Intalniri LC Slobozia

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • marian am si eu ceva de vorbit cu tine...sa-mi dai un pm te rog

    Comment


    • diseara vine cnv sa stiu daca mai vin??
      sigpic

      Comment


      • bai eu unu sper sa ajung. marius stiu ca e plecat la buzau parca, iar marian e de servici . da ne auzim la un telefon inainte nui problem
        Nu-i bai...

        Comment


        • da..nici diseara nu ajung..am picat in saptamana aia naspa de munca...nici miercuri nu o sa pot sa ajung... aiurea...dar asta e
          Keep It Real! Keep It Simple!
          sigpic

          Comment


          • eh asta e atunci o lasam pe altadata
            sigpic

            Comment


            • gata mai baieti...pun si pozele...acum am reusit k nu prea mi-a permis timpu...pacat k nu ne-am strans azi...eu obosit,marian de munca,si restu cu ale lor....florian a fost singur...buna cafeaua domnu?lasa ca recuperam.
              Attached Files
              Unii dintre voi ar trebui sa aveti prenumele "TANGA"...va place sa fiti in "centru"..!!!

              Comment


              • Ialomitenii mei,,,ia sa vedeti si voi cum se distreaza Logan Club Bucuresti la competitiile dintre cluburi.
                Pe primul loc a iesit bineintels Sandu Golanu cu cel mai tunat si frumos logan(ala albastru de sub umbrar) si am fost cei mai tari.
                Pacat ca nu a-ti venit si voi ca sa va distrati,,,doar 100 de km va desparteau de noi..........http://www.loganclub.ro/forum/intaln...t4411p331.html

                Comment


                • hehehehe, frumos frumos domnu ivan. si noi ne distram in stilu nostru . poate intr-o buna zi o sa ajungem si noi la o intalnire bucuresteana .

                  baieti ce spuneti modificam ora de intalnire de la 19:00 la 18:00?

                  baietii iesim deseara la cafea? cine nu vine da cafeaua
                  Last edited by FlorianYFL; 13 September 2010, 10:14. Reason: Automerged Doublepost
                  Nu-i bai...

                  Comment


                  • eu zis sa lasam la 7 ... app care cumparati Calculator Pentium 4 + Monitor Horizon Lcd 19 , Tv Tuner , Dvd-rom ? a venit criza numai tine)
                    sigpic

                    Comment


                    • baieti vreau deseara sa ne gasim sa vorbim neaparat. multumesc

                      cine nu poate ajunge il vom pune si pe el la punct
                      Nu-i bai...

                      Comment


                      • #1 da..ne gasim..oricum n-avem altceva mai bun de facut ) la ce ora sa fie?

                        #2 frumoasa intalnire a-ti avut baieti cu colegii nostri de la calarasi..pe seara asa..numai bine sa etalati beculetele si brizurile dar frumoase ce sa mai la mai mare!

                        #3nasicule..multumim ca ne arati cum va distrati voi.acolo mereu a mers bine de tot..aveti crema cremei in bucuresti..cele mai alese masini.aa..si app ce crezi ca am vazut ieri seara cand am ajuns la munca??un bucurestean GGD...masina e bestiala..imi pare rau ca nu am apucat sa ii fac poze..era pe pas de plecare cand am intrat in statie..asta e!poate data viitoare

                        #4Golden^Brau..spor la vanzare tati...cine mai cumpara calculatoare pe criza asta? ) Joke
                        Keep It Real! Keep It Simple!
                        sigpic

                        Comment


                        • pentru cine nu stie asta e loganu' GGD http://www.youtube.com/watch?v=XoCcwLMaXX0
                          Nu-i bai...

                          Comment


                          • doua poze de grup...vorba vine..ca nu eram toti dar nu conteaza...sunt de efect
                            Attached Files
                            Keep It Real! Keep It Simple!
                            sigpic

                            Comment


                            • pe telefon aratau mai bine ))
                              Last edited by FlorianYFL; 18 September 2010, 01:28.

                              Comment


                              • sa stii ca aratau mai bine pe telefon..."ecranul" mai mic si d-aia
                                Keep It Real! Keep It Simple!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google