Cafeneaua Logan Club Sibiu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • am verificare tehnica valabila pana in 27 01 2013 ,ok,........... sa stiu ca doar vin sa-ti strang mana si sa fac poza de group si tot vin ,........inca nu stiu din ce data . maine incep la treaba ,ca neoameni ,au terminat de reparat camionul ,ma duc in Sibiu sa mi-l recuperez ,yes. se pare ca am terminat concediu.va pup pe toti si vorba unui coleg de pe 4x4 ne vedem cand vor cardanele noastre .apropo sergiu ,fa tu lista cu cei care vor sa se dea cu japoneza ,,,,,,,,
    http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ro...ion-t5724.html toate bune

    Comment


    • Originally posted by Bad_Wolf View Post
      La Sibiu ningeeee Bleizere , vine iarna .... mamaaa ce tzate ti-ai tras vii cu ele la Brasov
      vin cu ea peste tot, trebuie sa alaptez toata tara

      Originally posted by tvstar1 View Post
      Salut Bleizer ce sa fie pe la noi este frumos ninge ma bate gandu sa dau o fuga pana in Paltinis la o carafa de vin fiert.
      pai si daca dai o fuga cu ce o dai, cu masina sau pe jos?, asta daca dorinta ta este de-o bautura

      Originally posted by blackufo View Post
      am verificare tehnica valabila pana in 27 01 2013 ,ok,........... sa stiu ca doar vin sa-ti strang mana si sa fac poza de group si tot vin ,........inca nu stiu din ce data . maine incep la treaba ,ca neoameni ,au terminat de reparat camionul ,ma duc in Sibiu sa mi-l recuperez ,yes. se pare ca am terminat concediu.va pup pe toti si vorba unui coleg de pe 4x4 ne vedem cand vor cardanele noastre .apropo sergiu ,fa tu lista cu cei care vor sa se dea cu japoneza ,,,,,,,,
      si eu vreau sa ma dau cu micuta Japoneza
      lipsa text

      Comment


      • Atunci sa inceapa lista cine doreste sa conduca pe japoneza lui Blackufo:
        1Tvstar



        Sorine merg cu masinuta si cu prietena mea conduce ea,pai ce sa fac pe schiuri nu stiu sa merg.
        Duster 4X4 1.5 dci 110 magarusisigpic

        Comment


        • pe roleeeee , cica la Brasov ninge de rupe, nu se vede la 30 de metri
          lipsa text

          Comment


          • Nu cunosc Brasov eu am statiunea mea PALTINIS se stie...
            Duster 4X4 1.5 dci 110 magarusisigpic

            Comment


            • ai mei, cum sa nu cunosti Brasovul?, este exact cum nu ai cunoaste Sibiul
              lipsa text

              Comment


              • Sincer vorbesc acum nu glumesc.
                Duster 4X4 1.5 dci 110 magarusisigpic

                Comment


                • lasa sergiu ca avem pe gipiescu cu noi si ne gasim..........
                  http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ro...ion-t5724.html toate bune

                  Comment


                  • corect se sti
                    Duster 4X4 1.5 dci 110 magarusisigpic

                    Comment


                    • pana vine timpul sa va dati cu japoneza , maine va pot da o tura cu camionul , care se baga ? Sergiu , poate vrei sa-ti mut ceva........
                      Attached Files
                      http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ro...ion-t5724.html toate bune

                      Comment


                      • mei tvstar1 ce ai mai facut cu tableta, ai incorporat-o, se prezinta bine?
                        UFO, cate masini ai tata?
                        lipsa text

                        Comment


                        • Sorine inca nu uni dintre prieteni si cunostintele mele ma sfatuiesc sa nu o incorporez ca imi sparge masina si o scoate de acolo cu livierul acum nu sti ce sa mai fac poate imi cumpar un suport gen gps sau mobil si restul se stie.Dane de mutat nu am nimic dar daca nu sunt ocupat in timpul in care tu esti prin sibiu ne intilnim sa ne stringem mina pe anul acesta,.
                          Duster 4X4 1.5 dci 110 magarusisigpic

                          Comment


                          • exact cum ti-am scris eu la Thread-ul Pc Car, nu ma credeai cand iti scriam, zilele omenirii se imput si se putrezesc asa ca Romanul ataca si fura tot ce vede si mai ales cei place ochiului sa vada, ai di grija, haite sunt peste tot!, tu iti dai seama ca unuia din Bucale de langa mine ia furat emblema, frateeee, e de rasul corciturilor

                            voi radeti dar eu nici hartia igienica nu o las in masina
                            Last edited by Bleizer; 27 January 2011, 21:42.
                            lipsa text

                            Comment


                            • Asa este Sorine vezi te rog frumos cum gasim igo 8 pt. GPS ca tu ai adresa de mess la multi sa trimita tie sau mie la adresa solyom06 merci.
                              Duster 4X4 1.5 dci 110 magarusisigpic

                              Comment


                              • am eu om care se ocupa cu si de GPS, vorbim
                                neata Sibiu! ce fac colegii nostrii, mai ninge pe la voi?
                                mei dar de Sibianul nostru ce mai stiti? din an in paste intra pe forum
                                lipsa text

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google