Intalniri LC Slobozia

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    sambata sa fie la ora 18.o sa ajung si eu
    Keep It Real! Keep It Simple!
    sigpic

    Comment


    • #62
      baieti vesti cam proaste...florian e prins cu niste treaba..si o sa intarzie...rugamintea lui..daca mai puteti sa asteptati pana ajunge...sa speram ca repede totusi.daca nu...nu.asta e...
      Keep It Real! Keep It Simple!
      sigpic

      Comment


      • #63
        cine a fost ieri?
        poze?

        Comment


        • #64
          florian nu a ajuns la timp...eu am dat o raita mai pe la 6 jumate si nu era nimeni...din pacate poate data viitoare...
          Keep It Real! Keep It Simple!
          sigpic

          Comment


          • #65
            cativa stiti de ce nu am putut ajunge, sper ca data viitoare sa ajung, dar mai facem cate o intalnire fulger cum am facut joi seara. miule data viitoare sa iei camera omule
            Nu-i bai...

            Comment


            • #66
              baieti daca nu dati si voi pe forum sa mai scrieti cate ceva nu cred ca se va crea foarte curand LC Slobozia. Daca voi nu dovediti ca vreti degeaba ma mai chinui. sper ca intr-o seara sa putem iesi sa vorbim de acest aspect
              Nu-i bai...

              Comment


              • #67
                da..floriane..ai dreptate trebe sa fim activi ) casa avem Logan Club.da sa faca si altii treaba sa mearga ;) BAFTA!
                Keep It Real! Keep It Simple!
                sigpic

                Comment


                • #68
                  corect, cu unu nu se face treaba.

                  care ai pe acasa 2 difuzoare de 13 ca vreau sa schimb si eu cartoanele astea "stock"
                  Nu-i bai...

                  Comment


                  • #69
                    Eu am plecat la treaba baieti masina hiberneaza pt urmatoarele 2luni.Sper sa gasesc mai multi loganisti cand ma voi intoarce.bafta!!!
                    sigpic

                    IL 1 3 MIU

                    Comment


                    • #70
                      servici usor man si fara incidente.

                      Deseara la ora 21:00 eu voi fi pe strada Sudului, langa db-ul chimiei. ne vedem acolo care vreti sa veniti
                      Nu-i bai...

                      Comment


                      • #71
                        aseara am avut o mica intalnire, astept pozele de la un amic pentru a le posta
                        Nu-i bai...

                        Comment


                        • #72
                          Cam slabuta miscarea. Canicula-canicula dar activitatea trebuie sa continuie!
                          LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                          Comment


                          • #73
                            maine o sa va intalniti?

                            Comment


                            • #74
                              Originally posted by gigi_tudorake View Post
                              maine o sa va intalniti?
                              de ce? vii in oras? nu cred ca o sa ne intalnim, majoritatea sunt la servici iar miu a plecat si el
                              Nu-i bai...

                              Comment


                              • #75
                                Slabuta spre deloc miscarea asta a voastra....Tocmai orasul copilariei mele nu se poate inscrie ca un CLUB IALOMITA/SLOBOZIA ca va certati aiurea.
                                Eu va propun sa va strangeti cat mai multi si apoi sa votati in mod civilizat un ORGANIZATOR ,,,unul care sa aibe si timp necesar pt a va organiza cum trebuie si sa fiti si voi in randul lumii.
                                Daca am veni noi( Sorin PSS,,Stefan SRT,,GUSI si EU,,si altii care au drum prin Slobozia) nu avem unde veni ca voi nu va intalniti deloc ca faceti doar figuratie pe forum.
                                Pacat,pacat,pacat si sper sa va organizati cat mai repede!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google