Cafeneaua Logan Club Sibiu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • need4speed
    replied
    Sarbatori Fericite ! La multi ani !

    Leave a comment:


  • vyp75
    replied
    Sarbatori fericite tuturor si mai ales celor care mai tin pe linia de plutire logan club.......

    Leave a comment:


  • tvstar1
    replied
    Buna seara si La multi ani!!

    Leave a comment:


  • Ma_shina
    replied
    As dori si eu o cafeluta va rog Cu zahar si cu lapte, daca se poate!

    Leave a comment:


  • tvstar1
    replied
    ia uite aici.......https://www.youtube.com/watch?v=WsH-KWYnqr4

    auleu este pustiu rau de tot pe aici.....
    Last edited by tvstar1; 26 October 2015, 19:33. Reason: Automerged Doublepost

    Leave a comment:


  • Foose
    replied
    Soferi de duminica , eu as fi rupt-o ca si asa nu are nevoie de ea .

    Leave a comment:


  • huffy
    replied
    Liniste mare pe aici de foarte multa vreme, asa ca...sa radem putin ))
    In continuare, puteti urmari un scurt totorial de folosire a manetei de semnalizare :P https://www.youtube.com/watch?v=Bt-Fk_AwwLw

    Leave a comment:


  • laur_cos
    replied
    Multumesc frumos pentru sfaturi blackufo si vyp75. Ma duceam pe sighisoara pentru a evita drumul prin Tarnaveni care auzisem ca nu e tocmai bun. O sa il incerc acum, merg pe increderea voastra. Multumesc inca o data si sarbatori fericite tuturor.

    Leave a comment:


  • Fyrestarter
    replied
    Craciun fericit si tie black... Si tuturor colegilor de pe Loganclub. Doamne ajuta...

    Leave a comment:


  • blackufo
    replied
    Originally posted by tvstar1 View Post
    Ia uitel domne pe Dan alias Blackufo,ce mai zici domnu'????
    scuzati off-topicul , Sergiu draga, multumesc de intrebare ,pot spune ca am terminat anul cu bine ,un an greu dar l-am biruit,in rest ok, planuri de viitor multe........ramanem optimisti.salutari tuturor colegilor ,prietenilor si loganistilor .CRACIUN FERICIT .

    Leave a comment:


  • vyp75
    replied
    am fost saptamana trecuta pe tg-mures - abus - tarnaveni - medias si e ok, putin denivelat pe la tarnaveni dar ok, iar medias - sibiu se circula mult mai bine ca in vara.

    Leave a comment:


  • tvstar1
    replied
    Ia uitel domne pe Dan alias Blackufo,ce mai zici domnu'????

    Leave a comment:


  • blackufo
    replied
    nu inteleg de ce trebuie sa vi de la Tg-Mures pe Sighisoara, poti veni direct Mures - Medias -Sibiu ,drumul ii acceptabil si fara probleme......

    Leave a comment:


  • laur_cos
    replied
    Salutare colegi forumisti. In data de 27 vreau sa ma duc spre casa, de la Tg Mures la Mioveni pe Sighisoara-Medias-Sibiu, ca trebuie sa ajung si in Rm. Valcea. Daca sunteti amabili sa imi ziceti cum se mai prezinta drumul ca ultima data, prin vara, cand am fost eu era in renovari si am facut tzshpe ore pe el... Ar mai fi o ruta ocolitoare, Tg Mures-Sighisoara-Fagaras-Sibiu. Va multumesc anticipat.

    Leave a comment:


  • sibianul
    replied
    bineinteles

    Leave a comment:

Working...
X
Anulare DPF
Politica de Securitate Google