Intalnire LoganClub Sibiu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tot acolo, apoi vom vedea.
    Da, vad ca a inceput si ploaia...
    Intalniri LC SB sambata ora 17 Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO)

    Comment




    • Originally posted by valeriu61 View Post
      Avioanele noastre cred ca vor sta la sol, din cauza vantului....
      Tocmai azi cind am bucatarit ceva de facut poze adevarate de la inaltime?

      Nu vreau decit 1 ora fara vint si fara ploaie...
      Programari chei Logan - Resoftare Logan 1.4-1.6 si Solenza 1.4http://www.loganclub.ro/forum/showpo...&postcount=300

      Comment


      • Si eu, dar sa speram ca se va opri vantul si ploaia.
        Intalniri LC SB sambata ora 17 Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO)

        Comment


        • Originally posted by Ma_shina View Post
          de acord!

          problema va fi... vremea din cate am citit, de joi se strica vremea si o sa ne tina in ploaie pana saptamana viitoare
          ALINA e de vina,ca ea a dat vestea cu ploaia.

          Glumeam...
          Daca tot a nimerit-o cu ploaia,poate ne pune o vorba buna pentru ceva soare.
          Programari chei Logan - Resoftare Logan 1.4-1.6 si Solenza 1.4http://www.loganclub.ro/forum/showpo...&postcount=300

          Comment


          • Da eu am ajuns acasa, ce sa spun frumos soare cald ce mai super salvarea noastra a venit de la David multumesc pe aceasta cale.
            Duster 4X4 1.5 dci 110 magarusisigpic

            Comment


            • te-ai imbatat fara alcool, de unde soare mai?
              si acuma tremur de frig
              in rest toate ok
              Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

              Comment


              • eu cred ca tu erai pe partea cealalta la umbra normal ca acolo nu era soare si putin mai frig
                Duster 4X4 1.5 dci 110 magarusisigpic

                Comment


                • INt. LC Sibiu (NR.14-2011)din 9 aprilie 2011(NR. 167)
                  A fost ultima mea intalnire ca organizator, voi ramane in continuare alaturi de voi, ca prieten. Va multumesc!

                  Bun venit noului membru Florin!
                  Pe o vreme naspa,(avioanele au stat la sol), am fost urmatorii:

                  need4speed; VYP75 + Cosmina; Tvstar1; tokragua; Loganita; sharkykill; andy2heart; Spanu; cristivsb; Marian; huffy; Cypy; Florin; meen; valeriu61.
                  Attached Files
                  Intalniri LC SB sambata ora 17 Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO)

                  Comment


                  • bun venit lui florin si sper ca i-a placut, sa mai vina, ieri nu am apucat sa vorbim mai nimic
                    Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                    Comment


                    • Si noi Multumim Valeriu61 pentru timpul si efortul pe care la-ti depus pentru conducerea Clubului Sibian.
                      Duster 4X4 1.5 dci 110 magarusisigpic

                      Comment


                      • Frumoase poze pacat ca nu a tinut si timpul cu noi asa ca de ultima zi ca si Organizator de intalniri pentru domnul Valeriu.
                        Felicitari pentru toate evenimentele si intalnirile realizate cu succes in Sibiu si prin imprejurimi.
                        Experienţa este singurul lucru pe care il poţi obţine gratis” – Oscar Wilde
                        În viaţă, joacă teatru numai cei care nu au nici un rol.

                        Comment


                        • Domnu valeriu61 felicitari pentru ce ati facut pentru Logan Club
                          Dupa cum spuneti vom ramane prieteni si sper sa ne revedem in continuare la intalniri la fel de bucurosi ca si pana acum
                          Last edited by ice; 11 April 2011, 00:41.
                          sigpic

                          Comment


                          • Gata cu melancolia ,sa vad zambetul pe buze .Doamne azi iar canicula ,....
                            Duster 4X4 1.5 dci 110 magarusisigpic

                            Comment


                            • dupa "canicula"de ieri,azi o baie calda pentru toata lumea.

                              Comment


                              • a fost ceva lume pe care nu o cunosc, insa poate ca vremea va tine cu noi data viitoare si ne vom cunoaste...

                                din cate am aflat, va fi urat pana duminica. Abia de luni incepe sa iasa soarele...

                                Huffy, nu cobesc!!!
                                In fiecare sambata, ora 17 - Valea Aurie, parcarea de langa terenul de football, Sibiu

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google