Intalnire LoganClub Sibiu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • din pacate nu am putut ajunge, ma bucur ca a fost frumos. astept pozele

    Comment


    • fu fain si azi suntem mai tacuti, ca e si cafeneaua in renovare... ma gandeam sa-mi depun un cv ca si ospatarita, ca vad ca nu mai are nici personal


      iar legat de intalnire tot ce pot spune e ca jantele alea ar fi stat bine pe solenza lui huffy
      In fiecare sambata, ora 17 - Valea Aurie, parcarea de langa terenul de football, Sibiu

      Comment


      • Am ales o tura de offroad in locul tacerii! Next time. Poze, nimic nimic, nimeni?!
        1g in + adrenalina,1l - la benzina!

        Comment


        • Int. LC SIbiu (NR.26-2011)din 02.07.11 (NR.179)

          Frumos si astazi, putin frig dar in general frumos, am facut cateva poze cu masinile, dar din cauza bateriei nu am reusit mai multe,
          Ma bucur ca avem un nou membru la intalniri, dar destul de vechi pe forum, deci bine ai venit Catalin(Shtrumphy83).
          Prezenti si de data asta:Shtrumphy83, Septi, Huffy, Bebel, Sibianul, Bad_Wolf, Vyp75, Mirax, Brot Nicolae, Loganita, Tokragua, Valeriu61, MarianD, Flo solentza, Ma_shina.
          Attached Files
          Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

          Comment


          • Originally posted by vyp75 View Post
            ... am facut cateva poze cu masinile, dar din cauza bateriei nu am reusit mai multe
            Vasi ai reusit sa o pozezi pe Alina,asta conteaza .......... restul e LOGAN !
            sigpic

            Comment


            • bine v-am gasit loganisti sibieni
              numai bine!
              live to ride

              Comment


              • Bine ai venit, Cata!
                In fiecare sambata, ora 17 - Valea Aurie, parcarea de langa terenul de football, Sibiu

                Comment


                • Poze de la intalnirea de ieri:
                  Attached Files
                  Intalniri LC SB sambata ora 17 Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO)

                  Comment


                  • Gata s-au postat pozele , impresiile ..... acum pauza pana saptamana viitoare !!!
                    sigpic

                    Comment


                    • saaaaau poate ca nu ce ziceti, ne intalnim zilele astea la raliu? eu voi fi prezenta si joi, la ora 20 in pta mare, la prezentarea echipajelor. facem o intalnire cu cei care pot veni? sau daca nu, si vineri e ok, si ne intalnim la raliu
                      In fiecare sambata, ora 17 - Valea Aurie, parcarea de langa terenul de football, Sibiu

                      Comment


                      • incerc si eu sa ajung la 20 in piata, cine vrea sa vina este asteptat joi in fata la fosta cofetarie Perla.
                        Last edited by vyp75; 6 July 2011, 15:11.
                        Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                        Comment


                        • Asta e programul si hartile circuitelor : http://www.raliulsibiului.ro/index.php?link=program ideea e ca daca mergem vineri seara avem parte de doua treceri ,una pe asflat si una pe macadam (cu plecare de la santa) 22:11 - PS 4 Paltinis (noapte) - 22:44 - PS 5 Santa 1 (noapte)
                          sigpic

                          Comment


                          • Prezent si eu in jurul orei 20 in piata mare...cu tot cu aparat .
                            Programari chei Logan - Resoftare Logan 1.4-1.6 si Solenza 1.4http://www.loganclub.ro/forum/showpo...&postcount=300

                            Comment


                            • Vine cineva diseara la raliu la Curmatura ? Ne organizam un pic domnilor si domnisoarelor .....
                              sigpic

                              Comment


                              • Cam la 20:00 plec spre rasinari daca sunt doritori sa ne acompanieze 076 43 46 44 3 sunati sa va anunt pe unde am ajuns.
                                Experienţa este singurul lucru pe care il poţi obţine gratis” – Oscar Wilde
                                În viaţă, joacă teatru numai cei care nu au nici un rol.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google