Intalniri LC Slobozia

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    daca nu isi dau interesul baietii eu ce pot face? nu pot obliga pe nimeni sa vina la intalniri. am trimis sms-uri celor care mi-au dat numarul, i-am rugat sa transmita si prietenilor, eu la randul meu ma chinui sa vorbesc si cu alti loganisti.
    Nu-i bai...

    Comment


    • #77
      Ca idee..intrati si voi pe Logan Club Bucuresti la sectiunea asta si rasfoiti paginile si pozele de acolo...http://www.loganclub.ro/forum/intaln...nta-t4411.html

      Aici sa va uitati si voi cum ne distram noi si cati ne strangem acolo la Polivalenta si poate asa va stimulati si voi!

      Comment


      • #78
        si pozele
        Attached Files
        Nu-i bai...

        Comment


        • #79
          Nu va mai panicati ma asa... suntem la inceput si noi. Incet-incet o sa se stranga lumea o sa vedeti. Hai bafta si sa auzim numai de bine

          Comment


          • #80
            ete nasu meu s-a apucat sa dea comenturi la "clubu" din slobozia..pacat ca nu vii mai des p-aicea..ca sa ne dai o lectie cum se face un fan-club.multumim pt intelepciune nasicule.te asteptam pe la noi ;)

            ete astia am fost..3 insi ..din care unu a plecat repede..ca trebuia omu sa ajunga la o anivesare...poate vom fi mai multi data viitoare... Hopefully!
            Last edited by MarianS47; 12 June 2010, 23:10. Reason: Automerged Doublepost
            Keep It Real! Keep It Simple!
            sigpic

            Comment


            • #81
              Mai baieti..dar unde v-ati intalnit acum?
              Eu am fost la Kaufland Sambata si nici urma de voi!!
              Ar fi bine sa va stabiliti centrul de "comandament" mereu in acelasi loc,asa cum noi avem in fiecare Sambata intalnire la Sala Polivalenta la ora 16..Asa si voi, in fiecare Sambata la Kaufland la ora stabilita de voi,,sa zicem ora 18 ca data trecuta.
              Eu am avut drum la supermarket si iata si dovada...
              Deci...Finule cum ramane??
              Attached Files

              Comment


              • #82
                ivan marian...la noi sunt 3-4 masini...mai toti muncesc...nu or sa vina cand vi tu in slobozia...in bucuresti sunt de 10 de ori mai multe loganuri decat in slobozia si intra mai multi forumisti decat in slobozia...asa ca lasa-ne mai usor....facem si noi intalnirile dupa cum poate fiecare...

                Comment


                • #83
                  in legatura cu sambata..am muncit naibii toata ziua..stii cum e la peco..12 ore..nu am avut cum sa ajung la vreo "intalnire" de club..poate saptamana care vine

                  nasule cum sa ramana..yo am muncit sambata.nu am avut cum sa ajung..pt ca programul meu se termina la ora 20 ma bucur ca ai trecut pe la kaufland totusi.ai facut cumparaturi calumea? :>
                  Last edited by MarianS47; 14 June 2010, 12:42. Reason: Automerged Doublepost
                  Keep It Real! Keep It Simple!
                  sigpic

                  Comment


                  • #84
                    Miercuri ,16 iunie ,ora 19:30 ne vedem in parcare la Kaufland. Aduceti si un aparat foto pentru poze. anuntati-va prietenii si colegii.
                    Nu-i bai...

                    Comment


                    • #85
                      ok..deci ramane pt miercuri..la 19:30..e bine ca mai prindem si noi lumina..doar ca o sa fie al dracului de cald LOL da ne descurcam noi sa vina lumeaaa!! neaparat cat despre aparat..poate aduc eu unu..florian stie
                      Keep It Real! Keep It Simple!
                      sigpic

                      Comment


                      • #86
                        maine seara nu am masina. pleaca ai mei la tara, ne intalnim in seara asta la 19:30?
                        Nu-i bai...

                        Comment


                        • #87
                          hai sa fie in seara asta...le zapacim de dracii le gaseste..sa speram ca iese ceva mai inchegat de data asta!
                          Keep It Real! Keep It Simple!
                          sigpic

                          Comment


                          • #88
                            Originally posted by MarianS47 View Post
                            hai sa fie in seara asta...le zapacim de dracii le gaseste..sa speram ca iese ceva mai inchegat de data asta!
                            facem una ?
                            Nu-i bai...

                            Comment


                            • #89
                              Ivan Marian am fost si eu acum cateva saptamani la o intalnire Logan Club Bucuresti m-am simtit foarte bine,oameni foarte de treaba si primitori cu cei noi,dar totusi nu compara Slobozia cu Bucurestiul e un oras mult mai mare e si normal sa fiti mai numerosi
                              sigpic

                              IL 1 3 MIU

                              Comment


                              • #90
                                Alex 77 eu am stat in Slobozia 22 de ani(la I-uri,langa ansamblul peco),,adica cati ani ai tu acum,,iar Marian S47 poate sa i-ti confirme pt ca este finul meu de botez (i-mi poarta numele) si cunosc orasul ala poate mai bine ca tine.
                                Tot ce va trebuie voua acolo este un pic de vointa ca si noi pe aici prin Bucuresti muncim,,dar am stabilit o ora de intalnire potrivita pt toata lumea.
                                Cine poate sa vina ,vine la intalnire cine nu vine data viitoare.
                                Adica eu vreau sa va zic ca sa stabiliti toti de comun acord o ora de intalneala intr-un wekkend in care majoritatea sa fie liberi si sa incercati sa va tineti de ora aia,,ca asa mai toti muncesc,,dar cautati ora libera si potrivita pt toata lumea.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google