Intalniri LC Slobozia

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    pai daca s-ar face in weekend eu as fi absent la toate. parintii mei contruiesc o casa la tara si mai tot timpul sunt la tara. asa vorbim si noi la telefon sau pe mess si stabilim si noi o zi in cursul saptamanii. poate daca am fii si noi mai multi ar fi ok, dar momentan ne intalnim si noi cum putem
    Nu-i bai...

    Comment


    • #92
      da..zici bine cu ora deja stabilita...dar cum zice si florian..chiar daca facem in weekend la ora stabilita eu tot este posibil sa nu ajung...pt ca programul meu e variabil..cand muncesc in weekend cand sunt liber..pica prost da sa vedem..poate ne descurcam in vreun fel
      Keep It Real! Keep It Simple!
      sigpic

      Comment


      • #93
        ce vre sa zica ivan este sa punem o zi ex miercuri ora 18:00...si in fiecare miercuri la ora respectiva cine poate vine cine nu sa fie sanatos...

        Comment


        • #95
          floriane ce masina jegoasa ai )) si a mea era..da a spalat-o Dumnezeu :P si se vede mai curatica asa in rest..ce sa zic...lume restransa...sa vina mai multi..ca sunt atatia in slobozia da nu se implica.pacat..avem si noi fanculbu' nostru
          Last edited by MarianS47; 17 June 2010, 21:16. Reason: Automerged Doublepost
          Keep It Real! Keep It Simple!
          sigpic

          Comment


          • #96
            A intuit bine Mykutzu..numai ca noi aici in Bucuresti facem intalniri fulger in fiecare seara si in diferite locatii din oras in cursul saptamanii...Dar intalnirea generala la care vin toti(mai putin cei care au treaba) este la Sala Polivalenta in fiecare Sambata la ora 16..Iar daca cineva din provincie vrea sa vina la noi (Ex. alex 77) este invitat sa vina pt ca deja se stie ca avem o ora stabilita.

            Asta vreau si de la voi,,Sa va fixati o zi si o ora in Weekend(sambata sau Duminica) la care sa vina cat mai multi si poate or sa vina si altii din alte judete(cum am fost eu data trecuta) .
            In week este mult mai multa lume libera decat in cursul saptamanii de aici si marea majoritate a intalnirilor generale de pe forum se tin in weekend pe alte cluburi judetene.

            Comment


            • #97
              Cand voi veni acasa cu siguranta voi reveni in Bucuresti la o intalnire.M-am simtit tare bine data trecuta si am vazut ceva lucruri noi care se mai pot face pt a imbunatati una alta la masina
              sigpic

              IL 1 3 MIU

              Comment


              • #98
                voi chiar credeti ca nu am vrea sa avem o zi fixa de intalnire? ne este greu si acum sa ne intalnim, dapai in weekend cand eu o sa fiu mai mereu absent. momentan ne intalnim si noi cand putem si pentru moment este ok. poate cand vom fi si noi mai multi vom avea o data si o ora fixa, dar momentan nu putem stabili nimic.
                Nu-i bai...

                Comment


                • #99
                  florian nu e obligatoriu in weekend...si in timpul saptamanii...numai sa fie o data fixa!

                  Comment


                  • Originally posted by Mykutzu View Post
                    florian nu e obligatoriu in weekend...si in timpul saptamanii...numai sa fie o data fixa!
                    pt mine nu o sa fie niciodata o zi fixa...am spus si mai repet..programul meu e variabil...o sa muncesc in fiecare zi a saptamanii...si o sa fiu liber in restu..asa ca e foarte naspa
                    Keep It Real! Keep It Simple!
                    sigpic

                    Comment


                    • Eu zic sa fixati o zi in care cu aproximatie ar putea fi prezenti majoritatea dintre voi.Cine nu se nimereste liber saptamana respectiva vine cealanta nu e problema.
                      sigpic

                      IL 1 3 MIU

                      Comment


                      • mai man poti sa te repeti oricat vrei...chestia e ca nu e obligatoriu sa vii mereu...intelegi tu?acum mi-a venit si mie loganu de la bucale si poate il conving si eu pe tata sa venim si noi

                        Comment


                        • aha...bine..ideea era ca nu vreau sa ratez nici o intalnire...d-asta ziceam :P
                          Attached Files
                          Last edited by MarianS47; 20 June 2010, 16:30.
                          Keep It Real! Keep It Simple!
                          sigpic

                          Comment


                          • baaaaaaaaaaaaa, mie liniutele imi arata invers, nu vrei sa facem schimb de ceasuri?
                            Nu-i bai...

                            Comment


                            • Avantaju de a lucra la peco.
                              numar secundele

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google