Intalniri LC Slobozia

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Auzi mai nenea fotograf...ai mancat ceva dulce azi sau iti dau eu?aveti secta ma?pe mine nu ma bagati in poze a??bravo voua ma.....data viitoare vin pe jos.....si va tai si cauciucurile...sa vedeti atunci (d)efect
    Last edited by FlorianYFL; 18 September 2010, 01:28.
    Unii dintre voi ar trebui sa aveti prenumele "TANGA"...va place sa fiti in "centru"..!!!

    Comment


    • mie nu, ca nu eu am fost fotografu
      Nu-i bai...

      Comment


      • Intalnire LC Slobozia Miercuri Si Duminica Ora 19 La Kaufland

        Intalnirile au loc in fiecare miercuri si duminica a saptamanii in parcare la Kaufland, la ora 19:00
        Nu-i bai...

        Comment


        • Sa pune-ti si voi poze din seara asta. Da restu? unde sunt?pana sa se faca sectiune postau mai multi acum ce fac? au emotii?))P.S sa notati in calendar ziua in care vi sa facut sectiune sa stim cand o sa fie intalnirea LCS de un an
          Last edited by FlorianYFL; 18 September 2010, 01:29.
          sigpic

          IL 1 3 MIU

          Comment


          • pai ca data apare in primul post . restu sunt la servici, pozele vor urma de la colegu marius
            Nu-i bai...

            Comment


            • poze..........

              Membrii prezenti:

              Sebastien SIR
              mariuscent
              FlorianYFL
              Attached Files
              Last edited by FlorianYFL; 16 September 2010, 08:30.
              Unii dintre voi ar trebui sa aveti prenumele "TANGA"...va place sa fiti in "centru"..!!!

              Comment


              • frumooos frumosss seminte, apa plata mergeeeee

                @restu - mai dati si voi un semn ceva va rog
                Nu-i bai...

                Comment


                • cam putini noi asa....sunt sigur ca asta se datoreaza lui PIT))
                  Last edited by Sebastien SIR; 16 September 2010, 09:48.

                  Comment


                  • ce rau e "nea agentu' ")

                    Comment


                    • bah iar am ratat-o si p-asta...eee..lasa ca ma revansez eu uite ca in sfarsit avem si noi coltul nostru happpy happy joy joy
                      Keep It Real! Keep It Simple!
                      sigpic

                      Comment


                      • lasa mariane ca o sa mai fie destule intalniri de acum in colo iti garantez. bineinteles ca e altceva cand suntem mai multi dar nah... cand mai jucam seara fotbal o sa-mi pun telefonu sa filmeze sa il prind pe marius cu prostiioare sa-l dau pe youtube
                        Nu-i bai...

                        Comment


                        • in sfarsit...logan club slobozia...felicitari baietii!!!

                          Comment


                          • pai sa i faci poze lui marius atunci cand il imita pe ucenicu de kaulfand)

                            Comment


                            • scuze baieti ca nu pot sa vin dabea saptamana viitoare. pfff secunda 20 gol pentru liverpool ma imbat in seara asta )
                              Last edited by FlorianYFL; 18 September 2010, 01:31.
                              sigpic

                              Comment


                              • ce ziceti ma aici??crede lumea ca fac prostioare si e nasol.....app..sebastian....te cauta ;ucenicu de la kaufland; sa beti o cafea impreunasau daca ai 50 ron.....du-te sa se uite aia stramb la tine
                                Unii dintre voi ar trebui sa aveti prenumele "TANGA"...va place sa fiti in "centru"..!!!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google