Intalniri LC Slobozia

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • pai da asa si trebuie...la mai multe premii

    Comment


    • foarte frumoasa cupa!la mai mare si speram ca urmatorul premiu sa fie cel mai mare si mai frumos!
      Keep It Real! Keep It Simple!
      sigpic

      Comment


      • o poza face cat 1000 de cuvinte atat am apucat sa pozez azi
        Attached Files
        Keep It Real! Keep It Simple!
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Alex_MIU View Post
          Multumesc!Incet incet pe masura ce particip la mai multe evenimente evoluez atat eu cat si masina.Acum 1 an am luat locul 3 la proba de indemanare in cadrul Sarbatorilor municipiului Slobozia,anul asta locul 2 la indemanare in cadrul regionalei de la Kronstadt in vara la municipala sau la anul la Kronstadt sper la un loc 1 .
          In vara o sa particip si eu si nu o sa ai nici o sansa

          Comment


          • Chiar m-as bucura sa te tii de cuvant nu ca la ultimele 2 dati :P
            sigpic

            IL 1 3 MIU

            Comment


            • no daca tot v-ati intalnit ..ia spuneti voi ce a-ti dezbatut in legatura cu Nationala.....hai ca asteapta lumea de la voi implicare....
              Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

              Comment


              • Originally posted by Alex_MIU View Post
                Ai vazut noua mea cupa? :P
                Spunea Fanela ca e a ei .
                Nu-i bai...

                Comment


                • Originally posted by sebi8ta View Post
                  no daca tot v-ati intalnit ..ia spuneti voi ce a-ti dezbatut in legatura cu Nationala.....hai ca asteapta lumea de la voi implicare....
                  Nu vezi ca ii doare la basca... n-ai cu cine domne' ,oricum pacat,altii vor sa faca si nu au locatii iar noi care avem totul mura in gura ne e lene.
                  sigpic

                  IL 1 3 MIU

                  Comment


                  • am apucat sa fac si eu 3 poze
                    Attached Files
                    sigpic

                    Comment


                    • ~~~~~~low~~~~~~

                      Comment


                      • felicitari miule ...asteptam si locul 1..pun si eu cateva poze....facute cu tel si multumesc colegilor pentru sfaturi.195/50 r15low
                        Attached Files
                        Last edited by mariuscent; 25 March 2012, 19:39.
                        Unii dintre voi ar trebui sa aveti prenumele "TANGA"...va place sa fiti in "centru"..!!!

                        Comment


                        • Originally posted by mariuscent View Post
                          felicitari miule ...asteptam si locul 1..pun si eu cateva poze....facute cu tel si multumesc colegilor pentru sfaturi.195/50 r15low
                          tipla gumele )

                          Comment


                          • Originally posted by Alex_MIU View Post
                            Nu vezi ca ii doare la basca... n-ai cu cine domne' ,oricum pacat,altii vor sa faca si nu au locatii iar noi care avem totul mura in gura ne e lene.
                            Daca imi permite timpul ma ocup, daca sunt persoane care vor sa se ocupe sa o faca.
                            Nu-i bai...

                            Comment


                            • foarte frumoase cauciucele...sa le tocesti sanatos

                              Comment


                              • ms ms...valy daca nu ai gasit serigrafie...te anunt ca o vand eu...cu tot cu ace!deci daca te hotarasti si esti interesat,vorbim.pentru sambata cine se inscrie?
                                Unii dintre voi ar trebui sa aveti prenumele "TANGA"...va place sa fiti in "centru"..!!!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google