Intalnire LoganClub Sibiu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • mergi pana la urma?n-am stiut daca mai mergi sau nu....
    In fiecare sambata, ora 17 - Valea Aurie, parcarea de langa terenul de football, Sibiu

    Comment


    • .

      Originally posted by ovy22@ View Post
      ...aveti grija cu masinile ca nu stiti ce prosti circula in oras...
      Mda....mai ales din aceia care cred ca,cauciucurile de acum 3-4 veri merg si iarna pe gheata.Probabil au confundat strazile cu patinoarul.
      Programari chei Logan - Resoftare Logan 1.4-1.6 si Solenza 1.4http://www.loganclub.ro/forum/showpo...&postcount=300

      Comment


      • Intalnire LC Sibiu (NR.52-2010)din 18 decembrie 2020 (NR.153)

        Ger mare!!! Totusi lume multa!
        Din program: frig, drifturi pe gheata care mai decare, tras(a) cu sacul de nylon dupa masina sau cum 5 loganisti puternici pot tine o masina pe loc (aceasta patinand pe gheata)!
        Concluzia: Foarte fain!

        Au servit o portie de ger urmatorii:
        Ma_shina; bolo + Th.; cristivsb; Bad_Wolf + A.; VYP 75; Spanu; tokragua; Dafy; Andeiu; Smecherie; Marian AWY08; Huffy; si valeriu 61

        Anunt: Intalnirea de sambata viitoare nu se va tine! Se pare ca aceasta (a-52) a fost ultima intalnire din acest an!
        Attached Files
        Intalniri LC SB sambata ora 17 Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO)

        Comment


        • Super tare azi!!! Mi-a placut la nebunie, nu a mai contat frigul pe care nu l-am prea simtit ca am fost foarte infofolita...

          Dupa intalnire am fost si la un suc la Mall... Bolo... m-ai pus pe ganduri, si cred ca o sa-i trimit scrisoare lui Mosu' sa-mi aduca macar o masina de jucarie, daca nu una adevarata

          Am pus si eu putinele poze facute

          Ne vedem la anu, pe 8 ianuarie!
          Attached Files
          In fiecare sambata, ora 17 - Valea Aurie, parcarea de langa terenul de football, Sibiu

          Comment


          • Bolo concurezi la cea mai murdara masina?? ai fost inainte de intalnire la vreun raliu
            Experienţa este singurul lucru pe care il poţi obţine gratis” – Oscar Wilde
            În viaţă, joacă teatru numai cei care nu au nici un rol.

            Comment


            • E buna idea cu scrisoare la Mosu pt masinutza o sa i pun si io o scrisoare la mosu in care i spun sa vb la asigurari sa mi dea aia bani multi in termen scurt sa mi iau io o masina ca tare rau i fara masina. nu mi puteam inchipui daca nu o pateam.dar cum zic si altii bine ca is intreg ca restu le rezolv.
              Se pare ca se incheie si anu asta ,sper sa ne revedem cu bine la anu si va doresc numai bine la toti si sa aveti parte de un an mai bun cu de toate,
              Va salut numai bine
              1.6i 75 de catari frumosi si un magar la carma
              ASTRA F CARAVAN (X16SZR)

              Comment


              • Incepem lista pentru intalnirea din 8 ianuarie?

                1. Alina
                In fiecare sambata, ora 17 - Valea Aurie, parcarea de langa terenul de football, Sibiu

                Comment


                • Cam devreme si cam degeaba Alina cine stie ce se iveste si nu poti veni , mai bine facem un fulger intre Craciun si Revelion sa ne luam ramas bun de la anul 2010 ...ce ziceti !
                  sigpic

                  Comment


                  • Bine zis.Cind si cum?
                    Programari chei Logan - Resoftare Logan 1.4-1.6 si Solenza 1.4http://www.loganclub.ro/forum/showpo...&postcount=300

                    Comment


                    • Alina daca in 7 ianuarie e SF.ION in 8 ianuarie suntem mahmuri cel putin aia care n-au masina ........(glumeam) cine stie dar important e initiativa
                      1.6i 75 de catari frumosi si un magar la carma
                      ASTRA F CARAVAN (X16SZR)

                      Comment


                      • facem si un fulger intre sarbatori, dar daca e sfantul Ion pe 7, atunci facem intalnirea pe 7 si ne intalnim undeva la un vin fiert, sau ce vrea lumea....
                        In fiecare sambata, ora 17 - Valea Aurie, parcarea de langa terenul de football, Sibiu

                        Comment


                        • nu stiu daca o sa fiu prezent la intilnirea asta fulger la care va ginditi dar va doresc de pe acum Un Craciun fericit ,tuturor membrilor logan club sibiu si nu numai,tuturor loganistilor din tara,sanatate sa fie ca de restul facem noi,numai bine ,la multi ani IN cazul in care nu o sa ne mai vedem pina anul viitor,nu se stie...
                          sigpic

                          Comment


                          • Multumim mult Mircea, Sarbatori Fericite si tie si familiei tale, sa va aduca Mosul facturi mai mici si venituri mai mari, sa fie mai bine pentru toata lumea
                            In fiecare sambata, ora 17 - Valea Aurie, parcarea de langa terenul de football, Sibiu

                            Comment


                            • In noaptea asta sper sa ajung si eu in Sibiu, daca nu ma va impiedica zapada... maine sau miercuri facem o intalnire fulger? la un vin fiert, ceva, mai pe seara....
                              In fiecare sambata, ora 17 - Valea Aurie, parcarea de langa terenul de football, Sibiu

                              Comment


                              • La multi ani! colegi si prieteni loganisti, sa ne dea Domnul sanatate si fericire si spor la intalniri!
                                Prima intalnire pe anul 2011, va avea loc sambata viitoare 8 ianuarie.
                                Intalniri LC SB sambata ora 17 Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO)

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google