Intalnire LoganClub Sibiu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Daca o sa fie vreme buna,de ce nu?Ar fi chiar interesant.
    Programari chei Logan - Resoftare Logan 1.4-1.6 si Solenza 1.4http://www.loganclub.ro/forum/showpo...&postcount=300

    Comment


    • ma dorin sefu hotaraste daca vrei sa bagi la ghiozdan sau nu?
      mazoritatea hotare, sefu pune stampila.
      Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

      Comment


      • de acord!

        problema va fi... vremea din cate am citit, de joi se strica vremea si o sa ne tina in ploaie pana saptamana viitoare dar un gratar tot facem intr-o zi
        In fiecare sambata, ora 17 - Valea Aurie, parcarea de langa terenul de football, Sibiu

        Comment


        • daca e vreme cat de cat va invit la mine la gratar
          Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

          Comment


          • Nu vreau ploaie.

            Originally posted by Ma_shina View Post
            de acord!

            problema va fi... vremea din cate am citit, de joi se strica vremea si o sa ne tina in ploaie pana saptamana viitoare dar un gratar tot facem intr-o zi
            Chiar aveam de gind sa pun un aparat foto pe avion,sa fac niste poze adevarate,la intilnirea de saptamina aceasta.Pentru o filmare mai buna am facut varianta asta:
            Attached Files
            Last edited by huffy; 5 April 2011, 22:39.
            Programari chei Logan - Resoftare Logan 1.4-1.6 si Solenza 1.4http://www.loganclub.ro/forum/showpo...&postcount=300

            Comment


            • super tare huffy ! sper sa tina vremea cu noi
              Degeaba gandesti daca esti prost!

              Comment


              • viitorii sefi s-ar cu ceva mita ? un gratarel o berica fara alcool un alta .....
                1.6i 75 de catari frumosi si un magar la carma
                ASTRA F CARAVAN (X16SZR)

                Comment


                • Numai la mancare vi gandul

                  Comment


                  • avem noi si alta ganduri dar unele numa dupa ora 12:00 merg postate ) cand e patratelu rosu !
                    Degeaba gandesti daca esti prost!

                    Comment


                    • mie chiar imi sta gandul numai la mancare ) si la durerea de cap pe care am avut-o saptamana trecuta.... ah, dar cel mai mult la masini, deja o parte din persoanele apropiate s-au saturat de gura mea
                      In fiecare sambata, ora 17 - Valea Aurie, parcarea de langa terenul de football, Sibiu

                      Comment


                      • A aparut soarele .Poate ca si ramine.
                        Programari chei Logan - Resoftare Logan 1.4-1.6 si Solenza 1.4http://www.loganclub.ro/forum/showpo...&postcount=300

                        Comment


                        • te-a pacalit soarele
                          ne vedem la 5
                          Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                          Comment


                          • Avioanele noastre cred ca vor sta la sol, din cauza vantului....
                            Intalniri LC SB sambata ora 17 Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO)

                            Comment


                            • A vantului ca a vantului dar a ploi mai ales,unde ne intalnim azi ca pe afara nu prea merge.
                              Duster 4X4 1.5 dci 110 magarusisigpic

                              Comment




                              • Originally posted by valeriu61 View Post
                                Avioanele noastre cred ca vor sta la sol, din cauza vantului....
                                Tocmai azi cind am bucatarit ceva de facut poze adevarate de la inaltime?
                                Programari chei Logan - Resoftare Logan 1.4-1.6 si Solenza 1.4http://www.loganclub.ro/forum/showpo...&postcount=300

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google