Discutii Generale LC Slobozia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ii trebuie si ceva mai moale sa puna peste ele...ca altfel il doare spatele

    Comment


    • pai si pana la urma cum ramane? la ce ora ne gasim?
      sigpic

      Comment


      • Micutule schimbare de itinerariu,nu mai vin jantele mele la Bucuresti tre sa ma duc dupa ele la Pitesti asa ca o sa raman peste seara p-acolo...ne plimbam cu alta ocazie.
        sigpic

        IL 1 3 MIU

        Comment


        • sa vedem ce zice si lumea. punem o ora ca sa ajunga toti.
          Nu-i bai...

          Comment


          • daca e vorba sa ajunga toata lumea...stiti ca eu ajung cel mai tarziu.asta inseamna dupa ora 9.
            Keep It Real! Keep It Simple!
            sigpic

            Comment


            • eu cel tarziu la ora 6 sa ne gasim si pe la 7 si 15 tre sa o sterg

              Comment


              • numai plec incolo cu miu deci s-ar putea sa ajung si eu

                Comment


                • acu nu trebe sa stabiliti in functie de cum vin eu...daca voi puteti mai tarziu nu e problema cu alta ocazie

                  Comment


                  • mie din contra imi convine mai devreme
                    la 6 e perfect pentru mine...

                    Comment


                    • Discutati pe topicu de intalniri treaba asta.Marius esti mai priceput cu firele,ce imi trebuie ca sa fac deschiderea la celalant logan din cheie?Ala are cheie daia chioara.

                      P.S Am gasit discuri pana la urma,am luat unele Brembo si placute TRW.
                      sigpic

                      IL 1 3 MIU

                      Comment


                      • Originally posted by Alex_MIU View Post
                        Discutati pe topicu de intalniri treaba asta.Marius esti mai priceput cu firele,ce imi trebuie ca sa fac deschiderea la celalant logan din cheie?Ala are cheie daia chioara.

                        P.S Am gasit discuri pana la urma,am luat unele Brembo si placute TRW.
                        daca ai cheie chioara...e o inchidere cu cheie briceag care are si buton de deschidere separat...e 100 de lei.o am eu la magazin.sunt curios unde ai gasit discurile alea...sa nu imi spui ca in oras
                        Unii dintre voi ar trebui sa aveti prenumele "TANGA"...va place sa fiti in "centru"..!!!

                        Comment


                        • Am vorbit azi cu Fane legat de inchidere,a zis ca daca masina e cu UCH model mai nou cu transmitere radio cumpar decat cheie OEM o scriu si activeaza el din UCH deschiderea.Nu vream sa umblu cu cheie briceag,telecomenzi sau alte nebunii,OEM e cel mai frumos si simplu.Discuri am gasit la 50m de blocul meu dupa ce am cautat ca brezau pe la vreo 5 magazine .
                          Last edited by Alex_MIU; 9 March 2012, 23:19.
                          sigpic

                          IL 1 3 MIU

                          Comment


                          • pai daca ai cheie chioara....nush cum o sa faci...te rezolva nea fane cumva.
                            Unii dintre voi ar trebui sa aveti prenumele "TANGA"...va place sa fiti in "centru"..!!!

                            Comment


                            • Cumpar cheie cu butoane,le scrie,activeaza deschiderea din UCH si cam atat din ce am inteles de la el.Trece pe la mine azi sa ne uitam despre ce e vorba ca sa stiu ce tre sa cumpar.
                              sigpic

                              IL 1 3 MIU

                              Comment


                              • colegii de sambata o sa mai avem un coleg nou pe lgc slobozia numele lui e cristi oteleanu...
                                o sa ii spun sa se prezinte si el la sectiunea de membrii

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google