Sigla LoganClub SIBIU - Pareri Si Sugestii

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • E na... e mai loganista acum

    Si ca sa fie mai loganista, as putea face si coroana aia tot alba

    Ne iarta ei...
    Ţăranul de la oraş e cel mai prost animal.

    Comment


    • mie i-mi place, parca arata mai bine asa
      sa vedem ce zic si restul
      Valeriu eu am luat poza de mai sus tot de pe net si scria ca e stema sibiului asa cu culorile alea.
      pe saitul primariei este cu sabiile portocalii, nu galbene.
      Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

      Comment


      • Albastru spre negru e foarte buna. Eu zic sa stergi sibiu de acolo si sa scri SIBIU in L de la LOGAN

        Comment


        • mie i-mi place asa, nu iese prea mic scrisul din l de la logan?
          cred ca nici nu se intelege ce oras e, asa cred, voi ce ziceti/
          Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

          Comment


          • Nici cu lupa n-o sa se vada iar in momentul imprimarii nici nu stiu daca ar iesi, dac-ar fi sa fac ca pe sticker, sa scriu "Sibiu" in L... M-am gandit si eu la asta dar...
            Ţăranul de la oraş e cel mai prost animal.

            Comment


            • am vazut astazi stema sibiului pe autobuz de la tursib
              are sabiile albe iar manerele la sabii ai impresia ca sunt din lemn si facute inele daca intelegi ceva.
              am mai vazut ca jumatate din lama la sabie este un gri deschis ca o umbra.
              la sabiile albe de la postul 329 lama are o dunga pe mijloc si jumate din lama e gri jumate alba ca si cum lama nu ar fi dreapta si are umbra
              Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

              Comment


              • Nu cred ca am destul simt artistic incat sa iasa ceva ok cu umbrele de pe sabii, dar o sa incerc... Dupa ce ziceti ca e ok varianta asta si ca asta ramane (ca sa pot sterge cele 1 milion de copii asemanatoare de cate 30 MB fiecare), o sa mai insist cu umbre si alte chestii. Ma pricep doar la editare foto, si si aia putin, asa ca... nu ma puneti sa creez nimic, va rog eu!
                Ţăranul de la oraş e cel mai prost animal.

                Comment


                • Dragilor, ideea e ca Sibiu sa iasa in evidenta cumva, deci nu putem sa-l scriem asa de mic!
                  aham......Restul e LOGAN


                  http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                  Comment


                  • Hai ca nu mai modific fiecare chestie de fiecare data... Continuati cu sugestiile si la sfarsit mac o modificare "capitala".

                    Daca scriu Sibiu mai mare, trebuie sa vina peste restul chestiilor. Eu zic ca n-ar fi o problema. Voi?
                    Ţăranul de la oraş e cel mai prost animal.

                    Comment


                    • eu zic sa ramana sigla de la postul 329
                      cine e pentru?
                      Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                      Comment


                      • Vad ca nu se mai propune nimic. Revin cu sigla de la postul 329 si inca una, cu Sibiu scris mai mare. Cine poate, sa adauge un poll la thread sa vedem care, ce, cum vrea. Poate reusim sa le punem sus sambata.
                        Attached Files
                        Ţăranul de la oraş e cel mai prost animal.

                        Comment


                        • eu merg pe varianta 1
                          Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                          Comment


                          • eu zic varianta 2, pentru ca e mai frumos cu Sibiu scris mai mare!

                            varianta 1=1
                            varianta 2=1

                            Rog sa copiati si acest model de pool !
                            Si bineinteles sa si votati!
                            Bafta!
                            aham......Restul e LOGAN


                            http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                            Comment


                            • varianta 1=1
                              varianta 2=2

                              Rog sa copiati si acest model de pool !
                              Si bineinteles sa si votati!
                              Bafta!
                              Intalniri LC SB sambata ora 17 Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO)

                              Comment


                              • Dupa ce am vazut la intalnirea nationala siglele colegilor din alte judete am zis sa incerc si eu sa imbunatatesc ceva in legatura cu sigla noastra. Va atasez doua modele si astept sugestii daca va place.
                                Attached Files
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google