Intalniri LC Slobozia

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • salutare baieti de aici din agronomie....vad ca va distrati fara mn....bv ma ca nu stati degeaba)

    Comment


    • poy da mai sebi..nu putem sa stam degeaba.si asa cu loganu' din agronomie..ca al meu
      Keep It Real! Keep It Simple!
      sigpic

      Comment


      • nu au venit frate...te anuntam eu daca era stai lininistit ca tu mi le pui. n-are cine sti doar;;) poate vin pana sambata sa ne gasim sa le pui
        Last edited by FlorianYFL; 7 October 2010, 17:51.
        sigpic

        Comment


        • mai bine du-te la posta cu buletinu si intreaba tu daca ai ceva ca trebuia sa iti vina..poate e postasu prea lenes
          Unii dintre voi ar trebui sa aveti prenumele "TANGA"...va place sa fiti in "centru"..!!!

          Comment


          • Marius...frate,n-ai somn?sau esti mai mult nocturn
            Keep It Real! Keep It Simple!
            sigpic

            Comment


            • pai putea sa doarma de grija pozelor? doar e photografu nostru acu)
              sigpic

              Comment


              • lasati ma omu in pace. intra la ce ora vrea, merci pentru poze pacat ca nu am fost mai multi
                Nu-i bai...

                Comment


                • da..lasa ca o sa fim maine mai multi tata pleaca la tara...eu n-am masina.marius nu mai are asigurare...florian ramane baza...apoi mai e piciu..si sebi.ei trebuie sa vina
                  Keep It Real! Keep It Simple!
                  sigpic

                  Comment


                  • bai astia.....va tund)eu dorm ziua si umblu noaptea......mai stau la o cafea cu batman)marian mai am si maine..pana la 00:00)
                    Unii dintre voi ar trebui sa aveti prenumele "TANGA"...va place sa fiti in "centru"..!!!

                    Comment


                    • baaaa, ma faci batman?
                      las ca ne gasim noi
                      Nu-i bai...

                      Comment


                      • sa iti iei pelerina la tine nebunule.....vreau sa zbordai cafea?asa auzisem eu)
                        Unii dintre voi ar trebui sa aveti prenumele "TANGA"...va place sa fiti in "centru"..!!!

                        Comment


                        • batman batman!am uitat ca ai si maine..ma scuzi domnu' Marius oricum ne gasim..nu-i problema...
                          Keep It Real! Keep It Simple!
                          sigpic

                          Comment


                          • as vrea io sa dau da am uitat cifru la portofel
                            Nu-i bai...

                            Comment


                            • adu ciocanu ca ii dau eu de cap la portofel...numai sa gasim ceva acolo)hai k eu va las.....plange ala mic)vb mai pe seara
                              Unii dintre voi ar trebui sa aveti prenumele "TANGA"...va place sa fiti in "centru"..!!!

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google