Intalniri LC Slobozia

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ce bine!ce bine!eu sunt de munca maine
    Keep It Real! Keep It Simple!
    sigpic

    Comment


    • dau si eu cu subsemnatul
      Unii dintre voi ar trebui sa aveti prenumele "TANGA"...va place sa fiti in "centru"..!!!

      Comment


      • si cateva poze de la intalneala...fulger...o cafea si fuguta acasa ca ne inghetau articulatiile..prezenti:IL-03-CPM,IL-03-WND si binenteles IL-18-YFL.aaaaa....si Mister Pit,catelu meu care e si el in logan club) da nu are nr de inmatriculare)
        Attached Files
        Unii dintre voi ar trebui sa aveti prenumele "TANGA"...va place sa fiti in "centru"..!!!

        Comment


        • a-ti avut curaj sa iesiti? bravo may baieti!la mai mare..saptamana viitoare sunt si eu liber...o sa semnez condica pana atunci toate cele bune...si sa ne mai gasim la o cafea ceva zilele astea.
          Keep It Real! Keep It Simple!
          sigpic

          Comment


          • ne gasim ;) ... dar tre sa schimbam locul de intalneala sa avem si noi o carciuma mai aproape sa intram la caldurica
            Nu-i bai...

            Comment


            • ce mandru era pit in poza) Ce ziceti de yohoo? Avem loc de parcare + loc unde sa bem suc si trec si multe masini pe acolo
              sigpic

              Comment


              • ne mai gandim noi la loc...si daca nu gasim luam o suba mai groasapiciule...ti-ai resoftat masina ma???si nu consuma mult??)
                Unii dintre voi ar trebui sa aveti prenumele "TANGA"...va place sa fiti in "centru"..!!!

                Comment


                • Ma bucur ca a reusit si Slobozia sa organizeze ceva. Tineti-o tot asa baieti si tot respectul pentru voi.
                  Poate vom avea si noi astia mai batrani si mai ocupati timp pentru o intalnire( eu si danny vdf)
                  sigpic

                  Comment


                  • ce bine ar fi sa fim si noi mai multi....
                    Unii dintre voi ar trebui sa aveti prenumele "TANGA"...va place sa fiti in "centru"..!!!

                    Comment


                    • consuma vreo 6.5 cu 90 - 100 la ora
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by The_Night View Post
                        Ma bucur ca a reusit si Slobozia sa organizeze ceva. Tineti-o tot asa baieti si tot respectul pentru voi.
                        Poate vom avea si noi astia mai batrani si mai ocupati timp pentru o intalnire( eu si danny vdf)
                        multumim domnu... va asteptam si pe voi intr-o sambata la intalnire sa ne mai dati si noua cateva sfaturi "batranesti" :P, mai impartim o impresie ceva
                        Nu-i bai...

                        Comment


                        • hehehe intalnirea de azi am facut-o cu sebi si prietena lui la paros la caldurica alea alea, poze ciuciu ca nu am avut fotograf
                          Nu-i bai...

                          Comment


                          • da telefon n-ai avut? ) ce daca are 2MegaPix...trebuia sa faci vreo 2 poze la masini... eu am fost prins cu alte treburi..ca veneam si eu
                            Keep It Real! Keep It Simple!
                            sigpic

                            Comment


                            • era cu masina lu taicasu ma... dar tot familia renault e
                              Nu-i bai...

                              Comment


                              • ) Duminica ne mai gasim pe zi ceva?
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google