Intalniri LC Slobozia

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • baietii ne gasim azi mai devreme? e prea frumos ca sa pierdem asa soare. la 5 jumate e bine? cine nu are masina trecem noi si il luam
    Nu-i bai...

    Comment


    • si eu as iesi...da nu mai zice nimieni nimic,aaa si inca nu mi-a venit masina acasa
      Keep It Real! Keep It Simple!
      sigpic

      Comment


      • frumos al dq la kaufland :x :x
        mariane nu ai facut poza lu aia
        Nu-i bai...

        Comment


        • floriane mai vrei poza si pentru acasa?nu am salivat destul acolo...

          una daia as vrea sa o vad intinsa pe capota la logan...da cu spatele spre pietoni
          Last edited by mariuscent; 6 September 2010, 00:15. Reason: Automerged Doublepost
          Unii dintre voi ar trebui sa aveti prenumele "TANGA"...va place sa fiti in "centru"..!!!

          Comment


          • Originally posted by mariuscent View Post
            floriane mai vrei poza si pentru acasa?nu am salivat destul acolo...

            una daia as vrea sa o vad intinsa pe capota la logan...da cu spatele spre pietoni
            )) sa avem si amintire dq
            Nu-i bai...

            Comment


            • ehhee baieti...asta e..daca ii place femeii sa umble despuiata p-acolo toata lumea saliva..unii inca vroiau sa isi bata copii acasa de atata "priveliste" pana atunci lasa ca va dau eu doua poze de la nocturna :P scuzati calitatea
              Attached Files
              Keep It Real! Keep It Simple!
              sigpic

              Comment


              • ohoooo in prima se vad si numerele jmecherie domle si caterinca la greu
                Nu-i bai...

                Comment


                • La mai mare baieti moaa toti v-ati bagat beace dalea cu led?) tre sa imi pun si eu ca va fac de ras daca vin cu alea galbejite.
                  sigpic

                  IL 1 3 MIU

                  Comment


                  • io am dalea moca de la marian la 5 lei setu ), alb ice mor de ras

                    PS: mariuse sa iei camera la noapte, te punem la treaba
                    Nu-i bai...

                    Comment


                    • bah..sa stii ca au fost 7 lei setu..de la Jan dar tie nah..ti le-am dat cadou :P sa iti pui si tu Alex..ca deh..vorba ta nu poti sa vii cu alea galbejite
                      Keep It Real! Keep It Simple!
                      sigpic

                      Comment


                      • mama mama ce de nenorociti ne-am adunat in seara asta prea tare frate, imi pare rau ca am doar benzina pentru la munca si acasa s-a aprins becu de la atatea linii )
                        Nu-i bai...

                        Comment


                        • Daca nu ai poze sau filmari nu te crede nimeni :P.
                          sigpic

                          IL 1 3 MIU

                          Comment


                          • nu avem cu ce sa facem filmari ca tu nu ne-ai lasat camera aia de 240 euro
                            Nu-i bai...

                            Comment


                            • pun pariu ca in prima poza va uitati toti dupa mn....ca intr un sfarsit am ajuns si eu pe acolo)

                              Comment


                              • parca treceai si tu prin zona p-acolo...ai rezolvat cu folia? ziceai ceva azi
                                Keep It Real! Keep It Simple!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google