Intalniri LC Slobozia

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ce bine arata alba aia da cere vreo 2spire taiate sau daca nu H&R .
    sigpic

    IL 1 3 MIU

    Comment


    • Ie fitza si asa
      Nu-i bai...

      Comment


      • Maine ora 14 are loc intalnirea. Daca o sa fie frumos facem si cumparaturile. La Kaufland inchide la ora 16.
        Nu-i bai...

        Comment


        • o sa fiu prezent la datorie
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Alex_MIU View Post
            Ce bine arata alba aia da cere vreo 2spire taiate sau daca nu H&R .
            mersi colegi.cu siguranta cere hr.vand eibach...daca e cineva interesat...vorbim
            Unii dintre voi ar trebui sa aveti prenumele "TANGA"...va place sa fiti in "centru"..!!!

            Comment


            • pana la urma a ramas pe luni sa facem gratar . mai vine cineva sau numai aveti chef?
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Golden^Brau View Post
                pana la urma a ramas pe luni sa facem gratar . mai vine cineva sau numai aveti chef?
                facem ma da de padure tot nu este....e pamantu ud...mocirla...cam nasol...
                Unii dintre voi ar trebui sa aveti prenumele "TANGA"...va place sa fiti in "centru"..!!!

                Comment


                • pana maine poate se mai usuca nusht cum ziceti
                  sigpic

                  Comment


                  • nu e asa urat...numai ca faci masina praf...eu am fost astazi acolo si am facut grataru la umbrela...credeam ca nu o sa vina ploaia

                    Comment


                    • Originally posted by BlueStar_KWO View Post
                      nu e asa urat...numai ca faci masina praf...eu am fost astazi acolo si am facut grataru la umbrela...credeam ca nu o sa vina ploaia
                      n-ai mai stat acasa cu familia?unde ma sa intri acum?ai innebunit?
                      Unii dintre voi ar trebui sa aveti prenumele "TANGA"...va place sa fiti in "centru"..!!!

                      Comment


                      • daca eu am fost acolo ma...si nu am avut nicio problema...si cu familia am stat pe zi exact asa cum am spus la 3 am plecat la padure...a plouat o jumatate de ora si gata

                        Comment


                        • buna treaba!
                          Unii dintre voi ar trebui sa aveti prenumele "TANGA"...va place sa fiti in "centru"..!!!

                          Comment


                          • ma astazi se aude ceva?
                            Unii dintre voi ar trebui sa aveti prenumele "TANGA"...va place sa fiti in "centru"..!!!

                            Comment


                            • eu sunt prezent...
                              Nu-i bai...

                              Comment


                              • si eu sunt prezent

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google