Intalniri LC Slobozia

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • belea si intalnirea de azi iar am fost singur deja am inceput sa ma obijnuiesc)
    sigpic

    Comment


    • bay...da nu ti-au zis nebunii aia doi ca vin la mine la munca???m-au vizitat putin la servici..trebuia sa te fi anuntat...
      Keep It Real! Keep It Simple!
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Golden^Brau View Post
        belea si intalnirea de azi iar am fost singur deja am inceput sa ma obijnuiesc)
        hai ma nu fii rautacios . ti-am dat mesaj si ma-ai sunat dupa vro 20 de minute dq . data viitoare te sun cu o juma de ora inainte

        Originally posted by MarianS47 View Post
        bay...da nu ti-au zis nebunii aia doi ca vin la mine la munca???m-au vizitat putin la servici..trebuia sa te fi anuntat...
        de acum in colo scriem pe forum cine vine si cine nu ca sa nu ne mai incurcam asa.....



        dati vot lu colegu miu, votarea se va incheia la sf lunii curente
        Last edited by FlorianYFL; 18 August 2010, 22:03.
        Nu-i bai...

        Comment


        • florian..eu am zis in spirit de gluma.sper ca nu te-ai suparat pe mine,da? ;)

          votati votati votati!ca-i musai!trebuie votat colegul nostru
          Last edited by MarianS47; 18 August 2010, 23:34. Reason: Automerged Doublepost
          Keep It Real! Keep It Simple!
          sigpic

          Comment


          • Multumesc celor care m-au votat in campionat pacat ca suntem in romania si nu se apreciaza ceva de calitate si se voteaza dupa criteriul care cu cine suntem prieteni.
            Nu am putut ajunge la intalnire ca am fost plecat la munte,ne vedem duminica.
            sigpic

            IL 1 3 MIU

            Comment


            • Sa cresti mare! duminica sunt iar de zi...la ora 19 ma gasiti la munca.daca vreti sa veniti va astept
              Keep It Real! Keep It Simple!
              sigpic

              Comment


              • exact miu ai cea mai mare dreptate...voteaza dupa cum vorbeste pe site...si nu dupa modul cum ai masina aranjata

                Comment


                • pai ce ziceti ne gasim duminica la Rompetrol?
                  Nu-i bai...

                  Comment


                  • daca nu aveti ce face veniti

                    mi se pare mie...sau s-a schimbat balanta la vot?vreti sa ne chemam loganclub ialomita??!!cine a votat asa?si daca e asa?de ce nu veniti mai multi la intalniri?nu inteleg...e aiurea...vi s-au dat stickere si nu va prezentati neam!nici un loganclub ialomita...slobozia sa ii zica...
                    Last edited by MarianS47; 21 August 2010, 14:28. Reason: Automerged Doublepost
                    Keep It Real! Keep It Simple!
                    sigpic

                    Comment


                    • deseara eu absentez, sunt "blocat" pe la tara
                      Nu-i bai...

                      Comment


                      • Foarte rau,.. eu sunt la munca.se stie
                        Keep It Real! Keep It Simple!
                        sigpic

                        Comment


                        • Eu zic sa o comitem la rompetrol in parcare restu...ce parere aveti? abia mai iesim putin din rutina;)

                          APP cine poate fi prezent in seara asta?
                          1.EU
                          2....?
                          sigpic

                          IL 1 3 MIU

                          Comment


                          • Salut! Eu am trecut pe acolo pe la 8 dar nu era nimeni, probabil am venit prea tarziu. E prima oara cand vin, eram curios sa vad cum decurg intalnirile Logan Club. Poate miercuri... S-auzim de bine ;)
                            sigpic
                            Always remember, you're unique, just like everyone else.

                            Comment


                            • Na ca am comis-o a fost o mica iesire din rutina.pacat ca nu am putut sa stau mai mult.cat despre prezenta...bunicica
                              Keep It Real! Keep It Simple!
                              sigpic

                              Comment


                              • Nu era tarziu deloc la 20 numai ca nu ai citit cu atentie pe forum:P in seara asta ne-am adunat in rompetrol am schimbat locatia (doar de data asta) in rest...Kaufland Miercuri si Sambata orele 19.
                                P.S Bun Venit!!! intra aici si da-mi si mie un vot.Ms
                                sigpic

                                IL 1 3 MIU

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google