Cafeneaua Logan Club Sibiu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • blackufo
    replied
    Soorine fi atent faza ........ in decembrie un coleg o avut acccident ,era in liber ,altu in concediu , unu era beteag si eram singur , dimineata imi luam foaia de drum pe 4 masini ,cu a mea , si trageam tare ,saream de pe una pe alta , asa am dus-o 2 saptamani , ei in ultimile zile ma suiam in suzuki si cautam a 5-cea,ma suiam in logan si ii dadeam a 6-sea ,in daf mergeam cu a 4 -tra de ziceai ca sunt cu suzuki , deci in momentul in care conduci 7 masini de 8 neamuri le incurci rau ,no ,cel galben portocaliu este biroul meu ,iar azi am facut prima cursa incarcat cu un nissan primera .........varza . deci ,la lucru domnii mei ,pana de pasti servicii usoare si banoase va doresc. sergiu mi-au terminat camionul destul de tarziu si am zis sa ajung cat de cat pe lumina sa nu am surprize dar o sa ne vedem ,promit.

    Leave a comment:


  • Bleizer
    replied
    mei, scoate mesageria vocala, ma taxeaza aiurea

    Leave a comment:


  • tvstar1
    replied
    Bleizere ce ai draga te enervezi asa de dimineata mai ales ca incepe distractia.................

    Leave a comment:


  • Bleizer
    replied
    tvstarule, scoate drak casuta vocala ca nu te mai sun niciodata frate, ne taxeaza aiurea, ne ia banii si nici nu vorbim
    ia suna-ma, vezi poti?

    Leave a comment:


  • tvstar1
    replied
    Neata buna ,Sibianul?pai ce sa faca este ocupat momentan cu noul job ,mai are putin si gata apoi va fi si el mai activ pe forum.

    Leave a comment:


  • Bleizer
    replied
    am eu om care se ocupa cu si de GPS, vorbim
    neata Sibiu! ce fac colegii nostrii, mai ninge pe la voi?
    mei dar de Sibianul nostru ce mai stiti? din an in paste intra pe forum

    Leave a comment:


  • tvstar1
    replied
    Asa este Sorine vezi te rog frumos cum gasim igo 8 pt. GPS ca tu ai adresa de mess la multi sa trimita tie sau mie la adresa solyom06 merci.

    Leave a comment:


  • Bleizer
    replied
    exact cum ti-am scris eu la Thread-ul Pc Car, nu ma credeai cand iti scriam, zilele omenirii se imput si se putrezesc asa ca Romanul ataca si fura tot ce vede si mai ales cei place ochiului sa vada, ai di grija, haite sunt peste tot!, tu iti dai seama ca unuia din Bucale de langa mine ia furat emblema, frateeee, e de rasul corciturilor

    voi radeti dar eu nici hartia igienica nu o las in masina
    Last edited by Bleizer; 27 January 2011, 21:42.

    Leave a comment:


  • tvstar1
    replied
    Sorine inca nu uni dintre prieteni si cunostintele mele ma sfatuiesc sa nu o incorporez ca imi sparge masina si o scoate de acolo cu livierul acum nu sti ce sa mai fac poate imi cumpar un suport gen gps sau mobil si restul se stie.Dane de mutat nu am nimic dar daca nu sunt ocupat in timpul in care tu esti prin sibiu ne intilnim sa ne stringem mina pe anul acesta,.

    Leave a comment:


  • Bleizer
    replied
    mei tvstar1 ce ai mai facut cu tableta, ai incorporat-o, se prezinta bine?
    UFO, cate masini ai tata?

    Leave a comment:


  • blackufo
    replied
    pana vine timpul sa va dati cu japoneza , maine va pot da o tura cu camionul , care se baga ? Sergiu , poate vrei sa-ti mut ceva........
    Attached Files

    Leave a comment:


  • tvstar1
    replied
    corect se sti

    Leave a comment:


  • blackufo
    replied
    lasa sergiu ca avem pe gipiescu cu noi si ne gasim..........

    Leave a comment:


  • tvstar1
    replied
    Sincer vorbesc acum nu glumesc.

    Leave a comment:


  • Bleizer
    replied
    ai mei, cum sa nu cunosti Brasovul?, este exact cum nu ai cunoaste Sibiul

    Leave a comment:

Working...
X
Anulare DPF
Politica de Securitate Google