Sigla LoganClub SIBIU - Pareri Si Sugestii

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Dedicatie pentru Sebi8ta :

    Zidul de piatra
    S-a darimat.
    A venit apa
    Si l-a luat.
    Vom face altul
    Pe riu in jos,
    Altul mai trainic
    Si mai frumos.

    Sigla Logan Club Sibiu fara zidul de piatra :
    v.6
    v.7
    v.8
    Attached Files
    Last edited by Bad_Wolf; 12 December 2008, 09:47.
    sigpic

    Comment


    • #62
      Bad_Wolf eu crted ca trebuie sa inserezi scrisul pe stema ,ptr ca daca ma uit bine fosta sigla dacia e cam exact cat scutul ala de jos.Si atunci scrisu unde mai vine?
      Doar o parere!
      Am scos masina in ploaie sa se tuneze cand tuna !.......restul e LOGAN

      Comment


      • #63
        La asta ma uitam si eu...Parca nu e asa inalta sigla de pe masina .. O sa ii spun lui' sebi8ta sa intre sa vada dedicatia
        Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

        Comment


        • #64
          Mersi ptr. Dedicatie....
          dupa cum spunea si road empire mareste sigla in sus si scrie direct pe emblema sau ca sa poti pastra culoarea de rosu de la cuvantul Sibiu o faci din 2 buc ceea ce nu e recomandat ca si estetic.Trebuie sa gasesti o modalitate de a scrie direct pe emblema,tinand cont ca fondul emblemei e rosu trebuie sa vezi pe ce culori scrii ca sa se vada ok.
          Altfel spus ultima varianta arata bestial.
          Daca te uiti la emblema noastra din Bv o sa vezi ca Logan Club Brasov e scris cu alb si iese in evidenta,trebuie sa te joci un pic cu culorile ca sa vezi ce se vede mai bine pe fondul rosu.Succese Maxime !!!!!! ;Ne auzim sa vedem ce ai facut.
          Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

          Comment


          • #65
            Ar merge si asa, adica cu zidul ala, numai ca ar trebui zidul facut pe latime la dimensiunea siglei, sa-i dai stretch, si apoi sa pui scrisul cu logan club sibiu pe el...Ia incearca si asa daca poti, io nu am timp ca as incerca...
            Life is short...play more!
            http://www.loganclub.ro/forum/bolo-t4578.html?t=4578

            Comment


            • #66
              Deci dragii mei colegi!
              Dam in lucru sigla sau ramanem ultimii(sau aproape ultimii) fara sigla?
              Dupa cate se vede, s-a cam ales varianta, deci........
              Si daca mai sunt obiectii, ar trebui ca pana la urmatoarea intalnire sa rezolvam problema asta!!!!!!!!!!!!!!!
              PS. Parerea mea ca daca tot e sigla Sibiului cu rosu si galben, sa scriem si"LOGAN CLUB SIBIU"
              in combinatia asta de culori, iar fondul general sa fie albastru!
              Plus de asta suntem si adevarati Romani cu tricolorul in sigla!
              Ce ziceti dragilor?
              Last edited by sibianul; 3 January 2009, 22:02.
              aham......Restul e LOGAN


              http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

              Comment


              • #67
                Sibianul parerea mea e sa faci exact cum ai scris in ultimul post(66) si sa si faci cateva bucati si sa le arati live la colegi ca se vor hotari mai repede daca o sa si vada cateva variant,eu asa am procedat si afost ok.
                Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                Comment


                • #68
                  Deci dragi colegi.....ramanem pe v8?
                  aham......Restul e LOGAN


                  http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                  Comment


                  • #69
                    Eu unul o sa dau in lucru v8-ul!Vad ca nici unul dintre voi nu zice nimic
                    Asadar, iau tacerea voastra ca pe un raspuns
                    aham......Restul e LOGAN


                    http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                    Comment


                    • #70
                      Asa Sorine ataca problema, eu zic ca varianta 8 este reusita.
                      Intalniri LC SB sambata ora 17 Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO)

                      Comment


                      • #71
                        fratilor...faceti cumva si faceti-va siglele pana veniti la brasov...sa se vada ca suntem mai multe cluburi. noi avem sigle, mioveniul are, nu stiu pitestiul. dar marea majoritate avem sigle, si ar fi frumos sa aveti si voi. nu va mai incurcati in atatea modele si pe urma sa discutati pe baza lor o mie de ani. daca v8 e cea care ati ales-o, ce mai asteptati? mergeti si faceti-o
                        Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                        Comment


                        • #72
                          Lasa ca maine o sa merg la amicul meu sa-i dau de lucru cu v8-ul!
                          aham......Restul e LOGAN


                          http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                          Comment


                          • #73
                            pai da...toate sunt frumoase ce naiba...ati ales-o pe v8 si ce mai asteptati? sa vi le faca altcineva? aveti o luna de azi pana veniti la brasov, asa ca va rog putina mobilizare sa vedem si noi siglele. orice firma care se ocupa cu autocolante va face sigla, si comanda se onoreaza in cel putin 2 zile. haideti ca vreau loganuri cu sigle la brsaov!!! sa se vada ca e ceva organizat, si frumos
                            Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                            Comment


                            • #74
                              Am dat-o in lucru!!!!!
                              La urmatoarea intalnire aven siglaaaa!!!!!!!!!!!!1
                              aham......Restul e LOGAN


                              http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                              Comment


                              • #75
                                Sa traiasca sibianul! Bravo Sorine!!!
                                Intalniri LC SB sambata ora 17 Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO)

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google