurie, parcarea de langa terenul de football, Sibiu

                            Comment


                            • ...lume putina vreo 6-7 masini si frig a fost se vede ca vine iarna,cei care sinteti plecati prin tara,va asteptam sa va intoarceti cu bine,sa mai povestim la intilnirile noastre.va salut si numai bine !
                              sigpic

                              Comment


                              • INtalnire LC Sibiu (NR.49-2010) din 27 noiembrie 2010 (NR.150)

                                Este adevarat ca am fost mai putini astazi,( 8 masini), dar tot respectul pentru cei care au infruntat vremea rece si au reusit sa vina.
                                Multumesc Mirax (Mircea) pentru ajutorul pe care mi l-ai dat.
                                Am vorbit cu Sibianul (Sorin), care este la Alba Iulia si mi-a spus ca intalnirea de duminica 28 noi. de la Alba Iulia, unde urma sa ne intalnim cu LC Alba, LC Cluj si LC Deva, SE ANULEAZA!
                                Attached Files
                                Last edited by valeriu61; 27 November 2010, 23:22.
                                Intalniri LC SB sambata ora 17 Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO)

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google