Intalniri LC Slobozia

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • iar ai baut ma?

    tre sa facem cumva sa reglam aparatu ala . cauta manualul de utilizare sa ii dam de cap
    Nu-i bai...

    Comment


    • ar fi pus si pozele alea perversu:O ) lasa k te zic eu lu madona ;)....dai si u sa revina la configuratia la camera
      sigpic

      Comment


      • ce dracu sa mai dau ma....imi tremura mainile///ma duc pe copca...mi-a zis medicu,da eu nu...batman,batman)asta e.....daca e sa crap....cautati alt fotograf)piciule...pe madona o prostesc cu cateva oase ma....)
        Unii dintre voi ar trebui sa aveti prenumele "TANGA"...va place sa fiti in "centru"..!!!

        Comment


        • bai scuze k nu am venit ...eram rupt de somn seara am fost de paza si dimineatza m-=am dus direct la examen dabea la 3 dupamiaza am ajuns acasa eram rupt scz><
          sigpic

          Comment


          • da...eu ce sa mai zic...n-am mai dat pe la o "gaseala" de nu mai tin minte...proramul asta...eram la munca la ora 18...am fost de zi... dar iata o veste buna.o prind pe cea de sambata sunt liber
            Keep It Real! Keep It Simple!
            sigpic

            Comment


            • numa sa ajungem si noi , poate ne gasim mai devreme sa fie soare :x
              Nu-i bai...

              Comment


              • ce cald e afara si aici bate vantu
                Unii dintre voi ar trebui sa aveti prenumele "TANGA"...va place sa fiti in "centru"..!!!

                Comment


                • clubul nostru s-a cam imbolnavit,a?nu ne-am mai gasit demult tare de tot...
                  Keep It Real! Keep It Simple!
                  sigpic

                  Comment


                  • ........:-w........
                    Alpine 9853r-> Audison->dls ms6a->full active
                    -> Alpine v12 mrd-m605->jbl pb1220
                    Silent Coat.

                    Comment


                    • se pregateste lumea de iarna daia numai vine nmn
                      sigpic

                      Comment


                      • miercuri vom vi prezenti... cel putin eu ca imi iau permisu
                        Nu-i bai...

                        Comment


                        • oo bv o sa vin si eu juma de ora
                          sigpic

                          Comment


                          • in sfarsit niste parerei bune...hai naibii sa ne mai vedem... o sa fiu si eu liber in sfarsit
                            Keep It Real! Keep It Simple!
                            sigpic

                            Comment


                            • cu cine sa te vezi mariane???piciu zice k vine o juma de ora..stai sa iti traduc ce inseamna:vine la juma..de fapt o ora dupa ce plecam noi.eu si florian suntem intoxicati de cafele....si oricum daca ne intalnim....nu vi se pare k suntem cam degeaba?fara suparare pt nimeni...
                              Last edited by FlorianYFL; 9 November 2010, 16:22.
                              Unii dintre voi ar trebui sa aveti prenumele "TANGA"...va place sa fiti in "centru"..!!!

                              Comment


                              • pai si ce vrei sa zici cu asta..? sa nu ne mai gasim? recunosc nu am fost mereu punctual am avut si eu belele mele imi cer scz fatza de toti din club.. da vine si marian si florian avem cu cn sa ne gasim...
                                Last edited by Golden^Brau; 9 November 2010, 01:59.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google