Intalnire LoganClub Sibiu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • la multi ani logan club sibiu!! frumoase poze...lipsim noi... sper ca ne vedem curand...

    semnat teo...iubi lui bolox )
    Life is short...play more!
    http://www.loganclub.ro/forum/bolo-t4578.html?t=4578

    Comment


    • andrei da crucea aia pe capota ce e?
      teo va asteptam
      Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

      Comment


      • probabil dorusibiu sa speriat si nu mai doreste sa vine la intilnire oricum esti bine venit dorusibiu te asteptam la urmatoarea noastra intilnire
        sigpic

        Comment


        • cu siguranta il vom astepta din pacate a pierdut tortul si sampania, dar... vor mai urma multe altele
          In fiecare sambata, ora 17 - Valea Aurie, parcarea de langa terenul de football, Sibiu

          Comment


          • Daca aduce el de baut , pahare mai am eu si Vasi unu gol .... deci nu pierde nimica , ne mai chefuim odata
            sigpic

            Comment


            • :sa traiti la implinirea de trei ani scuze nu am ajuns am fost plecat din oras iar simbata acum lucrez deci sincer nustiu cum ajung chiar as fi vrut sa ajung , vreu sa ma apuc si eu de masinuta mea sa ii fac un tuning am tot pus dar asa usor numa pe ea oricum cind o sa ajung dau de baaut sa imi scot pirleala

              incerc dar nu cred ca pot sa ajung simbata
              Last edited by dorusibiu; 19 January 2011, 01:18. Reason: Automerged Doublepost

              Comment


              • cind vei putea,noi sintem acolo in fiecare simbata la ora 16.
                sigpic

                Comment


                • si pt azi am placerea sa deschid lista

                  1.Ovy22@
                  2.
                  1.6i 75 de catari frumosi si un magar la carma
                  ASTRA F CARAVAN (X16SZR)

                  Comment


                  • Bine, ovy!!!

                    1. Ovy22@
                    2. Ma_shina (alina)
                    In fiecare sambata, ora 17 - Valea Aurie, parcarea de langa terenul de football, Sibiu

                    Comment


                    • se ofera cineva voluntar sa vin a sa ma ia si pe mine va rog astept un tel de la cineva ,daca nu oi veni pe jos ca ce sa fac )
                      1.6i 75 de catari frumosi si un magar la carma
                      ASTRA F CARAVAN (X16SZR)

                      Comment


                      • frumos azi dar cam friggggg.....!!!!
                        Never argue with an idiot. They drag you down to their level then beat you with experience

                        Comment


                        • poti sa stii... am fost putini, dar macar am fost am stat o ora, dar macar am stat asteptam si ceva poze... (cam putine, dar s-au facut )

                          ne intalnim si sambata viitoare
                          In fiecare sambata, ora 17 - Valea Aurie, parcarea de langa terenul de football, Sibiu

                          Comment


                          • alina nu ai somn?

                            Comment


                            • Mah Cristi eu inteleg ca ai dus-o pe Alina pe "Bld Victoriei " dar chair asa sa te dai de gol si sa postezi dupa 14 minute dupa ce ai dus-o acasa si la ora asta si colac peste pupaza o mai si intrebi de ce nu are somn Offff
                              sigpic

                              Comment


                              • Intalnire LC Sibiu, (NR 3-2011)din 22 ian 2011 (NR 156)

                                Eu propun sa vina primavara, ca m-am saturat de vremea asta nasoala!

                                Am fost urmatorii:
                                Ma-shina; ovy22@; Vyp 75 + Cosmina; Sharkykill; Loganita; Bad_Wolf; Mirax; cristivsb; tokragua; valeriu61.
                                Attached Files
                                Last edited by valeriu61; 23 January 2011, 13:34.
                                Intalniri LC SB sambata ora 17 Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO)

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google