Intalniri LC Slobozia

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • a fost frumos pacat k nu am mai putut ramane...poate mai facem o iesire la padurice
    sigpic

    Comment


    • oricand, numai sa fie frumos afara
      Nu-i bai...

      Comment


      • si noi poze ceva de ieri? parca a facut marius cateva..sau cam asa ceva
        Keep It Real! Keep It Simple!
        sigpic

        Comment


        • foarte frumos!sa traiasca domnu' fotograf trebuie sa scap si eu de teava de gorneti arata prea urat toba aia...

          in poza in care aparem toti este evolutia ) Epy-toba sport. Marius-tips inox(foarte smecher) si la urma...ce-a mai ramas )
          Keep It Real! Keep It Simple!
          sigpic

          Comment


          • toti astia care si-au luat tobe nu au sa iti dea si tie un tips?sau au ruginit?)
            Unii dintre voi ar trebui sa aveti prenumele "TANGA"...va place sa fiti in "centru"..!!!

            Comment


            • eu am avut un tips p acasa da cred k l-am dat la fiare vechi...da oricum era cam ruginit...app multumim domnu fotograf pt poze...u are the best

              Comment


              • sper sa iesim o data prin oras la plimbare si poate mai adunam cativa impatimiti ai Loganului.
                Nu-i bai...

                Comment


                • bai sa iti traiasca tie ce vrei tu daca eu inteleg de ce dracu stergi si modifici post-urile de aici.probabil de plictiseala ca alt motiv nu vad.si asa tot ma ia ameteala.gata....jur k nu mai intru decat in vizita.v-am pupat.
                  Unii dintre voi ar trebui sa aveti prenumele "TANGA"...va place sa fiti in "centru"..!!!

                  Comment


                  • Sambata vine careva?
                    Nu-i bai...

                    Comment


                    • maine sunt de munca de noapte..masina nu voi avea..asa ca nu cred ca ajung.sorry
                      Keep It Real! Keep It Simple!
                      sigpic

                      Comment


                      • o sa fiu prezent si eu

                        Comment


                        • Si pana la urma cine a fost? eu n-am putut sa ajung...si nici sambata care vine...pentru ca sunt de zi.va vad daca cumva faceti vreo vizita
                          Keep It Real! Keep It Simple!
                          sigpic

                          Comment


                          • Am fost eu, Sebi si Catalin. De sambata nu stiu, sa vedem cine ajunge.
                            Nu-i bai...

                            Comment


                            • cred k sambata ajung si eu...nu promit nik

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google