Sigla LoganClub SIBIU - Pareri Si Sugestii

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Poti sa faci vreo 2-3 teste!
    Varianta 1 este ok!
    Last edited by sibianul; 13 April 2009, 20:59.
    aham......Restul e LOGAN


    http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

    Comment


    • Am facut si eu una de plictiseala... Mi se mare ca a iesit cam "aglomerata". Dati-mi niste idei.
      Attached Files
      Ţăranul de la oraş e cel mai prost animal.

      Comment


      • Si inca un model de "legitimatie". Cum zicea sibianul, fiecare cu masina lui. Mai finisate de-atat nu cred ca o sa le fac, decat poate daca ne hotaram in asa fel incat sa le fac saptamana asta. Repet, astept sugestii.
        Attached Files
        Ţăranul de la oraş e cel mai prost animal.

        Comment


        • chestia cu reparatii ieftine ,cred ca trebuie sa dispara urgent ,sunt cu ochii pe noi, fiscul,garda,etc .asta deja inseamna castig ilicit,si ii problema...........rebe,ii umpic cam aglomerata intradevar ,poate gasiti ceva mai ,simplu, aerisit.........in rest ok.
          http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ro...ion-t5724.html toate bune

          Comment


          • Noi cand vrem sa promovam clubul cu flyere, trebuie sa aratam celor interesati cam ce facem noi , sa nu-i speriem ca noi am fi genii in motoare sau ca avem toti masini tunate sau mai stiu eu ce modificari, pentru ca asa impresie i-ar descuraja din prima. Caz concret: Invit pe un coleg de munca la noi la intalniri si omul imi spune: " Pai sa vezi, eu nu am modificat nimic la masina"... Si inca ceva: Trebuie sa specificam clar ca intrarea in club si prezenta la intalniri, sunt gratuite!
            Vreau un model bun si am sa incerc sa-l multiplic color.
            Intalniri LC SB sambata ora 17 Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO)

            Comment


            • Este foarte bine cum zici Valeriu!
              Un tip de slogan pe tema asta ar fi ceva de genul......"vino sa-ti cunosti loganul", sau " iti suntem aproape cu un sfat" , sau " nu conteaza cum arata , importanta e prezenta".......oricum variatiuni de genul asta, sa nu se sperie, si sa-i motiveze!
              Zic eu ca un lucru important, ar fi sa fie si un nr. de tel, caci poate au o oarecare retinere sa vina direct, si mai bine ar da un telefon inainte!!!
              aham......Restul e LOGAN


              http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

              Comment


              • pentru model color le pot scoate eu atunci cand doriti, numai sa vedem care va fii.
                Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                Comment


                • Ce ziceti de varianta asta?
                  Attached Files
                  aham......Restul e LOGAN


                  http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                  Comment


                  • sibiene imi place la nebunie asa, un pic restilizata de tine...
                    daca o bagi pe forum in asa fel incat sa nu aiba in stanga jos scris luoganclub...le scot eu cu miile la munca
                    Life is short...play more!
                    http://www.loganclub.ro/forum/bolo-t4578.html?t=4578

                    Comment


                    • Este prea aglomerata , parerea mea, omu cand citeste nu stie la ce sa se uite , o sa postez eu imediat o varianta modificata, la tine Paula sunt prea imprastiat textul de pe flyer , plus ca as folosi ca masina un ph1 , unii ar putea crede ca e un club infiintat pentru PH2.
                      sigpic

                      Comment


                      • e un PH2 pentru ca asta e ultima versiune si cea care si ramane, PH1 nu se mai fabrica ;)
                        cu aglomerarea, la versiunea lui sibian e superb, nici prea prea nici foarte foarte...is informatiile care trebe :P
                        ma refer ca nu se mai fabrica estetica masinii, bari, faruri etc...
                        Life is short...play more!
                        http://www.loganclub.ro/forum/bolo-t4578.html?t=4578

                        Comment


                        • De asta ce ziceti , este mai aerisita parerea mea si direct la subiect, nu trebuie sa-ti plimbi privirea peste tot pe flyer pentru a afla , ce, unde, cum, cand !
                          Plus ca este si mai sugestiva si face referire mai directa la forum !
                          Attached Files
                          sigpic

                          Comment


                          • LE: Inteleg eu ca nu se mai fabrica dar totusi cati au ph2 si cati au ph1, toata luema are intiparita in minte imaginea loganului din 2004 , asta asa ca psihologie, deci dupa parerea mea este mai sugestiva o imagine cu un logan ph1, iar referirea la forum trebuie sa fie mai directa, cel care citeste nu va intelege . Noi promovam si forumul la urma urmei !
                            sigpic

                            Comment


                            • Nu stiu pentru ce atata agitatie. Scrie clar LOGAN CLUB, nu LOGAN PH2 CLUB. N-o sa se gandeasca nimeni la nimic altceva. E vorba de design si-atat; PH2 arata mai bine si d-aia l-am pus pe flyer. Si atata vreme cat cel cu PH1 o sa gaseasca flyer-ul sub stergator, n-o sa se gandeasca ca l-a pus cineva din greseala. Si bolo are dreptate la faza asta, in momentul de fata Loganul e Logan PH2. PH1 e istorie. Puteam la fel de bine sa punem o poza cu un Logan tunat.
                              O sa fac inca un flyer cand ajung acasa in care o sa scriu mai mic tuning ca sa nu existe confuzii. Si o sa adaug "Vino sa-ti cunosti Loganul" si numerele de telefon. Sper sa iasa mai bine. In rest e ok? Astept sugestii. Sunt constienta ca se poate mai bine si n-o sa ma atac daca o sa-mi spuneti ideile. Sper ca m-am facut inteleasa.
                              Last edited by ReBe; 15 April 2009, 13:24.
                              Ţăranul de la oraş e cel mai prost animal.

                              Comment


                              • Ca si idee de baza, zic eu ca varianta propusa de Paula si modificata de mine ar fi oarecum ok. si va spun si de ce :
                                - Trebuie sa iesim din stereotipia flyer-elor clasice cu un scris tipic, aliniat
                                - Vrem sa se inteleaga exact ce avem de spus
                                - O sa le atragem oricum atentia vis a vis de logan, indiferent ca e ph1 sau ph2
                                - Nu trebuie pusa o masina tunata, pentru ca s-ar putea crea, cum spunea Valeriu , complexul de a nu avea masina tunata si atunci iarasi nu e bine
                                - Cred eu ca indiferent de chestie, toti posesorii de logan ph1 stiu schimbarea de look a masinii
                                - Chestiunea cu inscrisul gratuit pe forum, cred eu ca nu-si are rostul, pentru ca oricum, daca acceseaza site-ul si va dori sa se inscrie, va constata acest lucru
                                - Chestia cu "vino sa-ti cunosti loganul" zic eu ca le va trezi un oarecare interes in plus
                                aham......Restul e LOGAN


                                http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google