Intalnire LoganClub Sibiu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Aoleu, sper sa mai vina cineva la ora 16, la intalnire, dupa ce ne-ai dat prognoza asta!
    Intalniri LC SB sambata ora 17 Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO)

    Comment


    • pana la urma a fost cineva? eu recunosc, abia la 5 m-am trezit.... am avut o noapte lunga...
      In fiecare sambata, ora 17 - Valea Aurie, parcarea de langa terenul de football, Sibiu

      Comment


      • am fost si a fost chiar ok la un suc si o poveste
        Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

        Comment


        • Int LC Sibiu (NR.50-2010) din 4 decembrie 2010 (NR.151)

          A 50-a intalnire din anul acesta, ne-a adus si prima zapada din aceasta iarna. Dupa 35 minute ne-am retras la caldurica la Hanul Dumbrava la o poveste.

          Am fost urmatorii:

          cristivsb; VYP 75; Sharky Kill; Mirax; valeriu 61; tokragua; Smecherie
          Attached Files
          Intalniri LC SB sambata ora 17 Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO)

          Comment


          • ce frumos... eu am fost aseara la karaoke cu colegii de facultate, si am ajuns foarte "devreme" a doua zi acasa.... abia pe la 5 m-am trezit, si cand am vazut ceasul, mi-am dat seama ca nu mai apuc. pe langa asta, am vazut ca ploua, iar acum ninge....
            In fiecare sambata, ora 17 - Valea Aurie, parcarea de langa terenul de football, Sibiu

            Comment


            • a fost ploaie si urit apoi mai tirziu si zapada,dar retrasi la suc ne-am revenit ,o poveste una alta,toate au fost bune.
              sigpic

              Comment


              • ok, oficial mi-e ciuda ca nu m-am putut trezi sa ajung la intalnire...

                marti noapte plec la bucuresti, stau pana joi-vineri... gasesc pe careva pe-acolo?
                In fiecare sambata, ora 17 - Valea Aurie, parcarea de langa terenul de football, Sibiu

                Comment


                • gasesti, vezi ca baietii de acolo ies la fulgere in fiecare seara aproape, intra la ei pe thread-ul cu intalniri fulger bucuresti, si anunta-te ca esti acolo, vor veni sigur cativa la fulgere daca ajungi si tu acolo
                  daca nu, iti pot da cateva numere de telefon ale unor colegi de acolo si ei pot vorbi mai departe pentru fulgere ;)
                  Life is short...play more!
                  http://www.loganclub.ro/forum/bolo-t4578.html?t=4578

                  Comment


                  • am vorbit cu ei, majoritatea de pe forum stiu ca voi fi prezenta, insa ma intrebam daca o sa gasesc vreun sibian pe-acolo, poate si doar din intamplare
                    In fiecare sambata, ora 17 - Valea Aurie, parcarea de langa terenul de football, Sibiu

                    Comment


                    • la multi ani tuturor care isi serbeaza ziua de nume azi!!!
                      Never argue with an idiot. They drag you down to their level then beat you with experience

                      Comment


                      • deschid lista ptr. sambata , ora 16
                        blackufo cu ........inca nu stiu
                        http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ro...ion-t5724.html toate bune

                        Comment


                        • fac ce fac si nu ajung nici de data asta ca sunt plecat la Alba
                          sincer imi pare rau poate data viitoare
                          1.6i 75 de catari frumosi si un magar la carma
                          ASTRA F CARAVAN (X16SZR)

                          Comment


                          • 1. blackufo
                            2. ma_shina (alina)
                            In fiecare sambata, ora 17 - Valea Aurie, parcarea de langa terenul de football, Sibiu

                            Comment


                            • 1. blackufo
                              2. ma_shina (alina)
                              3. sharkykill ... bine infofolit
                              Never argue with an idiot. They drag you down to their level then beat you with experience

                              Comment


                              • 1. blackufo
                                2. ma_shina (alina)
                                3. sharkykill ... bine infofolit
                                4. meen ... sper sa ajung ca maine sunt prin Sibieli
                                Experienţa este singurul lucru pe care il poţi obţine gratis” – Oscar Wilde
                                În viaţă, joacă teatru numai cei care nu au nici un rol.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google