Intalnire LoganClub Sibiu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Superba proba de pe noapte Paltinis/Santa asfalt/macadam am vazut si un accident. Cu poze nu o sa va delectez acum dar cand le primesc le postez. (am uitat sa iau aparatul foto noroc cu un amic)
    Experienţa este singurul lucru pe care il poţi obţine gratis” – Oscar Wilde
    În viaţă, joacă teatru numai cei care nu au nici un rol.

    Comment


    • Citeva din pozele facute de mine pot fi vazute aici :
      Programari chei Logan - Resoftare Logan 1.4-1.6 si Solenza 1.4http://www.loganclub.ro/forum/showpo...&postcount=300

      Comment


      • Int. LC SIbiu (NR.27-2011)din 09.07.11 (NR.180)

        Vreme frumoasa, prea frumoasa......
        Prezenti : Vyp75, Mirax, Loganita, Brot Nicolae, Valeriu61, Bad_Wolf, Tokragua, Shtrumphy83, 83SIF, Sharkykill, Cristivsb, Calef08nxe, Huffy.
        Attached Files
        Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

        Comment


        • De 4 zile liniste totala!!! un off topic maccar sa bagati asa ca si animatie
          Experienţa este singurul lucru pe care il poţi obţine gratis” – Oscar Wilde
          În viaţă, joacă teatru numai cei care nu au nici un rol.

          Comment


          • N-ai cu cine . Nu te mai stresa :-D
            sigpic

            Comment


            • Vine cineva pe B-dul spitaleor la moto ?
              Programari chei Logan - Resoftare Logan 1.4-1.6 si Solenza 1.4http://www.loganclub.ro/forum/showpo...&postcount=300

              Comment


              • Moto nu ma pasioneaza dar poze de la tine astept nu se poate urmari live din fotoliu la TV
                Experienţa este singurul lucru pe care il poţi obţine gratis” – Oscar Wilde
                În viaţă, joacă teatru numai cei care nu au nici un rol.

                Comment


                • ...de intilnire nici ca mai poate fi vorba,ce ziceti,pe ploaia asta...??!
                  sigpic

                  Comment


                  • eeee nu .... cred ca se tine intalnirea chiar daca ploua

                    Comment


                    • cu ploaia asta nu-mi vine nici pe balcon sa ies asadar... data viitoare...
                      In fiecare sambata, ora 17 - Valea Aurie, parcarea de langa terenul de football, Sibiu

                      Comment


                      • eu din pacate nu ajung
                        daca vrea careva sa mearga weekendul viitor pe transalpina sa ma caute pe mess sau la telefon.
                        Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                        Comment


                        • gata, nu mai ploua! se tine intalnirea de azi?

                          Comment


                          • Nu stiu daca s-a tinut intalnirea dar la 18:45 am ajuns eu si era plina pacarea :P nu stiu ce eveniment a fost sau urma sa fie dar nici un membru logan club nu am intalnit.... Oricum frumoasa plimbarea
                            Experienţa este singurul lucru pe care il poţi obţine gratis” – Oscar Wilde
                            În viaţă, joacă teatru numai cei care nu au nici un rol.

                            Comment


                            • desi evenimentul ce era se tinea la stadionul de rugby,masinile lor,celor de la Takata-cheful lor era, erau parcate inclusiv la locul nostru de intilnire,cum a gindit fiecare,totusi intilnirea noastra a avut loc si pot confirma urmatorii:Nicu Brot,Tokragua,marian D.,Spanu,Mirax si a mai fost un coleg,cel cu solenza galbena caruia nu-i stiu numele,nu am stat f mult dar la ora,fixata am fost prezenti,din pacate pozele lipsesc...
                              sigpic

                              Comment


                              • sper sa reusesc sa ajund si eu la intalnire data viitoare....
                                chiar imi este dor de o intalnire
                                aham......Restul e LOGAN


                                http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google