Cafeneaua Logan Club Sibiu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Neata buna ,Sibianul?pai ce sa faca este ocupat momentan cu noul job ,mai are putin si gata apoi va fi si el mai activ pe forum.
    Duster 4X4 1.5 dci 110 magarusisigpic

    Comment


    • tvstarule, scoate drak casuta vocala ca nu te mai sun niciodata frate, ne taxeaza aiurea, ne ia banii si nici nu vorbim
      ia suna-ma, vezi poti?
      lipsa text

      Comment


      • Bleizere ce ai draga te enervezi asa de dimineata mai ales ca incepe distractia.................
        Duster 4X4 1.5 dci 110 magarusisigpic

        Comment


        • mei, scoate mesageria vocala, ma taxeaza aiurea
          lipsa text

          Comment


          • Soorine fi atent faza ........ in decembrie un coleg o avut acccident ,era in liber ,altu in concediu , unu era beteag si eram singur , dimineata imi luam foaia de drum pe 4 masini ,cu a mea , si trageam tare ,saream de pe una pe alta , asa am dus-o 2 saptamani , ei in ultimile zile ma suiam in suzuki si cautam a 5-cea,ma suiam in logan si ii dadeam a 6-sea ,in daf mergeam cu a 4 -tra de ziceai ca sunt cu suzuki , deci in momentul in care conduci 7 masini de 8 neamuri le incurci rau ,no ,cel galben portocaliu este biroul meu ,iar azi am facut prima cursa incarcat cu un nissan primera .........varza . deci ,la lucru domnii mei ,pana de pasti servicii usoare si banoase va doresc. sergiu mi-au terminat camionul destul de tarziu si am zis sa ajung cat de cat pe lumina sa nu am surprize dar o sa ne vedem ,promit.
            http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ro...ion-t5724.html toate bune

            Comment


            • ATENTIE! va rog, cine are o butelie de voiaj de vanzare, cumpar, am nevoie la Regionala pentru Cafeline, sau daca nu o vinde macar sa mi-o dea si mie pe perioada Regionalei Brasov, v-a avea cafelina de dimineata pana seara si platesc si gazul
              lipsa text

              Comment


              • Bleizere nu pot scoate mesageria la acel numar de telefon ,acela este telefon de servici intelegi???Sorry pt. inconvienent


                P.S sunt acum o multime de minute.
                Duster 4X4 1.5 dci 110 magarusisigpic

                Comment


                • neata Sibieni!
                  atunci da alt nr.daca ai, da-mi-l pe mess
                  lipsa text

                  Comment


                  • iiiiiiimmm da stiti cum se spune ,,bine am venit,, gata bleizer am vb cu seful meu si mi-a aprobat cererea cu scoaterea mess voc. de acum putem vb in voie .Si acum parerea voastra ce ar merge ca cafea nu mai vreau la ora asta.
                    Duster 4X4 1.5 dci 110 magarusisigpic

                    Comment


                    • merge o tata ca a celei din poza cu sfarc tridimensional
                      seara faina loganari! mei, ce este cu activitatea asta asa de slaba?
                      lipsa text

                      Comment


                      • neatza,lume! chemam ospatarita de la hunedoara sa ne dea o ciocolata calda alba? amorteala, ca e frig, si degetele sunt inghetate... cel mai simplu, ne gasesti probabil in cluburi (cel putin pe mine si pe andy... )


                        o zi placuta!
                        In fiecare sambata, ora 17 - Valea Aurie, parcarea de langa terenul de football, Sibiu

                        Comment


                        • andy? cine-i andy?, iti arde de biliboace prin cluburi, aha!
                          lipsa text

                          Comment


                          • oooo pe la noi prin cafenea nu a mai intrat nimenia,da este cam frig afar si sa trecut la spirtuoase.
                            Duster 4X4 1.5 dci 110 magarusisigpic

                            Comment


                            • lasa sergiule k fac eu cinste !!!!
                              Attached Files
                              Never argue with an idiot. They drag you down to their level then beat you with experience

                              Comment


                              • noi sa traim bine, ei sa moara bine, bineeeee!

                                Originally posted by tvstar1 View Post
                                oooo pe la noi prin cafenea nu a mai intrat nimenia,da este cam frig afar si sa trecut la spirtuoase.
                                asa e tvstar-ule, nmai eu si tu pe aici
                                ia-te si la mine bauturi de 10 stele
                                Attached Files
                                lipsa text

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google